آدرس بازار مبل شهرکرد

آدرس بازار مبل شهرکرد

انتشار:
آدرس بازار مبل شهرکرد امتیاز: 0 نفر از 2693
 
بازار مبل چهار محال و بختیاری کجاست؟ شما به راحتی می توانیدبا سفر به شهر کرد از زیبایی های مصنوعات چوبی و تولیدی های مربوط به آن لذت ببرید. پس اگر در شهرکرد، بروجن، فارسان، اردل، کوهرنگ، بن، سامان، لردگان، کیار و خانمیرزا هستید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید. در ادامه سعی بر آن داریم تا پیرامون بازار مبل شهرکرد و پیرامون یک خرید آنلاین و بی واسطه از یافت آباد شما عزیزان را بیشتر آشنا کنیم. اگر قصد دارید با شروع فصل جدید به یک تغییر دکوراسیون عالی برسید به شما توصیه می کنیم ما را همراهی کنید.

بازار مبل شهرکرد

 بازار مبل شهر کرد کجاست؟

 بازار مبل شهر کرد شبیه یافت و آباد و تولیدی های چهاردانگه تنوع محصول ندارد اما می تواند نیازهای شما را برای یک تغییر دکوراسیون برآورده سازد. از آنجایی که بیشتر تولیدی های که در چهار محال بختیاری است در شهر کرد واقع شده است شما به صورت متمرکز با حضور در استان چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، خیابان مولوی می توانید دست به خرید بزنید. خیابان مولوی شهر کرد تنها خیابانی است که به صورت متمرکز به فروش مبل اختصاص پیدا کرده است تا ایده ال ترین ها از آن شما شود. این را به یاد داشته باشید که محصولات ارائه شده در این بازار مبل به صورت مستقیم به شما فروخته می شود و قابلیت تغییر تم رنگی و استر رویه های مبل در زمان سفارشی کردن مبل برایتان فراهم نیست. پس باید محصولی که در فروشگاه به صورت مستقیم عرضه می شود را بدون هیچ دخل و تصرفی در آن خریداری کنید. 
 

چه محصولاتی در این بازار عرضه می شود؟

 اگر می خواهید به یک تغییر دکوراسیون بی نظیر دست بزنید با حضور در مولوی شهر کرد می توانید به هدف خود دست پیدا کنید؛ زیرا تمامی مصنوعات چوبی مورد علاقه شما در کنار اکسسوری های دکوری که به آن نیاز دارید در این بازار فراهم است تا شما ایده ال ترین ها را به خانه مهمان کنید. خرید میز ناهار خوری، سرویس خواب، بوفه های دکوری، درآور، میز توالت، میز جلومبلی و عسلی، صندلی های مهمان، میزهای دکوری کنسولی، میز کار، میز تحریر، میز اتو، جاکفشی، جالباسی، ساعت های ایستاده چوبی، مبل های مدرن، کلاسیک و سلطنتی و چستر خرید سرویس عروس به صورت کامل برای جهیزیه در این بازار برای شما فراهم شده است. از انجایی که رفت و آمد به تولیدی های شهر کرد عموماً زود به زود  صورت می گیرد تقریبا می توانید محصولات به روزی را خریداری کنید.
 

ساعت کاری بازار مبل شهر کرد

 برای حضور در این بازار همه روزه از ساعت هشت صبح الی ده شب می توانید مراجعه کنید. حتی در روزهای تعطیل نیز استان چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، خیابان مولوی فعال است و شما می توانید بهترین ها را برای خود فراهم سازید. البته ساعت کاری در روزهای تعطیل قدری تفاوت دارد و شما از ساعت 4 بعد ازظهر تا ده شب برای خرید حضوری می توانید مراجعه کنید.
 
 

قیمت مبل های بازار شهر کرد

 شاید از خود بپرسید قیمت مبل در بازار شهر کرد استان چهار محال بختیاری چگونه است؟ در پاسخ به این سوال بگویم در کنار متریال استفاده شده و اجرت ساختی که برای هر مبل قرار است شما پرداخت کنید هزینه های سربار و پنهانی نیز در پیش روی شما قرار دارد. از جمله این هزینه ها می توانیم به هزینه آب و برق و گاز، هزینه اجار بها، هزینه شاگرد فروشنده، هزینه های باربری و سایر هزینه های دیگر که به صورت سربار به شما تحمیل می شود اشاره داشته باشیم. اگر می خواهید از شر این هزینه ها در امان باشید با ما همراه باشید.
 

 خرید بی واسطه از بازار مبل شهر کرد

 برای یک خرید بی واسطه از چهار محال بختیاری بدون اینکه نیازی باشد از خانه و حتی اتاق خود خارج شوید پیشنهادی برای شما داریم. شما به سادگی می توانید به صورت آنلاین و خرید از مبل و میز ایده ال ترین ها را برای خود فراهم سازید. در قدم اول شما می توانید خریدی را به قیمت پشت درب کارخانه ها تجربه کنید. این امر بر گرفته از متریالی که شما در نظر دارید برای شما قیمت گذاری می شود. پس این امر برای شما فراهم است که بتوانید به صورت سفارشی سازی شده از تم رنگی محبوب خود در کنار اکسسوری های مورد علاقه خود برای خرید مبلمان اقدام کنید. در نهایت این نوید را به شما می دهیم که با خرید از مبل و میز از هزینه های سربار و واسطه گری خرید شما کاسته می شود و ایده ال ترین ها در پیش روی شما قرار داده می شود.

خرید مبل از چهارمحال و بختیاری

نام فروشگاه آدرس شماره تماس    
بازار مبل  چهارمحال و بختیاری، لردگان، خیابان چشمه برم، بین چشمه برم 18 و خیابان امام    
مبلمان فروشی مبلیران
آدرس شهرکرد :بلوار شهدا، بین بقیه الله و شهدا 8    
مبلمان میرداماد:
شهرکرد، با هنر، تقاطع ولیعصر 32242938    
مبلمان حجازی
آدرس شهرکرد، خیابان 17 شهریور 33331043    
مبلمان امین شهرکرد، خیابان ملت 32252032    
شرکت پرنیان مبل اطلس شهرکرد، خیابان مولوی 32225193    
مبل بی نظیر شعبه یک بلوار شهدا، بین شهدا 19 و خیابان امام    
مبلمان لرد شهرکرد، حافظ شمالی، رو به روی خیابان مولوی 33446645    
مبلمان بابک نادری عشایر، عشایر 11    
مبل بی نظیر شهرکرد، شریعتی، خیابان امین آزاد    
فروشگاه سپینود شهرکرد، شریعتی، بلوار فارابی    
مبل مرکزی ۲ یزدانی شهرکرد، شریعتی، خیابان سعدی    
فرش و مبلمان حجازی شهرکرد، شریعتی، خیابان سعدی، خیابان سی و پنجم