مدل سنگ آنتیک پشت تلویزیون دیوار منزل

مدل سنگ آنتیک پشت تلویزیون دیوار منزل

انتشار:
مدل سنگ آنتیک پشت تلویزیون دیوار منزل امتیاز: 0 نفر از 147

سنگ های آنتیک این روزها استفاده بسیار زیادی دارند. شما به راحتی با حذف کاغذ دیواری های که عمر خیلی زیادی ندارند و با استفاده از سنگ های آنتیک می توانید دست به ایده پردازی بزنید. این سنگ ها برای فضاهای که بیشتر در تیر رس نگاه است عموماً مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید برای کانون مرکزی منزل خود که در اتاق نشیمن فضای مرتبط با تلویزیون است از این دکوری ویژه بهره بگیرید. از آنجایی که از دیوار کوب های چوب، کاغذ دیواری های گل برجسته و برخی آیتم های دیگر در این راستا استفاده می شود. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با سنگ های آنتیک برای این سبک طراحی بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا شما را با بخشی از این ایده پردازی ها آشنا کنیم.

 مدل سنگ آنتیک پشت تلویزیون

 چرا از سنگ های آنتیک پشت تلویزیونی استفاده می شود؟

در قدم اول در پاسخ به این سوال باید بگویم این محصول عمر بسیار زیادی دارد اگر از متریال مرغوب در پرسه ساخت استفاده شود. در قدم بعد شبیه چوب دیوار کوب سنگی گرمی بیشتری را در محیط شما به تصویر می کشد. درست است که محصول مدرنی به شمار می آید اما برای چیدمان های کلاسیک شما زمانی که از مبلمان چرم در فضا استفاده می شود بسیار می توان از آن بهره گرفت. امر دیگری که نیاز است به آن اشاره شود این است که وقتی با چوب قاب بندی دیوار کوب آنتیک سنگی شما از سر گرفته می شود شما شاهد یک ایده پردازی روستیک خواهید بود. سنگ های آنتیک پشت تلویزیونی برای کسانی که می خواهند اتاق نشیمن خود و کانون مرکزی متفاوت تری داشته باشند توصیه می شود.
نمونه طرح های بسیار متفاوت و متنوعی برای استفاده از دیوار پوش های سنگی برای دیزاین میز تلویزیون شما در پیش رویتان قرار دارد.

سنگ های آنتیک پشت تلویزیونی

سنگ آنتیک پشت تلویزیون منزل

شما می توانید به صورت دو سوی این سنگ ها را در منزل مورد استفاده قرار دهید. از یک سو تنها میز تلویزیون خود را در لابه لای این سنگ های زیبا به نمایش بگذارید از سوی دیگر می توانید از سایر وسایل دیگر شبیه شومینه های دکوری به منظور جلوه گری بیشتر کمک بگیرید. نمونه طرح های که در ادامه معرفی می شود برای سنگ آنتیک مخصوص برای میز تلویزیون است. میز تلویزیون عموماً به صورت چوبی، شیشه ای و فلزی در نظر گرفته می شود؛ اما زمانی که قرار باشد ما یک طراحی ویژه تری داشته باشیم باید از سنگ به منظور دیزاین کردن استفاده شود. این امر نیاز به تلویزیون های دارد که روی دیوار نصب می شود.

ترکیب سنگ با میز تلویزیون خود سبب شده است ایده ای منحصر به فرد به نمایش گذاشته شود.

 قاب های تماماً سنگ نیز به همراه میز تلویزیون تصویر سازی بسیار خیره کننده ای را برای شما به نمایش می گذارد.

سنگ آنتیک پشت تلویزیون و شومینه
 

یکی دیگر از انتخاب های که در پیش روی شما قرار دارد این است که از ترکیب سنگ آنتیک پشت تلویزیون و شومینه به صورت همزمان بهره بگیرید. این امر دیگر نیازی به خرید میز تلویزیون که شبیه دیوار کوب چوبی در دل سنگ به تصویر کشیده می شود ندارد. همین که شعله های آتش با تصویر تلویزیون شما در دل سنگ به نمایش گذاشته می شود یکی از بی نظیر ترین دکوراسیون ها را برای شما به نمایش می گذارد. همه شما به خوبی می دانید که طیف های رنگی بسیار گسترده ای در این راستا در پیش روی شما قرار دارد پس می توانید از قاب دور شومینه و قاب تلویزیون مجزا استفاده کنید و سنگ خود را با تم رنگی متضاد در این راستا به نمایش بگذارید. البته به غیر از شومینه از آکواریوم های زینتی هم در این راستا می توان به منظور زیبا سازی بیشتر و چند کار شده دیوار کوب سنگی بهره گرفت

همان طور که می بینید از آکواریوم زینتی در کنار دیوار کوب سنگی و تلویزیون به صورت همزمان استفاده شده است.

استفاده از شومینه سبب گرم تر شدن وکلاسیک تر جلوه دادن دکوراسیون داخلی منزل شما می شود.

 شما می توانید حتی به نصب باندهای صوتی خود در کنار جایگذاری کردن میز تلویزیون در دل سنگ نیز بپردازید.

سنگ آنتیک پشت تلویزیون و قاب تلویزیون دیوار کوب شده

این روزها برای دیزاین کردن فضاهای که به عنوان کانون مرکزی در نظر گرفته می شود سعی بر آن شده است از دیوار کوب های چوبی به منظور رسیدن به میز تلویزیون استفاده شود. این محصولات برای تلویزیون شما نقش میز تلویزیون را نیز ایفا می کند؛ اما وقتی که این ترکیب با سنگ به نمایش گذاشته شود چه می شود؟ سنگ آنتیک پشت تلویزیون با یک قاب چوبی قوس دار یک دیوار کوب ویژه را شبیه یک اثر نمایشی برای شما به رخ می کشاند.

 همان طور که مشاهده می کنید ابتدا تمام فضا با استفاده از سنگ پوشش داده شده است و یک قاب دکوری چوبی برای این تلویزیون به نمایش گذاشته شده است.

با هر سبک و سیاقی می توانید قاب میز تلویزیون چوبی خود را سفارشی سازی کنید این امر به مساحتی که در اختیار دارید و صدالبته سیلقه شما بستگی دارد.

دیوار کوب های چوبی شما می تواند تنها یک شلف دکوری باشد که روی دیوار در لابه لای سنگ ها به نمایش گذاشته شده است.


سنگ آنتیک پشت تلویزیون و قاب تلویزیون

دیوار تمام سنگ برای سنگ آنتیک پشت تلویزیون

هیچ ایرادی ندارد اگر هدف شما دکوراسیون کلاسیک باشد با حذف تمام پارامترها تمام بخشی که به عنوان کانون مرکزی در نظر گرفته شده است با استفاده از سنگ دیزاین شود. این سنگ می تواند با تنالیته رنگی که شما به آن علاقه مند هستید در نظر گرفته شود. سنگ های آنتیک وقتی به صورت مجزا در نظر گرفته می شوند. دیگر تعویض کردن میز تلویزیون شما اگر به صورت مجزا طراحی شده باشد برای شما هزینه بر نخواهد بود. استفاده از اکسسوری های دکوری و گلدان های زینتی حس روستیک را برای شما به تصویر می کشد. وقتی تمام فضای مرتبط با میز تلویزیون با استفاده از سنگ آنتیک مخصوص پشت تلویزیون دیزاین می شود. دیگر شما نمی توانید مبلمان خود را در آن بخش قرار دهید؛ زیرا این فضا به صورت اختصاصی برای جایگذاری کردن تلویزیون و سایر اکسسوری های همراه با آن در نظر گرفته شده است.

 همان طور که در تصویر مشاهده می کنید میز تلویزیون از دیوار سنگی جدا است و یک دکوراسیون روستیک را این نما به نمایش گذاشته است.

 دیواری که تماماً از سنگ برای آن استفاده شده است کار را برای شما ساده تر می کند زیرا به صورت مجزا می توانید با یک نور پردازی کار آن را به پایان برسانید.

طرح های بسیار زیادی در این راستا در پیش روی شما قرار دارد و عموماً میزهای تلویزیون به صورت زمینی و مینی برای سنگ های آنتیک پشت تلویزیونی در نظر گرفته می شود.

دیوار تمام سنگ برای سنگ آنتیک پشت تلویزیون


سنگ آنتیک پشت تلویزیون و شلف های دو طبقه

هر زمان حرف از سنگ آنتیک پشت تلویزیون به میان می آید به آن معنی نیست که شما محدود به استفاده از سنگ به تنهایی هستید. بلکه شما به راحتی با استفاده از سایر وسایل دکوری به صورت ترکیبی می توانید دست به ایده پردازی بزنید. به تصویر نمونه که به صورت پیش فرض به منظور ایده گرفتن شما در نظر گرفته شده است دقت کنید. میز تلویزیون خود به صورت شناور همراه با یک شلف دکوری در نظر گرفته شده است. پس شما می توانید بخشی از فضا را با سنگ دیزاین کنید یا از سنگ آنتیک پشت تلویزیون برای تمام محیط همراه با دکوری های ویژه بهره بگیرید. شلف های دو طبقه با استفاده از وسایل دکوری زیبایی بیشتری را در فضای داخلی منزل شما به نمایش می گذارد. شما حتی می توانید کلکسیون فیلم های مورد علاقه خود را در این بخش قرار دهید و زیبایی بیشتری را به رخ بکشانید.

 میز تلویزیون های شناور برای سنگ آنتیک پشت تلویزیون بهترین گزینه انتخابی به شمار می آید مخصوصاً اگر با شلف های دکوری نور پردازی ویژه ای هم به نمایش گذاشته شود.
 

کلام آخر پیرامون سنگ های آنتیک پشت تلویزیونی

همان طور که در طی معرفی سنگ های آنتیک پشت تلویزیونی مطالعه کردید. برای این سبک ایده پردازی نمونه طرح های بسیار متمایزی در پیش روی شما قرار دارد. شما در قدم اول می توانید شبیه کاغذ دیواری تمام بخشی از فضا که قرار است میز تلویزیون در آن تعبیه شود را با سنگ دیوار کوب کنید. سپس با استفاده از میزهای تلویزیون شناور یا میزهای تلویزیون دیوار کوب شده یا میزهای تلویزیونی که شبیه شلف های دکوری دیزاین می شود به طراحی سایر بخش ها بپردازید. یا اینکه دیوار پوش شما از سنگ باشد و میز تلویزیونی که به آن علاقه مند هستید را در آنجا قرار دهید. استفاده از ترکیب شومینه و آکوریوم در کنار دیوار کوب های سنگی نیز امر دیگری است که در این راستا در پیش روی شما قرار دارد. امید است مطالب پیش رو در راستای معرفی این محصول مدرن و جدید به منظور رسیدن به یک دکوراسیون خاص و ویژه مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد.

سنگ های آنتیک پشت تلویزیونی

سنگ های آنتیک پشت تلویزیونی خانه مدرن

سنگ های آنتیک پشت تلویزیونی خانه مدرن

سنگ آنتیک پشت تلویزیون با مبل ال

سنگ آنتیک پشت تلویزیون با مبل ال

سنگ آنتیک پشت تلویزیون با طبقه

سنگ آنتیک پشت تلویزیون با طبقه

سنگ آنتیک پشت تلویزیون

سنگ آنتیک پشت تلویزیون