چیدمان منزل

امتیاز دهید :
چیدمان منزل

چیدمان منزل اگر بر اساس اصول استاندارد به انجام نرسد بدون تردید نتیجه دلخواهی حاصل نمی کند. به عنوان مثال ما سبک های متفاوتی در زمینه دکوراسیون داخلی منزل داریم. ما از سبک کلاسیک، سبک مدرن و سبک های تلفیقی برای دکور کردن خانه می توانیم استفاده کنیم. حال از تم های رنگی متفاوت نیز می توانیم بهره بگیریم برای نمونه تم رنگی، تم ساده سفید، تم سیاه و سفید و بسیاری سبک های دیگر که به راحتی می توان از آن ها برای یک چیدمان مطلوب استفاده کرد. همه این موارد باید در کنار دانش و تخصص یک فرد ماهر در این حیطه به انجام برسد. شما به تنهای نمی توانید به یک دکوراسیون کلاسیک دست پیدا کنید، زیرا خرید وسایلی که با این سبک شما را به جهت ایده پردازی یاری رساند بسیار دشوار است. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با دکوراسیون خانه بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا چیدمان منزل شما با جدیدترین متدها به انجام برسد.

چیدمان منزل

چیدمان منزل

اتاق نشیمن

یکی از قسمت های که برای دکور کردن مورد توجه قرار می گیرد اتاق نشیمن است. از اتاق نشیمن به منظور تماشای تلویزیون، نشست های خودمانی، شب نشینی های دوستانه و کارهای روتین روزمره بهره گرفته می شود. برای اینکه اتاق نشیمن شما از یک دکوراسیون لوکس بهره ببرد نیاز است به صورت تخصصی به این حیطه توجه شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید. با ساده ترین وسایل به بهترین چیدمان می توان دست پیدا کرد. یک مبل نیم دایره سفید اولین پارامتری است که برای این فضا استفاده شده است. عواملی که سبب زیبا سازی بیشتر این دکوراسیون شده میز پذیرایی است که در قسمت مرکزی فضا قرار گرفته است. شما با استفاده از کالاهای لوکس دکوری می توانید به محیط منزل خود طرحی زیبا بدهید. استفاده از شمع های فانتزی در کنار دکوری های مسی رنگ سبب زیبا سازی این اتاق شده است. برای اینکه منزل شما به سبک مدرن دیزاین شود به شما پیشنهاد می کنیم از یک نور پردازی ویژه برای سقف منزل بهره بگیرید. استفاده از قاب عکس های مدرن نیز به تصویر سازی بهتر فضای دکوراسیون شما بسیار کمک می کند.

اتاق نشیمن

دکوراسیون اتاق نشیمن

سبک دیگری از اتاق نشیمن

همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره شد اتاق نشیمن بهترین فضا برای تماشای تلویزیون محسوب می شود. به همین خاطر به راحتی می توان از تلویزیون به عنوان نقطه مرکزی برای رسیدن به یک دکوراسیون ایده ال کمک گرفت. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک تم قهوه ای از سقف تا دیوارها دنبال شده است. در تصویر ارائه شده یک مبل مدرن راحتی قرار داده شده است که محیط بهتری را برای آرامش شما مهیا کرده است. سپس با استفاده از یک صندلی راحتی کار دکور کردن فضا با یک شکل متفاوت تر دنبال شده است. چیدمان خانه شما کار سختی نیست اگر پشت زمینه میز تلویزیون شما مترادف با فضا رنگ آمیزی شده باشد. به شکلی که در تصویر دیده می شود همه عناصر رنگی یک هارمونی رنگ مشابه را دنبال کرده است و همین امر به زیبا سازی بیشتر خانه کمک کرده است. در نهایت نور پردازی با استفاده از لامپ های خاص سقفی به انجام رسیده است.

سبک دیگری از اتاق نشیمن

دکوراسیون راحتی اتاق نشیمن

اتاق پذیرایی در خانه شما

اتاق پذیرایی خود را با سبکی متفاوت دکور کنید. شما می توانید با استفاده از مبل های فانتزی کار دکوراسیون کردن اتاق پذیرایی را به انجام برسانید. اگر تمایل دارید یک سبک کلاسیک در اتاق پذیرایی خانه خود داشته باشید به شما توصیه می کنیم از مبل های مدرن استفاده نکنید. مبل های کلاسیک به سبک سنتی بهترین انتخاب برای شما به شمار می آیند. در تصویر ارائه شده از چندین رنگ استفاده شده است. این سبک از دکور یک ایده پردازی مدرن رنگی را فراهم کرده است. کاناپه سبز به همراه دو صندلی تکی طوسی در کنار یک پاف چرمی عناصر اصلی این دکوراسیون به شمار می آید. یک فرش با طراحی متفاوت ترکیبی از رنگ ها را در این فضا حاصل کرده است. یک میز فانتزی بسیار لوکس که با وسایل دکوری طلایی کار دیزاین آن به انجام رسیده سبب زیبا تر شدن این اتاق پذیرایی شده است. شما می توانید از تابلوهای فانتزی در کنار آباژورهای رو میزی و ایستاده نیز بهره بگیرید تا ایده پردازی متفاوت تری را شاهد باشید. نور پردازی را به سبک خود می توانید طراحی کنید و از متخصصان این فن در این راستا کمک بگیرید.

اتاق پذیرایی در خانه شما

اتاق پذیرایی لوکس

چیدمان اتاق پذیرایی با مبل های مخملی

اتاق پذیرایی خود را لوکس دیزاین کنید. چیدمان خانه خود را به متخصصان این حرفه بسپارید تا بهترین ها از آن شما باشد. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این ایده پردازی از مبل های مخملی سرمه ای استفاده شده است. رنگ سرمه ای در حیطه رنگ های ریسک پذیر قرار دارد. به این دلیل که ترکیب سایر رنگ ها با رنگ سرمه ای قدری مشکل است. اگر کار چیدمان خانه به درستی به انجام نرسد نتیجه نهایی رضایت شما را جلب نمی کند. در این تصویر از تم قهوه ای برای به رخ کشیدن رنگ سرمه ای استفاده شده است. با استفاده از یک میز که ترکیبی از دو رنگ سرمه ای و قهوه ای است کار ایده پردازی به انجام رسیده است. شما می توانید از درختچه های طبیعی در اتاق پذیرایی خود کمک بگیرید تا بهترین تصویر سازی در این فضا از آن شما باشد.

اتاق پذیرایی با مبل های مخملی

دکوراسیون اتاق پذیرایی با سبکی متفاوت

چیدمان اتاق خواب مدرن و زیبا

اتاق خواب شما بهترین فضا برای یک استراحت مطلوب به شمار می آید. این فضا را سعی کنید با رنگ های پر انرژی دکور نکنید زیرا آرامش شما را در گذر زمان بهم می ریزد. توصیه ما به شما استفاده از رنگ های تیره سرمه ای، مشکی، طوسی سیر و سایر رنگ های دیگر با این تم رنگی است. همان طور که مشاهده می کنید در این ایده پردازی از یک دیوار کوب کاغذی مشکی برای طراحی فضا بهره گرفته شده است. شما می توانید از تابلوهای مشکی و یا از کاغذ دیواری های پشت چسبی نیز استفاده کنید تا در صورت عدم نیاز آن ها را از محیط خارج کنید. در ادامه یک تخت متفاوت را شاهد هستید که با آباژوری سقفی به دکوراسیون کردن این اتاق خواب جلوه بخشیده است. ارتفاع کم تخت از سطح زمین به سلیقه و نظر شما بستگی دارد و این امر به سبک خاصی مربوط نمی شود. می توانید از فرش های تیره نیز در این ایده پردازی در کنار پرده های تیره کمک بگیرید، زیرا تاریک شدن اتاق خواب به آرامش بیشتر شما در ساعات پایانی شب بسیار کمک می کند.

اتاق خواب مدرن و زیبا

اتاق خواب با تم رنگی تیره

اتاق کار

اگر چیدمان منزل شما به اتمام رسیده است و فضای کافی برای دکور کردن سایر بخش های منزل دارید به شما توصیه می کنیم قسمتی از خانه را برای کار اختصاص دهید. شما می توانید همانند تصویر ارائه شده با استفاده از یک مبل راحتی سفید و کوسن های قهوه ای در کنار میز قهوه ای و پاف قهوه ای به این ترکیب بی نقص دست پیدا کنید. صندلی تکی مشکی در کنار فرش مخملی طراحی بی نقصی را برای یک نشست کاری به شما ارائه می دهد. استفاده از تابلوهای هنری در کنار آباژورهای ایستاده سبب می شود طراحی شما تلفیقی از زیبایی و هنر را به همراه داشته باشد.

اتاق کار

اتاق کار مدرن

ایده پردازی دیگر برای اتاق کار

اتاق کار شما بهترین محیط برای کارهای روزمره و نشست های کاری شما محسوب می شود و به همین خاطر توصیه می کنیم به بهترین حالت ممکن این فضا را دیزاین کنید. چیدمان خانه شما اگر به سبکی که شما تمایل دارید به انجام برسد بدون تردید شما به هدف های که در سر دارید زودتر دست پیدا می کنید. در ایده پردازی ارائه شده با استفاده از یک نیم ست مبل راحتی کار دیزاین به انجام رسیده است. استفاده از یک مبل راحتی سبز رنگ در کنار دو صندلی مهمان یک فضای کاملاً مدرن را پدید آورده است. در این فضا از هیچ تابلو یا دکوری کمک گرفته نشده است، اما آباژورهای ایستاده سبب زیبا سازی این فضا شده است. فرش فانتزی و پرده های ساده ای که استفاده شده بهترین سبک برای یک طراحی متفاوت محسوب می شود. شما می توانید از یک میز کار با همراه یک کتابخانه لوکس نیز برای دکوراسیون اتاق کار خود بهره ببرید.

ایده پردازی دیگر برای اتاق کار

اتاق کار با طرحی متفاوت

آشپزخانه ساده

یکی از مهم ترین قسمت های منزل که همیشه باید به دست یک متخصص، کار دکور کردن آن به انجام برسد آشپزخانه است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید در این ایده پردازی یک تم رنگی سفید دنبال شده است. تمام کابینت ها با استفاده از تم رنگی سفید در آشپزخانه نصب شده است. در ادامه گاز، یخچال، ماشین ظرفشویی، فر و مایکروفر استیل سبب زیبا تر شدن فضا شده است. امری که این روزها بسیار در معماری آشپزخانه به آن توجه می شود اپن کردن آن است. اپن بودن آشپزخانه به شما فضای بیشتری را برای به نمایش گذاشتن آشپزخانه می دهد. همان طور که مشهود است از قسمت زیرین میز اپن برای صندلی های لوکس و دیزاین مدرن تر استفاده شده است. از سوی دیگر از رویه میز برای نصب ظرفشویی استفاده شده است. در نهایت آباژورهای سقفی علاوه بر نور پردازی خاص در فضا به زیبا سازی بیشتر این محیط بسیار کمک کرده است. توصیه می کنیم برای دیزاین کردن آشپزخانه خانه خود حتماً از یک تیم مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی کمک گرفته شود.

آشپزخانه ساده

آشپزخانه مدرن

آشپزخانه و ایده پردازی دیگر

برای اینکه یک ایده پردازی دیگر را به شما معرفی کنیم توصیه می کنیم از تصویر سازی ارائه شده استفاده کنید. همان طور که مشهود است در این طراحی همانند طراحی قبل از یک کابینت سفید رنگ استفاده شده است. کابینت های سفید در کنار پارکت های مشکی سبب خاص شدن این چیدمان شده است. از سوی دیگر با استفاده از میز نهار خوری مخملی با رنگ روشن رنگ آمیزی در آشپزخانه به بهترین حالت ممکن به انجام رسیده است. استفاده از آباژورهای سقفی متفاوت به زیبا تر شدن این چیدمان بسیار کمک کرده است. برای اینکه به یک تم سیاه و سفید جذاب تری در این دکوراسیون دست پیدا کرد به راحتی با استفاده از وسایل پخت و پز استیل می توان به این مهم دست پیدا کرد. آشپزخانه قلب خانه است به همین خاطر رنگ پردازی در این طراحی سبب روح بخشید ن به فضای داخلی منزل شما می شود. توصیه می کنیم بدون ترس و نگرانی از تمام عناصر رنگی در آشپزخانه خود کمک بگیرید.

آشپزخانه و ایده پردازی دیگر

آشپزخانه با تم سفید و چیدمان رنگی

سرویس بهداشتی

شاید یکی از بخش های که در زمان دکوراسیون کردن منزل زیاد به آن توجه نمی شود سرویس بهداشتی است. باید بگویم سرویس بهداشتی هزینه زیادی را به شما متحمل نمی کند زیرا ایده پردازی در این فضا با کمترین هزینه ممکن صورت می گیرد. همان طور که در تصویر مشاهده می شود از پارکت های ضد آب در کف و بخشی از دیوارهای این سرویس بهداشتی کمک گرفته شده است. در قسمتی از سرویس بهداشتی در پشت رو شویی کاشی های برش خورده استفاده شده است. سینک روشویی و وسایل آرایشی بهداشتی با سنگ های سفید کار دکور کردن این بخش را به عهده گرفته است. برای این بخش از سرویس بهداشتی نیز می توانید از درختچه های طبیعی استفاده کنید تا رنگ بیشتری در فضا مشاهده شود.

سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی در خانه شما

چیدمان خانه شما

چیدمان و دکوراسیون منزل شما امری است که صد در صد به سلیقه شما بستگی دارد. شما به راحتی می توانید با سبک های متفاوت کار دیزاین فضا را به انجام برسانید. هر سبک و هر تم رنگی که به آن علاقه دارید را انتخاب کنید و کار چیدمان آن فضا را به متخصصان طراحی داخلی بسپارید. افراد خبره در این زمینه از مشاوره تا خرید و چیدمان منزل شما را به عهده می گیرند. رنگ بندی متفاوت، چیدمان متفاوت و طراحی خاص همه به نیاز و علاقه شما بستگی دارد.

چیدمان خانه شما

دکوراسیون منزل با سبکی متفاوت

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram