آدرس بازار مبل تهران

آدرس بازار مبل تهران

انتشار:
آدرس بازار مبل تهران امتیاز: 0 نفر از 1144
بازار مبل تهران صفر تا صد نیازهای شما را فراهم می آورد؛ زیرا در کنار بازارهای مبل متمرکز شما می توانید تولیدی های مبلمان، تعمیراتی مبل، خدمات فروش مبل به صورت آنلاین و بی واسطه را نیز تجربه کنید. از آنجایی که مراکز خرید مبلمان در تهران بسیار گسترده است در ادامه سعی بر آن داریم پیرامون محبوب ترین و مشهورترین تولیدی ها و بخش های تجاری فروش مبل مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر قصد دارید حتی از خود تهران خرید خود را به صورت غیر حضوری دنبال کنید ما به شما وب سایت تخصصی مبل و میز را توصیه می کنیم. شما می توانید محصولات تولیدی در چهاردانگه تهران را از مبل و میز درست هم راستا با محصولات تولیدی یافت آباد بی آنکه زمان زیادی را صرف کنید خریداری کنید. با ما همراه باشید تا با یک خرید ویژه واستثنایی شما عزیزان را از شهر تهران آشنا کنیم.
آدرس بازار مبل تهران

بازار مبل یافت آباد

مبل در بازار مبل یافت آباد اصلی ترین پارامتری است که توسط فروشنده گان به فروش می رسد. از آنجایی که تنوع محصول در این مرکز تجاری بسیار زیاد است به جرئت می توانیم بگویم که دست خالی به منزل بر نخواهید گشت اگر قصد شما خرید باشد. این بازار بیش از هشت هزار فروشگاه مبل را در خود جای داده است که هر کدام از برندهای معروف تا محصولات تولیدی خود را برای عرضه به شما فراهم آورده اند. اگر بخواهیم معروف ترین مراکز خرید یافت آباد را معرفی کنیم می توانیم به بازار مبل نگارستان، بازار مبل ملل، بازار مبل کوروش، بازار مبل شماره ۱ و ۲ و ۳ ایران، پاساژ کاسپین، بازار مبل پاسارگاد، بازار مبل خلیج فارس، بازار مبل پایتخت و بازار مبل برنا اشاره داشته باشیم. برای مراجعه حضوری می توانید به تهران، تقاطع بزرگراه آیت الله سعیدی یا همان جاده ساوه خیابان یافت آباد مراجعه کنید.
 

بازار مبل دلاوران

دومین بازار بزرگ مبل در تهران بازار مبل دلاوران است. این بازار در شرق تهران قرار دارد و بالغ بر ۳۰۰ نمایشگاه در حوزه فروش مبلمان در این مرکز تجاری مشغول به فعالیت هستند. از چهار مسیر می توانید به این بازار بزرگ دسترسی پیدا کنید. اگر بخواهید از طریق مترو به این بازار برسید نزدیک ترین مترو ایستگاه جانبازان گلبرگ است. همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب می توانید به این بازار مبل برای خرید بروید و بهترین ها را به منزل خود مهمان کنید.
· مسیر شمال تهران: بزرگراه بابایی، خروجی خیابان هنگام
· مسیر شمال شرق تهران: اتوبان همت - زین الدین، خروجی خیابان هنگام
· مسیر شرق تهران: بزرگراه رسالت، خیابان هنگام
· مسیر جنوب تهران: بزرگراه آزادگان و امام علی، بزرگراه رسالت، خیابان هنگام
 

بازار مبل جاجرود

مبل جاجرود در ۱۵ کیلومتری شهر تهران ودر مسیر آبعلی قرار دارد. شما می توانید با مشاهده ۳۰۰ فروشگاه در مسیری تقریبا ۵ کیلومتری یک خرید ویژه با رنج های قیمتی متمایز را تجربه کنید. عموما در روزهای گرم سال از ساع ۹ صبح الی ۹ شب و در روزهای سرد سال از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ شب این بازار مشغول به فعالیت است ودر برخی مواقع تا ده شب نیز در روزهای پایانی سال فعالیت خود را ادامه می دهند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید قدمت این بازار به ۷۰ سال قبل بر می گردد. از مهم ترین دلایل محبوبیت این بازار بهره گیری از متریال مرغوب در پرسه ساخت است که با نازل ترین قیمت ها محصولات مورد نیاز مصرف کننده را فراهم می سازد. برای مراجعه حضوری می توانید از شمال شرق تهران و انتهای بزرگراه یاسینی به سمت جاده قدیم آبعلی دماوند بروید و بعد از تقریبا ۱۵ دقیقه حرکت به سمت جاجرود به بازار جاجرود دسترسی پیدا کنید.
..

تولیدی مبل در چهار دانگه

مبل را به راحتی می توانید از تولیدی ها و فروشگاه های که در بازار مبل چهاردانگه دایر است خریداری کنید. از آنجایی که در این مرکز خرید بیشتر تولیدی های مبلمان مشغول به فعالیت هستند شما می توانید خود به سفارشی سازی کردن مبل های خود نیز بپردازید. برای این منظور می توانید به اتوبان آزادگان، حد فاصل بزرگراه تهران و ساوه، بزرگراه تهران قم، خروجی اتوبان سعیدی، شهرک صنعتی چهاردانگه بروید. سپس به تولیدی های مبل راحتی، کلاسیک، سلطنتی بسته به علاقه مندی خود سری بزنید. سپس متناسب با نیاز خود دست به سفارشی سازی کردن مبلمان خود بزنید و ایده ال ترین ها را برای خود فراهم سازید. در مساحتی بالغ بر ۲۴۰ هکتار که شامل ۳۵۰۰ واحد صنفی و ۳۰۰۰ واحد تجاری است شما می توانید هزاران تولید کننده مبل و مصنوعات تجاری را در این مرکز خرید مشاهده و خرید خود را دنبال کنید.
 

بازار مبل شهرک ولیعصر

 آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند به جای خرید از فروشگاه های فروش مبل از تولیدی ها خرید خود را دنبال کنند. بعد از بازار بزرگ چهاردانگه می توانند به بازار مبل شهرک ولیعصر نیز سری بزنند. منطقه ۱۸ تهران، محله شهید رجایی، مفتح شمالی، خیابان وحدت راه ارتباطی شما با بازار مبل است. از آنجایی که تنوع در این بازار بسیار زیاد است با هر توان مالی می توانید مبل محبوب خود را به منزل مهمان کنید. شهرک ولیعصر بعد از چهاردانگه شناخته ترین بخش تولیدی در تهران به شمار می آید که تنوع بی نظیر مصنوعات چوبی آن نظر مشتریان را به خوبی به خود جلب کرده است. شما علاوه بر مبلمان راحتی، سلطنتی و کلاسیک خود می توانید از مصنوعات چوبی اعم از سرویس خواب، میز های اداری، میز تحریر، بوفه دکوری و تخت خوابشو سایر پارامترهای چوبی دیگر در این بازار بهره مند شوید.
آدرس بازارهای مبل تهران
 

شرایط اقساطی بازار مبل

در بازار مبل شرایط اقساط هر مغازه متفاوت هست برای اطلاع از شرایط اقساطی بازار مبل باید به آدرس های ذکر شده(بازار مبل های تهران)در بالا مراجعه کنید و به صورت حضوری از فروشگاه های مبلمان سوال کنید