کابینت آشپزخانه

امتیاز دهید :
کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین المان ها به منظور زیبا سازی آشپزخانه به شمار می آید. آشپزخانه از قدیم تا کنون مجهز به کابینت بود ه و تنها نوع آن و نحوه چیدمان آن بوده است که دچار تغییر و تحول شده است. کابینت در دنیای مدرن امروز نمونه های بسیار متنوعی را به خود اختصاص داده است. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم شما را با کابینت های مدرن که برای آشپزخانه ها اپن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد آشنا کنیم. از یک سو شما را با کابینت های جدید و از سوی دیگر با ایده پردازی های در زمینه رسیدن به یک آشپزخانه ایدئال راهنمایی می کنیم. با ما همراه باشید تا منحصر به فرد تری دکوراسیون از آن شما باشد.

کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه

آشپزخانه طوسی تیره

یکی از گزینه های که این روزها بسیار از آن برای رنگ آمیزی آشپزخانه استفاده می شود رنگ های تیره است. رنگ طوسی تیره با ترکیب رنگ طلایی و یا قهوه ای سبب منحصر به فرد شدن دکوراسیون شما می شود. استفاده کردن از کابینت های با رنگ تیره چند مزیت را در اختیار شما قرار می دهد. اولین مزیتی که شما از آن خود می کنید ایده پردازی به سبک مدرن است. امر دیگر تمیز کار ساده این سبک از کابینت ها است رنگ های تیره کثیفی و تیره گی را کمتر نشان می دهد. مورد دیگر که سبب بارز شدن رنگ های تیره در برابر سایر رنگ ها شده است ایده پردازی ترکیبی است. شما به راحتی می توانید از هر تم رنگی که به آن علاقه دارید برای تهیه ظروف و سایل آشپزخانه اقدام کنید. می توانید لوازم آشپزخانه خود را با رنگ مشکی انتخاب کنید بدون اینکه به آشپزخانه شما لطمه ای از لحاظ زیبایی وارد شود.

آشپزخانه طوسی تیره
آشپزخانه مدرن

آشپزخانه با تم مشکی

آشپزخانه مشکی یکی از مهم ترین طراحی ها در دکوراسیون های اشرافی به شمار می آید؛ زیرا ترکیب رنگ مشکی با رنگ طلایی سبب درخشان تر جلوه دادن رنگ مشکی می شود. شما می توانید همانند تصویر ارائه شده تنها از رنگ مشکی در تمام فضا بهره بگیرید. به شکلی که کابینت، صندلی های زیر اپن و میز نهار خوری خود را با رنگ مشکی مورد استفاده قرار دهید. با توجه به این که از رنگ مشکی بسیار بهره گرفته شده است هیچ حس تاریکی در این تصویر مشهود نیست؛ زیرا پارکت های کف و رویه اپن با چوب و به رنگ قهوه ای دیزاین شده است. از سوی دیگر چهار لوستر آویز به این دکوراسیون جلوه ای هنری بخشیده است.

آشپزخانه با تم مشکی
آشپزخانه با تم مشکی

آشپزخانه فوق مدرن

اگر نیاز به یک آشپزخانه حرفه ای و لوکس دارید به شما ایده پردازی تصویر ارائه شده را پیشنهاد می کنیم. رنگ مشکی همیشه یکی از رنگ های است که در دکوراسیون های لوکس با ترکیب رنگ طلایی مورد استفاده قرار می گیرد. در این ایده پردازی کابینت ها به رنگ مشکی و با ترکیب رنگ مسی طراحی شده اند. به شکلی که شما شاهد یک دکوراسیون فوق مدرن هستید. این ایده پردازی در زمینه های دیگر نیز بسیار به شما کمک می کند. به عنوان مثال می توانید از ظروف مسی برای دکور کردن آشپزخانه استفاده کنید. همان طور که از لوسترهای سقف فانتزی با تم مسی در این ایده پرداز استفاده شده است. سنگ های اطراف آشپزخانه نیز با تم رنگی مسی طراحی شده است. شما از این طراحی خطی مانند برای آشپزخانه های بسته خودمی توانید به راحتی استفاده کنید زیرا این ایده پردازی در آشپزخانه اپن انجام نشده است.

آشپزخانه فوق مدرن
آشپزخانه مشکی با تم مسی

آشپزخانه با تم سفید

 کابینت آشپزخانه را همیشه از قدیم تا کنون با رنگ سفید دیزاین می کردند و این رنگ را می تواند یکی از پایه های اصلی دکوراسیون آشپزخانه قلمداد کرد. همان گونه که در ایده پردازی فوق مشاهده می کنید از دو رنگ سفید و نقره ای برای دیزاین این آشپزخانه استفاده شده است. کابینت ها با ساده ترین طراحی در این دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفته اند. سادگی یکی از پارامترهای اصلی دکوراسیون های مدرن به شمار می آید. برای تصویر سازی بیشتر با تم رنگی سفید می توانید علاوه بر کابینت سنگ رویه اپن را نیز با هم تنالیته رنگی انتخاب کنید. شبیه به تصویر با صندلی های سفید و لوسترهای فانتزی سفید این ایده پردازی ادامه پیدا کرده است. سادگی و زیبایی رنگ سفید سبب شده است این رنگ استقبال کننده گان بسیاری داشته باشد.

آشپزخانه با تم سفید
کابینت سفید

کابینت سفید قهوه ای

از آنجایی که رنگ سفید و قهوه ای هر کدام برای کابینت آشپزخانه به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار زیبا جلوه می کنند می خواهیم یک تم ترکیبی را برای شما نمایش دهیم. شما می توانید از ترکیب رنگ سفید و قهوه ای برای دکوراسیون کردن آشپزخانه خود استفاده کنید. همان گونه که مشهود است تمامی کابینت ها با یک ارتفاع بلند با رنگ سفید مورد استفاده قرار گرفته است. نمای بیرونی آشپزخانه و فضای مرتبط با دکوری آشپزخانه ست با پارکت های کف با رنگ قهوه ای استفاده شده است. نور پردازی از طریق سقف و لوستر های آویز به انجام رسیده است. لوستر های آویز بیشتر جنبه دکوری دارد و نقش پر رنگی در زیبا سازی فضا به عهده دارد. 

کابینت سفید قهوه ای
کابینت سفید قهوه ای

کابینت آشپزخانه با رنگ قهوه ای

رنگ مشکی، سفید و قهوه ای از جمله رنگ های بوده که همیشه در دکوراسیون آشپزخانه از آن استفاده شده است. همان گونه که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید تمام کابینت ها با یک تم قهوه ای راه راه دیزاین شده است. ترکیب رنگ قهوه ای و سفید به جلوه دادن بیشتر کابینت ها بسیار کمک کرده است. از سوی دیگر برای رسیدن به یک ایده پردازی مدرن از نور پردازی در لابه لای کابینت ها استفاده شده است. این گونه آشپزخانه ها بسیار دل باز و چشم نواز هستند و شما زمانی که در این محیط به آشپزی می پردازید به هیچ عنوان خسته نمی شوید. از یک دسته گل طبیعی با رنگ زرد برای دیزاین رویه اپن خود استفاده کنید تا ذوق هنری شما خودنمایی کند.

کابینت آشپزخانه با رنگ قهوه ای
کابینت قهوه ای

کابینت آشپزخانه طوسی

رنگ طوسی یکی از رنگ های خنثی به شمار می آید. زمانی که نام یک رنگ خنثی به میان می آید یعنی شما از هر تم رنگی که تمایل داشته باشید در کنار این ایده پرداز ی می توانید استفاده کنید. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید کابینت ها به رنگ طوسی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته است. از همین رو از رنگ های متنوعی برای زیبا سازی بیشتر آشپزخانه استفاده شده است بدون اینکه بی نظمی به چشم آید. شما می توانید از رنگ سفید برای رویه کابینت ها، روی اپن آشپزخانه و یا حتی میز و صندلی غذا خوری استفاده کنید. رنگ طوسی اگر با تنالیته روشن مورد استفاده قرار بگیرد سبب دلگیر شدن آشپزخانه شما نمی شود. امر دیگر که به روح بخشیدن آشپزخانه کمک می کند نور پردازی مناسب است که در این تصویر به خوبی مشهود است.

کابینت آشپزخانه طوسی
آشپزخانه با کابینت طوسی

آشپزخانه کلاسیک

اگر تمایل دارید در دنیای مدرن چیدمان آشپزخانه شما به سبک کلاسیک دنبال شود می توانید از ایده پردازی که در تصویر زیر مشاهده می کنید استفاده کنید. در این نمونه از یک رنگ خاص استفاده شده است که با ترکیب آویزهای مسی یک ایده پردازی کلاسیک را ارائه داده است. یکی از پارامترهای که در زمان دکوراسیون کردن آشپزخانه به شما کمک می کند یک دکوراسیون کلاسیک داشته باشید رنگ آمیزی کابینت ها است. رنگ موجود در فضای آشپزخانه کمک می کند تا سبکی را که مد نظر دارید را به انجام برسانید. همچنین نوع کابینت و طراحی آن نیز به شما برای رسیدن به سبک دلخواه تان بسیار کمک می کند.

آشپزخانه کلاسیک
کابینت کلاسیک

کابینت آشپزخانه

همان طور که در تصاویر ارائه شده مشاهده کردید سه رنگ اصلی برای کابینت کردن آشپزخانه همیشه مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ سفید، مشکی و رنگ قهوه ای این سه گزینه به شمار می آیند. از رنگ سفید برای یک دکوراسیون مدرن و ساده استفاده می شود. رنگ مشکی برای دکوراسیون کردن به سبک اشرافی و لوکس بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و رنگ قهوه ای یکی از رنگ های روتین و پرکاربرد برای دیزاین کردن کابینت های آشپزخانه محسوب می شود. به شما برای دیزاین آشپزخانه های مدرن تان پیشنهاد می دهیم از لوستر های سقفی به صورت خطی و ردیفی استفاده کنید. در تمام ایده پردازی های ارائه شده این سبک مشاهده می شود. از سوی دیگر اگر تمایل دارید آشپزخانه شما به سبک کلاسیک دیزاین شود در طرح و رنگ کابینت آشپزخانه بیشتر دقت کنید. در ادامه نمونه های دیگری از کابینت های آشپزخانه ارائه می شود امید است به ایده پردازی بیشتر شما کمکی شود.

 

کابینت آشپزخانه

 

کابینت آشپزخانه

 

کابینت آشپزخانه

 

کابینت آشپزخانه

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.