آدرس بازار مبل بندرعباس

آدرس بازار مبل بندرعباس

انتشار:
آدرس بازار مبل بندرعباس امتیاز: 0 نفر از 1778

بندرعباس یکی از کلان شهرهای استان هرمزگان به شمار می آید که مرکز تمام آمد و رفت های مهم به این شهر به شمار می آید. بر اساس آخرین آمار صورت گرفته بیش از 500 هزار نفر در هرمزگان و شهرهای حومه آن به سر می برند. از همین رو خرید مصنوعات چوبی و مبلمان برای منزل تک تک این افراد خود نیاز به بازار بزرگ و گسترده ای دارد تا بتواند صفر تا صد نیاز افراد را مرتفع کند. از همین رو در ادامه سعی بر آن داریم ابتدا پیرامون بازارهای مبل بندرعباس و خرید آنلاین و بی واسطه مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. برای خرید آنلاین همین قدر کافی است که بدانید به سادگی می توانید از طریق وب سایت مبل و میز به بی نظیر ترین مصنوعات چوبی و مبلمان که هم راستا با تولیدی های چهاردانگه و فروشگاه های یافت آباد برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است بهره بگیرید. حال با ما همراه باشید تا شما را با بازار مبل هرمزگان بیشتر آشنا کنیم.


بازار بزرگ مبل ایران بندرعباس

بازار بزرگ مبل ایران در سه راه جانباز بندرعباس نرسیده به ایستگاه لنگه است که شما به راحتی می توانید مبل موردنیاز خود را از این بازار بزرگ خریداری کنید. این که گفته می شود بازار مبل ایران به این معنی نیست که شما به یک پاساژ یا یک سوله بزرگ می روید که تماما در حوزه مبلمان مشغول به فعالیت هستند. بلکه یکی از خیابان های هرمزگان برای خرید و فروش مبلمان شما در نظر گرفته شده است. تا شما به راحتی بتوانید صفر تا صد نیازهای خود را مرتفع کنید. در این بازار همه مدل محصولی قابل مشاهده است. شاید یک فروشنده مشغول به فروش مبل های برند باشید و دیگری با فروش مبل های با کیفیت ایرانی بتواند شما را به یک خرید ایده ال برساند. پس باید بگویم با مراجعه به بازار مبل ایران در بندر عباس به سادگی می توانید با هر رنج قیمتی که در سر دارید یک خرید مقرون به صرفه را دنبال کنید.
آدرس: بندرعباس، سه راه جهانبار، نرسیده به ایستگاه لنگه، بازار بزرگ مبل ایران

آدرس بازار مبل بندرعباس


بازار بزرگ مبل ملل بندرعباس

مبلمان منزل خود را از بازار بزرگ مبل ملل می توانید در طی اقساط ۲۰ - ۲۴ - ۳۰ ماهه با چک دنبال کنید؛ اما این را به یاد داشته باشید که چون بندرعباس یکی از شهرهای است که بیشتر در حوزه فولاد، کشتیرانی و سیمان فعالیت دارد. خیلی کم در بخش تولید مبلمان به فعالیت می پردازد. از همین رو خرید از شهرهای دور و نزدیک سبب می شود تا بار مالی بیشتر به فروشنده و خریدار تحمیل شود. این امر بسته به انصاف و متریالی که فروشنده در پرسه ساخت و ساز محصولات خود در نظر گرفته می شود برای شما تعیین می شود. از سوی دیگر چون به صورت کلی خرید دنبال می شود تا زمانی که مبل خریداری شده به فروش نرسد شما محصول جدیدی را مشاهده نمی کنید. از سوی دیگر باید مبلی که به صورت مستقیم به شما عرضه می شود را خریداری کنید؛ یعنی پیش فرض و نمونه ای برای شما در نظر گرفته نشده است که با مشاهده آن بتوانید دست به تغییر و سفارشی سازی کردن آن در پرسه ساخت بزنید. با این حال شما در کنار مبلمان خود از طریق بازار بزرگ مبل ملل می توانید مصنوعات چوبی خود را نیز به خانه مهمان کنید.
آدرس: بندرعباس، گلشهر، حدفاصل تقاطع نخل ناخدا تا تقاطع پارک جنگلی، بلوار اصلی بازار بزرگ مبل ملل
شماره های تماس: ۷۶۳۳۶۶۳۰۶۳ و ۹۱۷۴۹۰۱۹۴۰

بازار مبل کوروش بندرعباس

بازار مبل کوروش سومین بازاری است که در حوزه محصولات خانگی و دکوراسیون های چوبی در پیش روی شما عزیزان قرار دارد. شاید شما در بازار مبل کوروش بندرعباس بتوانید برندهای متمایز را مشاهده کنید؛ اما هزینه های بسیار سر سام آوری بر روی دوش فروشنده است که به عنوان هزینه پنهان برای شما نیز در نظر گرفته می شود. پس فکر خرید مبل های ارزان قیمت را از هرمزگان از سر خود بیرون کنید؛ اما برخی از مبل فروشی های که در سطح شهر مشغول به فعالیت هستند این امکان را برای شما فراهم آورده اند که بتوانید خرید های خود را به صورت سفارشی دریافت کنید؛ یعنی استر رویه مبل و حتی چوب آن را متناسب با هارمونی رنگی که در سر دارید به منزل مهمان کنید. این امر شاید برای شما قدری هزینه بر باشد اما قطعا زیبایی خیره کننده ای را در منزل شما به نمایش می گذارد.
آدرس: بندرعباس، خورشیلات، جنب فروشگاه گامبرون، بازار مبل کوروش

مبل فروشی های بندرعباس

 کلام آخر پیرامون بازار مبل بندرعباس

 بیشترین تمرکز مبل فروشی ها در استان هرمزگان در شهر بندرعباس است. از همین رو شمابه سادگی می توانید با مراجعه به سه خیابان اصلی دست به یک خرید متمایز بزنید. در این راستا به شما در خیابان های امام، خیابان جمال الدین اسد آبادی و همچنین خیابان رسالت را توصیه می کنیم. تمرکز مبل فروشی ها در این سه خیابان سبب شده است که کار خرید برای شما ساده تر دنبال شود. در کنار خرید مبلمان خانگی و اداری تختخواب شو  خرید مصنوعات چوبی جهیزیه نیز برایتان فراهم است. اکثر مبل فروشی های بندرعباس از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب مشغول به کار هستند و شما به راحتی می توانید با حضور در این تایم به خرید دست بزنید. برخی از ساعت یک تا چهار را برای استراحت اختصاص می دهند. امید است مطالب پیش رو برای آشنایی بیشتر شما با بازار مبل هرمزگان مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

فروشگاه مبل قسطی در بندر عباس کجاست؟

اطلاعاتی از فروش اقساطی مبل در بندرعباس موجود نیست