آدرس بازار مبل قم

آدرس بازار مبل قم

انتشار:
آدرس بازار مبل قم امتیاز: 0 نفر از 777
بازار مبل قم را بشناسید تا خرید مبلمان برای شما ساده تر دنبال شود. اگر درکهمگ، خلجستان، جعفرآباد، سلفچگان وقنوات به سر می برید به راحتی می توانیداز طریق بازار مبل قم خرید خود را دنبال کنید. این را به یاد داشته باشید که قم یکی از قطب های اصلی در حوزه چوب و صنایع چوبی به شمار می آید. از همین رو شما به سادگی می توانید با نازل ترین قیمت ها برای دکوراسیون منزل خود دست به خرید بزنید. از آنجایی که تولیدی های شهر قم زیاد است باید بگویم در بازارهای متعدد و حتی کوچه و خیابان های قم شما به سادگی می توانید مراکز خرید مبلمان را مشاهده کنید؛ زیرا حرفه و بیشه اصلی مردمان قم در صنعت چوب است و این امر تاریخچه دیرینه ای را به خود اختصاص داده است؛ اما با این حال ما سعی بر آن داریم تا شما را با برترین مبل فروشی ها و بازارهای سنتی و قدیمی قم در راستای رسیدن به یک خرید منحصر به فرد آشنا کنیم. اگر هم قصد خرید حضوری ندارید برای خرید آنلاین و بی واسطه ما به شما خرید از وب سایت تخصصی مبل و میز را با سفارشی سازی کردن محصولات شما توصیه می کنیم. برای این منظور می توانید به سایت مبل و میز وارد شوید و از طریق درگاه های ارتباطی که برای شما در نظر گرفته شده است با مشاورین بخش تولید در این راستا ارتباط برقرار کنید.
بازار مبل قم

بازار مبل کاسه گران قم

 اگر بخواهیم یکی از قدیمی ترین بازارهای چوبی شهر قم را به شما معرفی کنیم می توانیم به بازار مبل کاسه گران قم اشاره داشته باشیم. شما در این بازار به راحتی با هر رنج قیمتی که در سر دارید و هر سبکی که مد نظر دارید می توانید خرید خود را دنبال کنید. ساعت کاری این بازار همه روزه از ساعت ده صبح الی ده شب است و روزهای نزدیک به پایان سال این تایم قدری بیشتر می شود یعنی از هشت صبح تا یازده شب شما برای خرید حضوری می توانید به این بازار مبل مراجعه کنید. اگر بخواهید به بازار مبل کاسه گران قم بروید باید به منطقه ولیعصر مراجعه کنید در انجا بازار مبل کاسه گران  به راحتی برای شما قابل مشاهده است. در ادامه اگر بخواهیم به فروشگاه های محدوده بازار مبل کاسه گران اشاره داشته باشیم می توانیم به مبلمان علی حیدری، مبلمان رنجبران، مبلمان اداری تام، مبلمان ال محمد و تولیدی مبل برادران بیاتی اشاره کنیم.
آدرس بازار مبل قم

بازار مبل نهال زیتون قم

 از آنجایی که قم شهر سیاحتی و زیارتی است شما می توانید گردشگری های بسیاری را در این شهر مشاهده کنید. از سوی دیگر چون شاهراه اصلی در ایران به شمار می آید در محدوده این شهر فروشگاه های بسیاری دایر شده است که شما می توانید از تنوع محصولات آن بهره بگیرید. به عنوان مثال خرید از سرای ایرانی که در جاده قم واقع شده است صفر تا صد نیازهای شما را مرتفع می کند. شما در کنار خرید مبلمان می توانید لوازم خانگی، فرش و سایر پارامترهای دیگری که به آن نیاز دارید را از این مرکز خرید تهیه کنید. برای خرید از بازار بزرگ مبل نهال زیتون هم باید به یکی از مجتمع های گردشگری قم که نام آن زیتون است مراجعه کنید و از مبلمان زیبای آن در راستای یک خرید ویژه دیدن کنید. خرید از تولیدی های شهر قم چند مزیت برای شما به همراه دارد. در قدم اول می توانیم به قیمت های مقرون به صرفه و در قم دوم به متریال استفاده شده با کیفیت در پرسه کار اشاره داشته باشیم.
آدرس: کیلومتر ۱۷ اتوبان قم-تهران، مجتمع گردشگری زیتون، بازار بزرگ مبل نهال زیتون
 

بازار مبل کلهری قم

 یکی دیگر از بازارهای قدیمی که در شهر قم به منظور فروش مصنوعات چوبی و مبلمان همچنان مشغول به فعالیت است بازار مبل کلهری قم است. شما در این بازار که از وسعت بسیار زیادی برخوردار است می توانید خرید های ویژه خود را دنبال کنید. به عنوان مثال خرید مبلمان اداری، خانگی تختخواب شو در کنار مصنوعات چوبی برای جهیزیه عروس از پارامترهای است که در پیش روی شما عزیزان قرار دارد. این را به یاد داشته باشید از آنجایی که قم خود یک شهر تولیدی است اکثر فروشنده های که در این شهر به خرید و فروش مبلمان می پردازند خود به عنوان تولید کننده مشغول به فعالیت هستند. از همین رو شما به سادگی می توانید به سفارشی سازی کردن محصولات انتخابی خود بپردازید؛ یعنی تم رنگی مبل انتخابی شما متفاوت تر از رنگ پیش فرض و نمونه  برای شما در نظر گرفته می شود. خرید مبل کلاسیک و نوستالژی در کنار مبل های مدرن در بازارهای قم به سادگی با هر توان مالی برای شما عزیزان فراهم است.
قم، سی متری قائم، خیابان کلهری، بازار مبل کلهری
 

آدرس مبل فروشی های قم

نام فروشگاه آدرس فروشگاه شماره تماس
مبلمان ابراهیمی قم، خیابان قائم ۳۷۲۲۱۹۰۱
گروه تولیدی مبلمان المپیک قم، شهرقائم، خیابان کاسه گران، خیابان کاسه گران ۰۹۱۲۸۵۱۶۶۰۵
بازار مبل کلهری خیابان کلهری، بعد از کوچه ۴۹
مبلمان روشن قم، میدان ولیعصر، بلوار شهید کبیری، ساختمان مبلمان روشندل ۳۷۲۲۶۵۰۰
صنایع چوبی برادران محمودی قم، شهرقائم، خیابان شهیدان رضانژاد ۰۲۵۳۷۲۱۲۶۰۴
گالری مبل ماندگار قم، خیابان کلهری ۰۹۱۲۱۵۳۶۲۷۲
مبلمان پلاریس قم، شانزده متری کاسه گران ۹۱۲۷۴۸۵۵۹۲
مبلمان آفرنگ قم، شهرقائم، بلوار کبیری ۰۲۵۳۷۲۲۶۶۹۳
مبلمان زنجیران قم، شهرقائم، بلوار کبیری ۰۲۵۳۷۲۲۸۸۳۰
انبار مبلمان کیهان قم، شهرقائم، بلوار کبیری ۰۲۵۳۷۲۳۰۲۲۹
سمساری پردیسان پردیس قم، پردیسان، میدان پردیس، خیابان اندیشه ۰۲۵۳۲۸۰۰۱۸۹
گالری کاملیا لوتوس قم، بلوار شهید صدوقی، بلوار محمد امین ۰۲۵۳۲۹۰۰۲۲۲
آدرس مبل فروشی های قم