آدرس بازار مبل تبریز

آدرس بازار مبل تبریز

انتشار:
آدرس بازار مبل تبریز امتیاز: 0 نفر از 1936

آذربایجان شرقی با بیش از ده ها شهرستان یکی از مراکز اصلی کشور در راستای فروش مصنوعات چوبی مخصوصاً مبل به شمار می آید. اگر شما در هر کدام از شهرستان های این استان به سر می برید به راحتی می توانید با مراجعه حضوری به مرکز خرید مبل محصول باب میل خود را خریداری کنید. یا اینکه به صورت آنلاین یک خرید اینترنتی را تجربه کنید. برای خرید مدرن غیر حضوری ما به شما وب سایت برگزیده و تخصصی مبل و میز را با سال ها تجربه توصیه می کنیم. حال برای خرید حضوری از شهرهای آذرشهر، اسکو، اهر، بستان‌آباد، بناب، تبریز، جلفا، چاراویماق، سراب، شبستر، عجب‌شیر، کلیبر، مراغه، مرند، ملکان، میانه، ورزقان، هریس، هشترود، هوراند و خدا آفرین می توانید به شهرک الماس تبریز مراجعه کنید. در ادامه سعی بر آن داریم تا این شهرک تجاری موفق را به منظور آشنایی بیشتر برای خرید یک سرویس مبل بی نظیر به شما عزیزان معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

آدرس بازار مبل های تبریز

بازار مبل شهرک مایان تبریز

یکی از معروف ترین مراکز خرید مبلمان در تبریز بازار مبل مایان است که قطب اصلی تولید و عرضه صنعت مبلمان و چوب در کشور به شمار می آید. شهرک صنعتی مایان تبریز در اتوبان غرب تبریز واقع شده است. این مرکز تجاری علاوه بر فروش مبل و مصنوعات چوبی در زمینه خودرو نیز مشغول به فعالیت است از همین رو یکی از قطب های اصلی صنعتی کشور محسوب می شود. برای مراجعه به این شهرک می توانید به شهرک مبل مایان در تبریز که در جاده مایان واقع شده است مراجعه کنید. این بازار یکی از برگزیده ترین بازارهای است که با بیش از ۲۰۰ نمایشگاه برای شما در نظر گرفته شده است. ۲۰۰ نمایشگاه مبل و صنایع چوبی را می توانید در این بازار مشاهده کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید ۲۰ نمایشگاه نیز در این مرکز تجاری برای مشاهده و خرید حضوری شما دایر شده است. بازار مبل مایان در شمال‌غرب تبریز واقع در اتوبان تبریز-مرند نرسیده به پلیس راه تبریز در حوالی روستای مایان قرار دارد. از آنجایی که تنوع محصول در این مرکز تجاری بسیار بالا است شما با هر رنج قیمتی که تمایل داشته باشید می توانید مبلمان خود را خریداری کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید. مجموعه الماس، مروارید و رؤیا از جمله مکان هایی است که در بازار مبل مایان قرار دارند.

همه چیز در مورد شهرک الماس تبریز

شهرک الماس یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش در خاورمیانه به شمار می آید. باید به شما بگویم که در منطقه مایان تبریز متخصصین بی شماری در حوزه مبلمان مشغول به کار هستند. از همین رو شما با مراجعه حضوری به این مرکز خرید می توانید با مشاهده مدرن ترین مبلمان دست به خرید بزنید. این مرکز تجاری از سال ۱۳۸۸ شروع به کار کرده است و شما می توانید سازندگان مبل با پیشینه دور را با سبک کاری متفاوت در این شهرک صنعتی مشاهده کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید به صورت دسته بندی شده می توانید به مبلمان مد نظر خود در بازارهای الماس تبریز پیدا کنید. به عنوان مثال سبک مدرن، کلاسیک و سلطنتی بخشی از کارهای است که به صورت تخصصی برای شما در این مرکز تجاری طراحی و تولید شده است.

بازار مبل مروارید تبریز

از جمله بازارهای در حال تاسیس در این مرکز تجاری پاساژ مروارید و بازار ستارخان است. شما می توانید از طریق بازارچه ستار خان به خرید اکسسوری های مرتبط با مبلمان بپردازید. به عنوان مثال خرید کوسن، شال مبل و سایر لوازم جانبی مربوط به مبلمان رامی توانید از این مرکز تجاری خریداری کنید. از سوی دیگر از طریق پاساژ مروارید که بیش از ۳۰۰ واحد نمایشگاهی مبلمان دارد و نمای کلاسیکی را در ۹ فاز به خود اختصاص داده است. برای خرید مبلمان شما عزیزان در دست راه اندازی است. البته یکی از این فاز ها در سال ۹۴ بهره برداری شده است و شما به سادگی می توانید خرید مبلمان خود را از آن دنبال کنید. بازار مروارید یکی از ۷ مجتمع تجاری واقع در شهرک الماس است که در قسمت مایان تبریز واقع شده است.

بازار مبل راه ‌آهن تبریز

برای خرید مبلمان خود در شهر تبریز می توانید به بازارهای مبل در پایتخت آذربایجان بازار مبل راه آهن نیز مراجعه کنید. برای دسترسی به این مرکز خرید باید بعد از میدان جهاد (نصف راه) به سمت راه آهن مابین چهار راه خطیب و میدان راه آهن مراجعه کنید. این بازار یکی از بازارهای قدیمی و قدرتمند در زمینه مبلمان به است که شما هر نوع مبلی را می توانید در آن مشاهده کنید. در کنار فروش مبل شما شاهد چندین تولیدی نیز در بازار مبل راه آهن خواهید بود. سبک طراحی مبل سلطنتی، کلاسیک و راحتی از پارامترهای است که در این مرکز خرید قابل مشاهده است.

آدرس بازار مبل مرند

بازار مبل قره آغاج و بازار مبل مرند

دو بازار دیگری که در شهر تبریز برای فروش مبل آماده پذیرایی از شما عزیزان است. بازار مبل قره آغاج است که در شهرک مدنی واقع در پایانه بسیج قرار دارد. دیگری در ۳۵ کیلومتری شمال‌غرب تبریز قرار دارد که به علت وجود بیش از ۱۵۰۰ تولیدکننده فعال اعم از نجاری، رنگ‌کاری، رویه‌کوبی و فروش پارچه مبل به نوع خود در زمینه مبلمان یکی از قطب های قدرتمند در تولید و تأمین مبلمان استان آذربایجان شرقی محسوب می شود.

کلام آخر پیرامون خرید حضوری مبل از شهر تبریز

همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید برای خرید مبل در شهر تبریز و شهرهای اطراف به راحتی می توانید به بازارهای مبل بسیار متعددی که در پیش روی شما قرار دارد مراجعه کنید. بازار مبل الماس، رؤیا، مروارید، مایان، راه آهن، قره آغاج و بازار مبل مرند تنها بخشی از بازارهای است که در پیش روی شما عزیزان قرار دارد. پس اگر قصد خرید به صورت حضوری را دارید با مشاهده محصولات بسیار پر تنوع این بازارها می توانید ایده ال ترین ها را برای خود فراهم سازید. در پایان اگر شما هم با بازار خاصی در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی آشنایی دارید می توانید با دوستان خود از طریق بخش نظرسنجی به اشتراک بگذارید.