آدرس بازار مبل کرمان

آدرس بازار مبل کرمان

انتشار:
آدرس بازار مبل کرمان امتیاز: 0 نفر از 799
بازار مبل کرمان را بشناسید تا ساده تر از هر زمان دیگری بتوانید دست به خرید بزنید. اگر با بازارهای هر شهر در راستای خریدی که در سر دارید آشنا شوید بدون تردید زمان زیادی از شما برای رسیدن به هدفی که در سر دارید گرفته نمی شود. از همین رو ما بازار حضوری و غیر حضوری را برای خرید مصنوعات چوبی و مبلمان به شما عزیزان معرفی می کنیم. اگر در کرمان به سر می برید باید بگویم با جمعیتی 600 هزار نفری وجود چهار الی پنج بازار در راستای خرید مبلمان در پیش روی شما عزیزان قرار دارد. این امر می توانید برای خرید حضوری مبل راحتی سرویس خواب دونفره، سرویس خواب تکنفره، مبل چستر، میز ناهارخوری، میز کنسول و سایر محصولات و اکسسوری چوبی دنبال کنید. حال اگر به دنبال دکوراسیون متفاوتی هستید و می خواهید یک ایده پردازی منحصر به فرد را به رخ بکشید. ما به شما خرید بی واسطه از تولیدی های چهار دانگه و خود یافت آباد را بدون حضور در شهر تهران توصیه می کنیم. در این راستا کافی است به وب سایت مبل و میز سری بزنید و از محصولاتی که در راستای یک خرید ویژه با ویژگی های بی شمار در پیش روی شما قرار دارد دیدن کنید. از میان برداشتن هزینه های سربار و سفارشی سازی کردن محصول بخشی از پارامترهای است که به لطف سایت مبل و میز در پیش روی شما قرار دارد. حال اگر قصد شما خرید به صورت حضوری از بازار مبل کرمان است در ادامه با ما همراه باشید.
آدرس بازار مبل کرمان

بازار مبل مهدی کرمان

بازار مبل مهدی یکی از برگزیده ترین بازارهای مبل شهر کرمان به شمار می آید. دلیل این امر بی رقیب بودن محصولات این بازار نسبت به سایر بازارهای روتینی است که در سطح شهره قرار دارد. از آنجایی که تیم برگزیده و خلاق این بازار با ورود مبلمان خارجی به داخل توانسته است متفاوت ترین ها را برای مشتری به تصویر بکشد نظر مخاطبین بسیاری را در شهر کرمان به خود جلب کرده است. از سوی دیگر همکاری با دو شرکت بزرگ کیان و سنا از مؤلفه های بارز متمایز بودن این بازار بزرگ به شمار می آید. مد نظر قرار دادن نظر مشتری در راستای رسیدن به هدف نهایی نیز از پارامترهای دیگری است که با حضور در این بازار برای مشتری فراهم می شود؛ یعنی انتخاب تم رنگی در نظر گرفتن اکسسوری های متناسب با محصول و سایر پارامترهای دیگر. شما برای خرید حضوری از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب می توانید به این بازار مراجعه کنید.
⦁ آدرس: کرمان، خیابان خواجوی کرمانی نبش کوچه ۱۲ بازار مبل مهدی
⦁ شماره تماس:۳۲۲۶۴۸۸۸_ ۰۳۴
 

بازار بزرگ مبل خرم کرمان

بازار مبل خرم کرمان یکی دیگر از بازارهای است که برای رسیدن به تغییر دکوراسیون در منزل در پیش روی شما عزیزان قرار دارد. این بازار در زمینی با زیر بنایی نزدیک به ۲۵۰۰ مترمربع بنا شده است. از مزیت های متمایز این بازار می توان به قیمت بسیار مقرون به صرفه محصولات در قدم اول اشاره داشت. در گام بعدی برای بیشتر محصولات ضمانت نامه دو ساله صادر می شود که نشان از به کار گیری متریال مرغوب در پرسه ساخت دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این بازار مجوز رسمی از اتحادیه صنف نجار و مبل سازان استان را دار است. تولیدی های این بازار در قسمت شرف آباد است که سال ها است بخش تولید مبلمان و مصنوعات چوبی کرمان را هر چند کم به عهده دارند.
⦁ آدرس: کرمان، بلوار شرف آباد، خیابان امام حسین، قائم ۱۹
⦁ شماره تماس بازار مبل خرم کرمان: ۵۵_۳۲۷۳۶۹۵۲_۰۳۴
 

بازار مبل ستاره شهر کرمان

 
بازار مبل ستاره شهر کرمان بازار دیگری است که در راستای خرید مبلمان در پیش روی شما قرار دارد. اگر نیاز به مبلمان اداری، خانگی و یا سایر اکسسوری های چوبی دارید خارج از لطف نیست که به این مرکز خرید هم مراجعه فرماید. این را به یاد داشته باشید که بخشی از کارهای تولیدی این بازار از سمت تولیدی های شهر کرمان تهیه می شود و شما می توانید بر اساس علاقه مندی خود دست به انتخاب بزنید؛ یعنی سفارشی سازی کردن محصول متناسب با تم رنگی که به آن علاقه مند هستید با خرید از این بازار در برخی مواقع برای شما فراهم می شود. این را به یاد داشته باشید که در بازار مبل ستاره شهر کرمان می توانید با هر رنج قیمتی که در سر دارید دست به خرید بزنید.
⦁ آدرس: کرمان، بلوار شرف آباد، خیابان امام حسین، قائم ۱۹، بازار مبل ستاره شهر کرمان
⦁ شماره تماس: ۳۲۷۱۹۴۱۰_۰۳۴
 

بازار مبل ملک کرمان

مبل ملک کرمان یکی از بزرگترین فضاها را برای به نمایش گذاشتن مبلمان خود برای شما عزیزان در نظر گرفته است. این بازار در فضایی به متراژ ۲۰۰۰ متر واقع شده است. از همین رو شما به سادگی می توانید بعد از مشاهده مبلمان مدرن، سلطنتی، مبل کلاسیک و اداری دست به خرید بزنید. البته این فضا تنها برای به نمایش گذاشتن مبلمان در نظر گرفته نشده است و شما به راحتی می توانید با خرید سایر مصنوعات چوبی ایده ال ترین ها را برای خود فراهم سازید. خرید سرویس چوب جهیزیه عروس خانم ها و یا سرویس خواب کودک از پارامترهای است که در پیش روی شما قرار دارد. حتی شما می توانید میز تلویزیون، کنسول، درآور، جاکفشی و سایر وسایل چوبی دیگری که به آن نیاز دارید را از طریق این بازار بزرگ تهیه کنید.
⦁ آدرس: کرمان، بلوار شرف آباد، بین کوچه ۱۳ و ۱۵، بلوار قائم، بازار بزرگ مبل ملک
⦁ شماره تماس: ۹۳۷۱۴۰۹۶۶۸
مبل فروشی های کرمان
اطلاعی از شرایط نقد و اقساط بودن در دسترس نداریم با مراجعه به بازار مبل کرمان می توانید اطلاعات کافی را دریافت نمایید