چه رنگ هایی برای مبل با طوسی ست می شوند

چه رنگ هایی برای مبل با طوسی ست می شوند

انتشار:
چه رنگ هایی برای مبل با طوسی ست می شوند امتیاز: 0 نفر از 1804

 

خرید مبل یکی از آیتم های مهمی است که باید بر اساس تنالیته رنگی که در فضای داخلی منزل از آن پیروی می کنیم دنبال شود. از همین رو بهتر است از رنگ های خنثی در این راستا کمک گرفته شود تا به دکوراسیون داخلی منزل شما آسیبی وارد نشود. در ادامه با ما همراه باشیم تا بخشی از این ایده پردازی ها را برای رسیدن به یک هارمونی رنگ بی نظیر با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

 پارچه مبلی طوسی و آبی

همان طور که می دانید رنگ طوسی یک رنگ خنثی است؛ یعنی اینکه شما به سادگی می توانید از هر تم رنگی در کنار آن بهره بگیرید. این رنگ می تواند یک رنگ شاد باشد یا یک رنگ تیره پس محدودیتی برای انتخاب رنگ در پیش روی شما قرار ندارد. از آنجایی که رنگ آبی کاربنی یکی از رنگ های پر طرفدار به شمار می آید. به شما توصیه می کنیم رنگ آبی تیره را برای کاناپه های سه نفره و دو نفره خود استفاده کنید. سپس با استفاده از مبل های تکی و کوسن های طوسی رنگ این تضاد رنگی را به تصویر بکشانید.

پارچه مبلی طوسی و آبی

ست کردن رنگ پارچه مبل خردلی و طوسی

انتخاب رنگ های با تناژ زرد مثل نارنجی، خردلی، لیمویی، زرد تیره و روشن در کنار رنگ های  مثل قهوه ای تیره و روشن و یا حتی طوسی روشن و تیره یک ایده پردازی ویژه را برای شما به نمایش می گذارد. شما دو انتخاب در پیش رو دارید. می توانید مبل های تکی را با یک تم رنگی بر فرض خردلی انتخاب کنید و کاناپه های بزرگ را با رنگ خنثی زیرا رنگ زرد و استفاده بیشتر از حد از آن در فضا سبب می شود قدری فضا پر انرژی جلوه کند که از یک سو خوب و از سوی دیگر خیلی مورد پسند نیست. بهتر است کوسن های که از تناژ رنگ خردلی استفاده شده است برای کاناپه های طوسی رنگ استفاده شود.

رنگ پارچه مبل خردلی و طوسی

پارچه مبلی رنگ طوسی با رنگ یاسی

رنگ یاسی یکی از رنگ های بسیار پر طرفدار است. دلیل این امر آرامشی است که این رنگ ملایم در فضای منزل به تصویر می کشاند. از آنجایی که این رنگ حس بهار را القاء می کند شما به راحتی با استفاده از این رنگ می توانید انرژی مثبت بی نظیری را در فضای داخلی منزل به تصویر بکشانید. استفاده از رنگ های یاسی و صورتی ملایم حال و هوای بهاری را به منزل شما می رساند. برای این تصویر سازی می توانید از گل های بهاری نیز بهره بگیرید تا زیبایی بیشتری را شاهد باشید.

پارچه مبلی رنگ طوسی با رنگ یاسی

ست کردن پارچه مبلی صورتی و  طوسی

آیا می دانستید در کنار رنگ های ملایم مثل یاسی و خردلی و رنگ های رسمی مثل آبی تیره می توانید از رنگ های مدرن نیز برای خرید پارچه های مبلی خود بهره بگیرید. در این راستا به تصویر ارائه شده دقت کنید تا شاهد یک رنگ بی نظیر باشید. همان طور که مشاهده می کنید یکی از رنگ های مداد رنگی یعنی صورتی جیغ در کنار رنگ طوسی به راحتی یک تصویر سازی منحصر به فرد را به نمایش گذاشته است. از آنجایی که این رنگ بسیار چشم نواز است خود به تنهایی و بدون هیچ اکسسوری اضافه ای زیبایی را به منزل شما هدیه می دهد. حال اگر از گل های طبیعی آپارتمانی به جای اکسسوری های چوبی برای این تصویر سازی استفاده کنید هیچ کجا مشابه دیزاین داخلی منزل خود را مشاهده نخواهید کرد. شما می توانید یک کاناپه را صورتی و یک کاناپه دیگر خود را طوسی و در همین راستا دو مبل تکی خود را با این دو رنگ بی نظیر طراحی و دیزاین کنید.

صورتی و پارچه مبلی طوسی

ست کردن پارچه مبل طوسی تیره و روشن

رنگ طوسی همیشه طرفدارهای مخصوص به خود را دارد. در همین راستا بدون اینکه از هیچ رنگ دیگری استفاده شود شما می توانید به تنهایی تنها با تیره و روشن کردن رنگ پارچه های انتخابی خود تنها از رنگ طوسی برای دیزاین کردن منزل خود استفاده کنید. این امر یعنی اینکه شما به راحتی می توانید با هر تم رنگی که به آن علاقه مند هستید دست به ایده پردازی بزنید. استفاده از رنگ صورتی، قرمز، سبز، زرد و بنفش در کنار دو تم رنگی طوسی و روشن بهترین و منحصر به فرد ترین دکوراسیون ها را برای شما فراهم می سازد.

ست کردن پارچه طوسی روشن و تیره

 

کلام آخر پیرامون رست کردن پارچه های مبل با هم

 

همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید برای خرید مبل های راحتی انتخاب های بی نظیری در پیش روی شما قرار دارد. در همین راستا شش نمونه کار به شما عزیزان معرفی شده است. بهتر است برای ترکیب از رنگ طوسی، مشکی و سفید که در رده رنگ های خنثی قرار دارد برای ترکیب شدن با رنگ های خود بهره بگیرید تا دست شما برای انتخاب باز باشد. امید است راهنمای انتخاب رنگ پارچه مبلی طوسی برای رسیدن به بهترین و متفاوت ترین دکوراسیون ها مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.