آدرس بازار مبل گلستان

آدرس بازار مبل گلستان

انتشار:
آدرس بازار مبل گلستان امتیاز: 0 نفر از 596
بازار مبل گلستان درست شبیه یافت آباد تهران از تنوع بسیار بالایی بهره گرفته است. از همین رو بازار مبل گلستان را با نام یافت آباد دوم می شناسند. دلیل این امر چیزی نیست به غیر است شهرستان آق قلا که تمامی روستاهای هم جوار با این شهر در راستای مبل سازی مشغول به فعالیت هستند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید رواج بسیار زیاد کار مبل سازی در این حومه از کشور سبب شده است که هیچ بیکاری در این منطقه وجود نداشته باشد و تولیدی های مبل بسیاری در آن مشغول به فعالیت باشند؛ اما اگر می خواهید از خود یافت آباد تهران و از تولیدی های چهاردانگه بدون حضور در شهر تهران خرید خود را دنبال کنید. به شماتوصیه می کنیم به وب سایت تخصصی مبل و میز در این راستا سری بزنید. این سایت به صورت مستقیم و با حذف دست های واسطه با قیمت پشت درب کارخانه خرید مبلمان را برای شما فراهم می کند تا ایده ال ترین ها را در قاب منزل شما به تصویر بکشاند. در راستای خرید مبل از بازار مبل گلستان با ما همراه باشید تا شما را با ایده ال ترین های که در پیش رویتان قرار دارد بیشتر از هر زمان دیگری آشنا کنیم.
آدرس بازار مبل گلستان

بازار مبل عطا آباد آق قلا

اگر می خواهید از بازار مبل عطا آباد آق قلا خرید خود را دنبال کنید. باید به شما بگویم یکی از متنوع ترین بازارهای سطح شهر در پیش روی شما قرار دارد. از همین رو از شهرهای هم جوار با استان گلستان بسیار به این منطقه برای خرید مراجعه می شود. دلیل این امر وجود تولیدی های است که کار شما را به صورت سفارشی سازی شده برای شما آماده دریافت می کنند. کافی است شما سبکی که به آن علاقه مند هستید و رنگ بندی که در فضا سازی دکوراسیون داخلی از آن پیروی می کنید را به متخصصین بخش تولید اطلاع دهید و همان محصولی که در ذهن دارید را در دکوراسیون منزل خود شاهد باشید. این روستا در دهستان آق آلتین و در فاصله ۴۰ کیلومتری مرکز استان گلستان قرار دارد و چیزی در حدود ۲۳۰ کارگاه تولیدی در آن مشغول به فعالیت هستند. عطا آباد یکی از روستاهای است که در شهرستان آق قلا در گلستان واقع شده است و در کشور با نام پایتخت مبل ایران نیز شناخته می شود. پس بهترین منطقه برای خرید مبلمان شما آق قلا است. اگر می خواهید از گرگان برای خرید مراجعه کنید تا ۳۴ کیلومتر فاصله دارید یعنی چیزی در حدود نیم ساعت زمانی است که باید برای خرید از این قطب اصلی در نظر داشته باشید.
⦁ آدرس: جاده گرگان-علی آباد، عطاآباد – گوزان فارس – نوده ملک
 
 

ساعت کاری آق قلا

برای حضور در بازار مبل آق قلا از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ می توانید مراجعه کنید این را به یاد داشته باشید برخی از تولیدی ها از ساعت ۱ ظهر تا ۴ بعد از ظهر را استراحت می پردازند؛ اما همه تولیدی ها در این تایم بسته نیستند و شما می توانید از صبح تا شب هر زمانی که تمایل داشته به این مرکز خرید مراجعه کنید.
قیمت مبل در آق قلا چگونه است؟
یکی از مهم ترین پارامترهای که همه ما در سر داریم قیمت تمام شده محصول در زمان خرید است. از سوی دیگر تمایلی نداریم که کیفیت را فدای قیمت کنیم و یک محصول با عمر مفید کم را به خانه مهمان کنیم. از همین رو این نوید را به شما می دهیم که در بازار آق قلا رقابتی به صورت سالم در بین تولید کنندگان رواج دارد که بسیار به نفع شما است؛ یعنی از محصولات بسیار با کیفیت به صورت رقابتی در بین تولیدی ها بهره گرفته می شود و سعی می شود قیمتی در نظر گرفته شود که به نفع آن ها باشد و مشتری بیشتری را به سمت خود جذب کنند. این را به یاد داشته باشید که وجود ۲۳ کارگاه تولیدی و بیش از ۲۰۰۰ نیروی کار در این بستر یک قیمت بسیار ایده ال در کنار یک نرخ منحصر به فرد را برای شما عزیزان فراهم می آورد.
آدرس مبل فروشی های گلستان

 چه محصولاتی در آق قلا تولید می شود؟

اینکه بخواهیم از تنوع در این بازار بگویم قدری خنده دارد است زیرا وقتی حرف از قطب اصلی مبلمان در کشور به میان می آید؛ یعنی تنوع بسیار گسترده که کار را برای شما بسیار سخت می کند. از همین رو به شما توصیه می کنیم در قدم اول پیش از خرید از این منطقه قیمت تمام شده ای که مد نظر دارید را مشخص کنید. سپس پیرامون سبکی که قرار است در فضای داخلی منزل از آن بهره بگیرید به یک نقطه نظر مشترک برسید؛ زیرا اگر این دو پارامتر را در نظر نگیرید تنها ساعت ها باید به گشت و گذار در تولیدی های مبل بپردازید و آخر هم به دلیل تنوع بسیار بالا دست خالی به منزل برگردید. تنوع بسیار بالای محصولات سبب می شود تا شما با در نظر گرفتن نیازهای خود بتوانید ایده ال ترین ها را نسبت به سایر دوستان و آشنایان خود به خانه مهمان کنید.
 

چرا باید از آق قلا مبل خود را بخریم؟

از آنجایی که این مرکز به عنوان قطب اصلی مبلمان کشور شناخته شده است در قدم اول می توانیم بگویم تنوع بسیار گسترده ای در پیش روی شما عزیزان قرار دارد. در قدم بعد می توانیم به سفارشی سازی شدن محصولی که در سر دارید اشاره کنیم. امر دیگر قیمت های رقابتی است که بین تولید کنندگان وجود دارد و سبب می شود شما یک محصول ایده ال را به خانه با یک رقم بسیار منصفانه مهمان کنید. امید است مطالب پیش رو مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.
بازار مبلمان گلستان
از شرایط قسطی در گرگان و استان گلستان اطلاعاتی در دسترس نیست