تزیین اتاق خواب دخترانه

تزیین اتاق خواب دخترانه

انتشار:

 

اتاق خواب های دخترانه خود را خاص، ویژه و منحصر به فرد دیزاین کنید. اگر برای این طراحی اتاق خواب فرزند خود تبحر خاصی در این راستا ندارید با ما همراه باشید. ما سعی بر آن داریم تا با تصاویر ارائه شده تا حدودی شما را برای یک ایده پردازی ویژه یاری کنیم. قرار است به شما بگویم چه تم های رنگی اگر با یک دیگر ترکیب شوند ایده پردازی ناب تری را برای شما فراهم می سازد. یا اینکه اگر می خواهید فانتزی دکور کنید باید از چه المان های استفاده کنید. اینکه شما می خواهید دست به دیزاین داخلی بزنید اصلاً نیازی به پرده و سایر اکسسوری های دیگر در فضای مورد نیاز شما هست یا خیر؟ استفاده از کاغذ دیواری و تخت خواب های سفارشی در دکور شما تا چه حدودی اثر گذار است و ده ها پارامتر دیگر امری است که در ادامه به آن پرداخته می شود. پس اگر قصد تغییر دکوراسیون اتاق خواب فرزند خود را دارید یا اینکه قرار است برای دختر تازه متولد شده خود یک دکوراسیون ویژه را برای سن کودکی او دیزاین کنید. به شما توصیه می کنیم در ادامه برای خلق یک ایده جدید با ما همراه باشید و مقاله مربوط به تزیین اتاق خواب دخترانه را مطالعه نمایید

تزیین اتاق خواب دخترانه


تزیین اتاق خواب دخترانه با رنگ طوسی و سفید و سفید و صورتی

 انتخاب رنگ طوسی و سفید و سفید و صورتی انتخاب های است که شما می توانید با استفاده از آن ها دست به دیزاین انتخاب خواب فرزند خود بزنید. از آنجایی که رنگ سفید و طوسی در رده رنگ های خنثی قرار دارد به راحتی می توانید آن را با هر آیتم رنگی دیگری ترکیب کنید. دست شما برای انتخاب باز است برفرض می توانید رو تختی را با رنگ طوسی و سپس پرده و فرش را با رنگ سفید برای اتاق خواب با رنگ سفید طوسی در نظر داشته باشید. یا اینکه شما می توانید وسایل مربوط به دیزاین اتاق خواب را با رنگ صورتی در نظر داشته باشید و وسایل اصلی مثل سرویس خواب را با رنگ سفید مد نظر داشته باشید.

تزیین اتاق خواب دخترانه با رنگ طوسی و سفید

 

تزیین اتاق دخترانه با کمد عروسک

 کمد عروسک اصلی ترین المانی است که برای هر اتاق دخترانه ای به آن نیاز است. شما می توانید این پارامتر را به دو صورت در نظر داشته باشید. یا اینکه آن را به همراه سرویس خواب نوجوان همراه با تخت خواب و درآور و میز توالت با یک تم رنگی خریداری کنید. یا اینکه از آن به عنوان یک بوفه دکوری در راستای دیزاین اتاق خواب به تنهایی با یک تم رنگی مجزا بهره بگیرید. این را به یاد داشته باشید که این محصول به صورت سفارشی جدای از تخت خواب نیز قابل ساخت است؛ یعنی شما بخشی از دیوار که به صورت غیر قابل استفاده است را برای یک کمد دکوری دیواری در نظر بگیرید. این کمد می تواند با یک تیر چند نشان را برای شما به هدف بزنید. از آنجایی که اگر شکل هر طبقه با طبقه دیگر تفاوت داشته باشد در نمای کلی کار زیبا تر به رخ کشیده می شود. شما می توانید شبیه یک خانه با چندین طبقه شبیه تصاویر ارائه شده این کار را به نمایش بگذارید.

تزیین اتاق دخترانه با کمد عروسک


تزیین اتاق دخترانه با تابلو

 خرید تابلو قرار نیست شبه به تابلوهای روتینی که شما در منزل از آن استفاده می کنید دنبال شود. ما به شما توصیه می کنیم از قاب های فانتزی که شکل به خصوصی را برای شما به تصویر می کشد بهره بگیرید. بر فرض به دو تصویر سازی ارائه شده دقت کنید. در یکی از ایده پردازی ها از المان شب استفاده شده است. المان شب به شما این امکان را می دهد که قاب عکس یا قاب های فانتزی خود را با طرح ماه و ستاره به اتاق خوابتان مهمان کنید. این قاب ها دیگر بدون تعداد و به صورت نامحدود برای شما در نظر گرفته می شود تا زیبایی به خصوصی را با همین تعداد نامحدود به رخ بکشد. از سوی دیگر می توانید شبیه یک شلف ابری با یک نور پردازی خاص در پشت تخت خواب خود تعریفی متفاوت ای یک قاب عکس فانتزی را داشته باشید. این دو پارامتر انتخاب های بود که ما برای شما در نظر گرفته بودیم. بر فرض با درخت شجره نامه می توانید قاب های که مربوط به اعضای خانواده شما می شود را در این دیوار به رخ بکشید.

تزیین اتاق دخترانه با تابلو


تزیین اتاق دخترانه با تخت خواب عروسکی
 

انتخاب تخت خواب های عروسکی انتخابی بسیار متمایز است که با یک تیر چند هدف را برای شما به نشانه می رود. شما می توانید تخت خواب عروسکی خود را بر اساس المانی که فرزند شما به آن علاقه مند است سفارشی سازی کنید. از آنجایی که طرح های عروسکی و المان های حیوان این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شما می توانید تاج تخت خواب فرزندتان را به این شکل دیزاین کنید. تخت خواب های عروسکی این روزها به گونه ای است که حتی تمام تخت خواب فرزند شما با یک شکل از یک حیوان دیزاین شده است. به تخت خواب های ارائه شده دقت کنید برای تاج تخت از ابر، عروسک و نور پردازی به صورت همزمان استفاده شده است که در نوع خود بی نظیر است و سبب شده است یک تصویر سازی بسیار ویژه در اتاق خواب به رخ کشیده شود.

تزیین اتاق دخترانه با تخت خواب عروسکی


تزیین اتاق دخترانه با دکوراسیون های خاص
 

دکوراسیون های خاص یعنی اینکه شما از دیوار کوب های منحصر به فرد و مجزا فارغ از بحث تعریف شده برای تخت خواب و سایر اکسسوری های دیگر بهره بگیرید. این دکوراسیون های خاص می تواند کاربردی شبیه یک شلف دیواری باشد که شما برای چیدمان وسایل هم می توانید از آن استفاده کنید. یا اینکه فقط جنبه دکوری داشته باشد و نقش زیبا سازی اتاق خواب شما را دنبال کند. اگر تخت خواب شما از تاج تخت بهره نگرفته باشد می توانید در بالای تاج تخت این المان های فانتزی را مورد استفاده قرار دهید. به تصاویر ارائه شده دقت کنید هر چقدر رنگ مورد استفاده برای این آیتم ها متفاوت تر از بحث دکوراسیون اتاق خواب شما باشدکار زیبا تر به رخ کشیده می شود.

تزیین اتاق دخترانه با دکوراسیون های خاص

تزیین اتاق دخترانه با پرده های فانتزی

 استفاده از اکسسوری های اضافه به شما این امکان را می دهد که تعریف متفاوت تری را از فضا داشته باشید. شما می توانید پرده اتاق خواب فرزند خود را شبیه طرح پرده و رو تختی او سفارشی سازی و چاپ کنید. یا اگر این امر برای شما مقبول نیست به سادگی می توانید از طرح های ساده هم راستا با تم رنگی که در اتاق خواب از آن بهره گرفته اید دست به ایده پردازی بزنید. بر فرض اگر شما به صورت ترکیبی از رنگ سفید، صورتی و طوسی استفاده کرده اید. به سادگی می توانید هر سه آیتم رنگی را در این فضا مورداستفاده قرار دهید. این امر به سلیقه و نظر شما و فرزندتان بستگی دارد. به تصویر ارائه شده دقت کنید. استفاده از پرده کرم و صورتی همانند المان های رنگی که در اتاق خواب برای فرش و روتختی استفاده شده است سبب متمایز تر شدن این دیزاین شده است.

تزیین اتاق دخترانه با پرده های فانتزی

تزیین اتاق خواب دخترانه با تخت خواب های دو طبقه

ایده ال ترین انتخابی که در دنیای مدرن برای اتاق خواب های نقلی در پیش روی شما قرار دارد استفاده از تخت خواب های دو طبقه است. این تخت خواب های از کمترین فضا بیشترین بهره وری را به شما می دهد. اگر فرزندان شما به سنی رسیده اند که با استفاده این تخت خواب ها می توانید خواب راحتی را برای آن ها فراهم سازید. دیگر زمان آن رسیده است که سایر المان های چوبی را به اتاق خواب آن ها مهمان کنید. از آنجایی که تخت خواب های دو طبقه با حذف یک تخت خواب از اتاق خواب فضا را باز تر می کند. شما به سادگی می توانید از درآور، کمد، میز توالت و کتابخانه به دکور کردن بخش دیگری از فضا بپردازید. در همین راستا توصیه می شود تخت خوابی را سفارشی سازی کنید که در کنار زیبایی ایمنی لازم را نیز برای شما فراهم سازد.


تزیین اتاق خواب دخترانه با تخت خواب های دو طبقه

 

 کلام آخر پیرامون دیزاین اتاق خواب دخترانه

 

همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه دست شما بسیار باز است. به راحتی با ترکیب رنگ های خنثی و دخترانه می توانید خالق یک ایده پردازی جدید باشید. یا اینکه شما می توانید از تخت خواب های دو طبقه برای اتاق خواب های کوچک به منظور بهره وری بیشتر از فضا بهره بگیرید. این امر برای شما فراهم است که از المان های نظیر پرده های فانتزی، قاب های زیبا و کمدهای که برای چیدمان عروسک از آن استفاده می شود برای دکوراسیون کردن ویژه تر بهره بگرید. به هر صورت از تم رنگی تا المان های اضافه اموری بود که برای پرداخت به یک اتاق خواب خاص و زیبا در مقاله پیش رو به شما عزیزان معرفی شد. امید است مطالب ارائه شده در راستای رسیدن به یک دکوراسیون خاص و ویژه مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. اگر شما هم طرح و ایده به خصوصی در این راستا در سر دارید برای به تصویر کشیدن آن می توانید با مشاورین بخش تولید ما در ارتباط باشید.

 

دیزاین اتاق خواب دخترانه با تم رنگی زردو طوسی

دیزاین اتاق خواب دخترانه با تم رنگی زردو طوسی

بهترین دیزاین اطاق دخترانه

بهترین دیزاین اطاق دخترانه

دیزاین خاص اطاق دخترانه

دیزاین خاص اطاق دخترانه

تزیین جذاب اتاق دخترانه

تزیین جذاب اتاق دخترانه

تزیین  اتاق دخترانه با تخت دو طبقه

تزیین  اتاق دخترانه با تخت رو طبقه