کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی و اتاق خواب جدید ۲۰۲۲

کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی و اتاق خواب جدید ۲۰۲۲

انتشار:
کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی و اتاق خواب جدید ۲۰۲۲ امتیاز: 0 نفر از 1712

 کاغذ دیواری یکی از مهم ترین دیوار کوب های است که شما می توانید برای دیزاین اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق بازی کودک و محل کار خود از آن بهره بگیرید. در بیشتر مواقع از سه طرح و یا دو طرح برای دیوار کوب کردن بهره گرفته می شود. به عنوان مثال شما می توانید اتاق نشیمن را با دو تم رنگی و دو طرح ساده و گل دار دکوراسیون کنید. به این صورت که فضای مرتبط با میز تلویزیون که کانون مرکزی اتاق نشیمن به شمار می آید را با یک طرح گل دار که ترجیحا می تواند سه بعدی و گل برجسته باشد دیزاین کنید. سپس با طرح های ساده و یا راه راه سایر بخش های اتاق نشیمن را با استفاده از کاغذ دیواری های جدید دیزاین کنید. از آنجایی که این روزها بسیار از این محصول کاربردی در فضا سازی بهره گرفته می شود. بر خود واجب دانستیم که قدری پیرامون ایده پردازی با کاغذ دیواری های سه بعدی مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر هنوز برای خرید کاغذ دیواری اتاق پذیرایی و اتاق خواب خود مردد هستید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید. استفاده از پوستر دیواری به مراتب از کاغذ دیواری تنوع بیشتری را برای شما به همراه دارد.در این مقاله در مورد کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی و اتاق خواب جدید ۲۰۲۲ صحبت خواهیم کرد

 کاغذ دیواری

کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی چیست؟

کاغذ دیواری سه بعدی یکی از زیبا ترین نمونه های کاغذ دیواری است که این روزها در بازار به فروش می رسد. کاغذ دیواری های سه بعدی با این تفاوت که طرح روی آن عمق دار تر است عرضه می شود؛ یعنی شما طرح های که روی کار پیاده می شود را واقعی تر نسبت به سایر طرح های دیگر مشاهده می کنید. این طرح می تواند طبیعت، چهره انسان و یا عکس حیوانات باشد. کاغذ دیواری های سه بعدی طرح تکراری دارند که به صورت رولی به فروش می رسند و از منظر کیفیت چاپ و حساسیت کار بسیار متفاوت تر جلوه می کند. پوستر دیواری شبیه کاغذ دیواری است به این تفاوت که بعد از نصب شبیه یک طرح با شکل بزرگ به نمایش گذاشته می شود.

عکسی از نمونه کار کاغذ دیواری های رولی با یک طرح مشابه در هر رول را شاهد هستید

کاغذ دیواری های رولی

 پوستر طرحی از یک عکس را برای شما به نمایش می گذارد.

طرح های پوستر سه بعدی اتاق پسرانه

 برای دیزاین اتاق خواب های پسرانه بهترین پیشنهاد ما به شما استفاده از طرح های سه بعدی است؛ زیرا شما با استفاده از این کاغذ دیواری صاحب و خالق یک فضای جدید در محیط می شوید. از آنجایی که بیشتر کاغذ دیواری های سه بعدی قابل شستشو است جایی برای نگرانی شما باقی نمی گذارد. پس فرزند شما به راحتی می تواند در اتاق خود بازی کند و شما با یک دستمال مرطوب می توانید بدون نگرانی از آسیب رسیدن به آن به نظافت دیوارپوش بپردازید.

با خرید سیسمونی می توانید با یک کاغذ دیواری متفاوت یا پوسترهای دیواری یک طرح متمایز را در اتاق خواب پسرانه خود به نمایش بگذارید.

طرح پوستر دیواری شما می تواند مشابه پرده یا فرش اتاق خواب فرزند شما می تواند باشد.

طرح های پوستر سه بعدی اتاق پسرانه

طرح های پوستر سه بعدی برای پشت تلویزیون

 یکی از مهم ترین بخش ها در اتاق نشیمن فضای مرتبط با میز تلویزیون است. این امر به دو دلیل مهم تلقی می شود. یکی اینکه در بحث دکوراسیون داخلی کانون مرکزی محسوب می شود. در قدم بعد محیطی است که بسیار مورد توجه است از همین رو با استفاده از شلف های آماده، میز تلویزیون های مدرن و دیوار پوش های جدید باید به این محیط بیشتر بها داده شود.

 یکی از بهترین فضاها برای بهره گیری از کاغذ های دیواری مربوط به پشت تلویزیون شما می شود.پوستر پیشنهادی شما بسیار طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن شما را تغییر خواهد داد.

طرح های پوستر سه بعدی برای پشت تلویزیون

طرح های پوستر سه بعدی برای پذیرایی
 

از آنجایی که اتاق پذیرایی برای مهمان های ویژه در نظر گرفته می شود و همیشه از وسایل لوکس برای این محیط بهره گرفته می شود. با استفاده از کاغذ دیواری های که طرح های سه بعدی را به خود اختصاص داده اند به سادگی می توانید به این فضا بهای بیشتری بدهید. در دنیای مدرن امروز و تنوع بی نظیر محصولات دیگر نیازی به نماهای آجری و دیوارپوش های سنگی آنتیک نیست زیرا این امر علاوه بر زمان بر بودن و هزینه بر بودن برای شما به سرعت از مد افتاده می شود؛ اما کاغذ دیواری های سه بعدی با کمترین هزینه نسبت به متریال استفاده شده برای دیزاین و در کسری از زمان کار تصویر سازی اتاق پذیرایی شما را به اتمام می رساند.

 استفاده از نمونه طرح های سه بعدی برای دیزاین اتاق پذیرایی سبب می شود شما خاص ترین ها را در قاب چیدمان منزل خود شاهد باشید.پوسترهای سه بعدی طبیعت را مهمان خانه شما می کند و حس بهتری را در فضا برای شما حاصل می کند.

طرح های پوستر سه بعدی برای پذیرایی

طرح های پوستر سه بعدی برای اتاق خواب

 از آنجای که استفاده از دیوار پوش و کف پوش در اتاق خواب نقش به سزایی در آرامش و آسایش ما دارد. نیاز است از متریالی استفاده شود که قابل شستشو باشد و نم و رطوبت نیز به آن نفوذ نکند. به عنوان مثال نماهای کچی به مرور زمان فرسوده می شود و سبب شکست پروژه دکوراسیون می شود. از سوی دیگر انعطاف ندارد و دست شما برای انتخاب طرح خیلی باز نیست. از همین رو با استفاده از طرح های سه بعدی عاشقانه و رمانتیک به سادگی می توانید یک فضای ایده ال را برای استراحت خود مهیا سازید.با استفاده از پوسترهای دیواری می توانید بهار را مهمان خانه خود کنید و با استفاده از طرح های گل دار برجسته حس بهتری را نظاره گر باشید. انتخاب استررویه مبل و کوسن های تخت خواب شما همراه با روتختی محبوبتان اگر با تم رنگی پوستر انتخابی شما در یک راستا در حرکت باشد انتخاب بی نظیری را برایتان فراهم کرده است.

طرح های پوستر سه بعدی برای اتاق خواب

 کاغذ دیواری شیک تره یا پوستر

چند دلیل برای مشخص شدن تفاوت بین کاغذ دیواری و پوستر دیواری وجود دارد. یکی از اصلی ترین المان ها قیمت است که برای پوستر دیواری سه بعدی هزینه مقرون به صرفه تری در پیش روی شما قرار دارد. دوم طرح های بسیار متنوع پوستر دیواری سه بعدی است که دست شما را برای انتخاب باز می گذارد. در نهایت می توانیم به ماندگاری بالا، ثبات رنگ در پرسه چاپ و نصب آسان تر پوستر دیواری سه بعدی نسبت به کاغذ دیواری اشاره داشته باشیم.

 پوسترها نقش های متنوع تری را برای شما به نمایش می گذارند و نیاز به هیچ اکسسوری خاصی دیزاین شما را متفاوت جلوه می دهند.استفاده از کاغذ دیواری یک طرح روتین و مشابه را برای شما به تصویر می کشاند و دیگر شاهد این پوستر زیبا نخواهید بود.

 کاغذ دیواری شیک تره یا پوستر

قیمت نصب کاغذ دیواری سه بعدی چقدر است؟
 

مساحتی که در پیش روی شما قرار دارد در قدم اول قیمت را تعین می کند. در قدم بعد باید بگویم که طرح های از پیش آماده شده برای شما ارزان تر نصب می شود. از سوی دیگر دیوارهای دارای منحنی و فضاهای چند ضلعی نیز هزینه بیشتری را طلب می کند. اگر دیوار شما آماده نصب باشد و نیاز به مرمت نداشته باشد در هزینه مصرفی شما صرفی جویی حاصل می کند.

 هزینه نصب بسته به سختی کار برای شما در نظر گرفته می شود.

مساحت و انتخاب فضایی که قرار است در آن به نصب کاغذ دیواری پرداخت شود به تعیین قیمت مربوط می شود.

قیمت نصب کاغذ دیواری سه بعدی چقدر است

هر رول کاغذ دیواری چند متر است؟

رول ها بر اساس شرکت های سازنده تفاوت دارد؛ اما روتین ترین و کم پرت ترین رول کاغذ دیواری عموما با عرض ۵۳ سانت در بازار یافت می شود. رول ها عموما با عرض ۷۰،۱۰۰،۱٫۶ و طول ۱۵ متری در بازار به فروش می رسند. اگر رول ۵۳ سانتی متری را با طول ۱۰ متر خریداری کنید با یک رول می توانید ۵٫۳ متر مربع از یک دیوار را پوشش دهید.

رول ها با ابعاد متفاوتی بسته به نوع شرکتی که رول کاغذ دیواری را به فروش می رساند به دست شما می رسد.

 سایز ۵۳ سانتی متری یکی از استاندارد ترین ابعادی است که با پرتی بسیار اندک در پیش روی شما قرار دارد.

 

کلام آخر پیرامون کاغذ دیواری سه بعدی

همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی مزیت های فراوانی را برای شما به همراه دارد. در قدم اول می توانیم به کیفیت بالای چاپ اشاره داشته باشیم. در قدم بعد به جدید بودن طرح ها می توان اشاره داشت. استفاده از کاغذ دیواری برای شما هزینه بر نیست. به سادگی می توانید آن را با گذر زمان به کاغذ دیواری متفاوت تری تعویض کنید. هزینه نصب بالایی نسبت به سایر متریال های دیوار پوش ندارد. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی طرح های متنوعی را در پیش روی شما برای دیزاین اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و اتاق خواب قرار می دهد. امید است مطالب پیش رو در راستای استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و از این پس شاهد بهترین ها در قاب دکوراسیون منزل خود باشید.

 

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

 

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کاغذ دیواری سه بعدی طرحدار

کاغذ دیواری سه بعدی طرحدار

کاغد دیواری سه بعدی برای پذیرایی

 

کاغد دیواری سه بعدی برای پذیرایی

کاغد دیواری سه بعدی برای اطاق خواب

کاغد دیواری سه بعدی برای اطاق خواب

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تخت

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تخت