منزل آنجلینا جولی پس از جدایی از بردپیت

امتیاز دهید :
منزل آنجلینا جولی پس از جدایی از بردپیت

منزل آنجلینا جولی پس از جدایی از بردپیت بسیار متفاوت تر از منزل مسکونی که با همسرش در آن زندگی می کرد طراحی و ساخته شد. آنجلینا با شش فرزند خود در خانه ای که به اندازه کافی فضا در اختیار آن ها قرار داده است زندگی می کند. خانه ای با ۸۳۰۰ متر زیر بنا که چیز در حدود ۱٫۱۴ هکتار است. قطعاً این منزل مسکونی شبیه به قصر طراحی و ساخته شده است زیرا این مساحت ایده پردازی شبیه به یک قصر را نیازمند است. با هم نگاهی به داخلی این خانه ویلایی بسیار لوکس می اندازیم تا از سلیقه و طراحی آنجلینا برای ایده پردازی های منزل خود بهره بگیریم. با ما همراه باشید تا به تماشای امارت بازیگر مشهور هالیوودی بپردازیم.

منزل آنجلینا جولی پس از جدایی از بردپیت

نمای اصلی ساختمان آنجلینا جولی

منزل آنجلینا از نمای ورودی شبیه به قصر قصه ها بهره برده است. امری که چیزی به غیر از بهشت را در ذهن مخاطب تداعی نمی کند. نمایی از ساختمان که در میان انبوهی از دارودرخت پنهان شده است و با دریاچه های مصنوعی بسیار هنرمندان دیزاین شده است. سنگ نماهای بسیار زیبا که به دریاچه مصنوعی راه دارد ایده پردازی بسیار خاصی در نوع خود به شمار می آید. از سوی دیگر چمن زارهای درب ورودی یک تصویر بسیار خاص را به نمایش گذاشته است.

نمای اصلی ساختمان آنجلینا جولی

نمای داخلی راهرو منزل آنجلینا جولی

منزل آنجلینا جولی بسیار مدرن و شیک با تم های رنگی متفاوت طراحی و ساخته شده است. به شکلی که در بدو ورود و راهرو این منزل شما پله های که فضای منزل را به دو بخش تقسیم کرده است را شاهد هستید. سنگ های مرمری سفید در کنار دیوار پوش های سفید کرمی و نور پردازی هنرمندانه ایده پردازی است که برای بدو ورود مهمان ها در نظر گرفته شده است. سپس با کف پوش های پلنگی شکل پله های این راهرو راه ورودی به محوطه دیگری را برای افراد این خانه مهیا کرده است.

نمای داخلی راهرو منزل آنجلینا جولی

آشپزخانه حرفه ای منزل آنجلینا جولی

منزل آنجلینا جولی از صفر تا صد بسیار هنرمندانه طراحی و ساخته شده است. میز اپن به صورت ال مانند با سبکی بسیار مدرن با صندلی های تکی دیزاین شده است. از وسایل کلاسیک در کنار این معماری مدرن بهره گرفته شده است تا تصویر در یک قاب ترکیبی زیبا تر از همیشه به نمایش گذاشته شود. در نهایت باید بگویم نما و منظره ای که رو به باغ با پنجره های عریض طراحی شده است مهر نهایی برای زیبا سازی این قصر ویلایی به شمار می آید. کف پوش و آجر نماهای گوشه ای می تواند ایده ای بسیار متناسب برای آشپزخانه های مدرن شما به شمار آید.

آشپزخانه حرفه ای منزل آنجلینا جولی

اتاق پذیرایی فوق حرفه ای منزل آنجلینا جولی

منزل آنجلینا جولی اگر به صد بخش تقسیم شود بدون تردید این فضا یکی از بی نظیر ترین دکوراسیون های ترکیبی را به خود اختصاص داده است. ترکیب مبلمان مدرن و صندلی های کلاسیک به زیبا ترین حالت ممکن تصویر ارائه شده این فضا است. در این محیط از یک شومینه دیواری در کنار یک مبل راحتی که با سبکی خاص و تم رنگی بسیار جذاب طراحی شده است کار دیزاین به انجام رسیده است. در انتهای سالن دو مبل لمسه کاری شده سفید رنگ به صورت قرینه چیده شده و سپس با استفاده از میزهای یک شکل و هم اندازه و صندلی و کاناپه فضای دیگر اتاق به شکل بسیار حرفه ای دیزاین شده است. تم رنگی این فضا تیره انتخاب شده است و همین امر لوکس تر شدن این ایده پردازی را به تصویر کشیده است. استفاده از پرده های قرمز رنگ و دیوار پوش های مشکی خود می تواند ایده ای مناسب برای طراحی اتاق پذیرایی شما به شمار آید.

 اتاق پذیرایی فوق حرفه ای منزل آنجلینا جولی

اتاق پذیرایی منزل آنجلینا جولی

 منزل آنجلینا جولی را با نگاهی متفاوت به منظور ایده گرفتن برای طراحی با دقت تماشا کنید. همان طور که می دانید یکی از زیبا ترین مبل های که به منظور چیدمان در اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن برای شما مهیا است مبل های لمسه دوزی شده هستند. هنر لمسه دوزی سبب نرمی و لطافت بیشتر مبلمان می شود. این مهم را شما به راحتی می توانید در ایده پردازی اتاق پذیرایی منزل آنجلینا مشاهده کنید. همان طور که در تصویر مشهود است مبل‌های که تم رنگی یاسی دارند با استفاده از لمسه های دکمه ای دیزاین شده است و در فضا مورد استفاده قرار گرفته است. فرش، پرده و حتی دیوار پوش این فضا با همان تم رنگی یاسی دنبال شده است. شما می توانید برای خانه های ویلایی خود که از فضای بیشتری به نسبت خانه های آپارتمانی برخوردار است این سبک چیدمان را لحاظ و مورد استفاده قرار دهید.

اتاق پذیرایی منزل آنجلینا جولی

اتاق نشیمن منزل آنجلینا جولی

منزل آنجلینا هم همانند ایده پردازی خانه های ایرانی از یک قاب پشت تلویزیونی زیبا برای نصب تلویزیون بهره گرفته است. با این تفاوت که در این ایده پردازی به جای قاب های چوبی از دو پنجره بسیار زیبا برای فضای رو به بیرون استفاده شده است. سپس با استفاده از یک مبل یو شکل کار دیزاین فضای مرتبط با میز تلویزیون به انجام رسیده است. اگر دقت کنید متوجه می شوید برای طراحی و دکور کردن زیاد به موضوع قرینه سازی در این بخش توجه نشده است و همین امر سبب منحصر به فرد تر شدن این طراحی شده است. استفاده از یک میز در گوشه سمت راست این قاب سبب برهم خوردن نظم این قرینه سازی شده که خود یک ایده برای خانه های شما محسوب می شود.

اتاق نشیمن منزل آنجلینا جولی

اتاق خواب منزل آنجلینا با تم رنگی روشن

منزل آنجلینا از تم های رنگی بسیار متفاوت و خاصی بهره گرفته است. به شکلی که اتاق پذیرایی مهمان با تم رنگی بسیار شاد و اتاق خواب هارمونی رنگ بسیار ملایمی را دنبال کرده است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید در این ایده پردازی از تم رنگی کرمی با ترکیب رنگ سفید استفاده شده است. این هارمونی رنگ به صورت ست برای تخت خواب، مبلمان، پرده و فرش دنبال شده است. سادگی این سبک طراحی نشان از یک چیدمان مدرن را به همراه دارد. به شما توصیه می کنیم برای اتاق خواب های خود رنگ شاد و ملایم را لحاظ کنید و از وسایل ساده کمک بگیرید تا از دست و پا گیر شدن شما در فضا جلوگیری کند. در نهایت باید بگویم این مهم را لحاظ کنید و با یک رنگ تیره تضاد بین رنگ ها را در فضا برقرار کنید. این امر در این محیط با استفاده از کاناپه دو نفره به انجام رسیده است.

اتاق خواب منزل آنجلینا با تم رنگی روشن

سرویس بهداشتی منزل آنجلینا

منزل آنجلینا با آخرین متد طراحی و دیزاین داخلی دکور شده است. شما این امر را از صفر تا صد این منزل به راحتی می توانید مشاهده کنید. همان طور که در تصویر مشخص است در این محیط نیز همانند سایر بخش های منزل پل ارتباطی بین فضای داخلی و محیط بیرون فراموش نشده است. باید بگویم این امر یکی از مهم ترین مواردی است که در دکوراسیون های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. سبک و تم رنگی این فضا با سایر بخش ها تفاوت دارد. استفاده از تم رنگی سفید و مشکی براق دلیل این تفاوت محسوب می شود. به یاد داشته باشید که نور پردازی برای سرویس بهداشتی شما می تواند نقش مهمی را برای ایده پردازی های منحصر به فرد شما ایفا کند.

سرویس بهداشتی منزل آنجلینا

اتاق کار منزل آنجلینا

اتاق کار منزل آنجلینا قدری شبیه به اتاق پذیرایی دکور شده است؛ زیرا همان تم رنگی قرمز مخملی و همان مبل لمسه دوزی شده با شکل و طرح متفاوت تر در این فضا مجدد مورد استفاده قرار گرفته است. مبل استفاده شده شبیه به یک پارتیشن فضا را به دو بخش اتاق کار و اتاق جلسه با مهمان های کاری تقسیم کرده است. استفاده از کمدهای دیواری و قفسه های شیشه ای ایده ای بسیار مناسب برای به نمایش گذاشتن یادگاری های نوستالژی به شمار می آید. شما برای بازسازی و مرمت ساختمان های خود می توانید از این سبک طراحی بهره بگیرید.

اتاق کار منزل آنجلینا

 اتاق نوشیدنی مخصوص منزل آنجلینا

منزل آنجلینا جولی برای پذیرایی از مهمان های ویژه و خاص او سبک طراحی متفاوتی را دنبال کرده است. به شکلی که اتاق با انواع نوشیدنی های دکور شده و با چهار مبل مدرن و یکی میز پذیرایی کار دیزاین آن به انجام رسیده است. کار نور پردازی و ایده پردازی بر روی بوفه های دیواری بسیار کار زیبا و منحصر به فردی است. از سوی دیگر با استفاده از فرش های پشمی و قاب های رنگی کار مدرن تر شدن این تصویر سازی به انجام رسیده است.

 اتاق نوشیدنی مخصوص منزل آنجلینا

نمای بیرونی منزل آنجلینا

منزل آنجلینا از نمای داخلی گرفته تا نمای بیرونی به صورت کاملاً حرفه ای و زیبا طراحی شده است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید در این ایده پردازی از یک شومینه سنگی و مبل های سنگی برای آلاچیق فضای بیرون استفاده شده است. سپس با استفاده از کوسن های رنگی کار دیزاین آن ها به انجام رسیده است. میز پذیرایی که در وسط این فضا قرار گرفته چرمی است که ایده ای مناسب برای آلاچیق های رو باز شما به شمار می آید؛ زیرا امکان آسیب دیدگی آن در فضاهای باز به نسبت سایر میزهای چوبی کمتر است. امید است از چیدمان داخلی منزل آنجلینا جولی استفاده لازم را برده باشید و با ایده پردازی های ارائه شده به زیبا ترین تصویر سازی دست پیدا کنید.

نمای بیرونی منزل آنجلینا

 

نمای بیرونی منزل آنجلینا

 

 

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.