عمارت لوکس مایکل جکسون

امتیاز دهید :
عمارت لوکس مایکل جکسون

مایکل جکسون پادشاه پاپ در هفتم شهریور ماه سال ۱۳۳۷ در ایندیانای آمریکا متولد شد. وی در سن ۵ سالگی وارد عرصه موسیقی شد و توانست به شهرت جهانی در طی زندگی خود دست پیدا کند. خواننده ای سرشناس که تمام عمر خود را وقف خوانندگی، موسیقی، ترانه سرایی، آهنگ سازی، طراحی رقص، بازیگری، نویسندگی، نقاشی، سرگرمی سازی، بازرگانی، نیکوکاری، کارآفرینی کرده بود توانست عمارت قصر گونه را نیز برای خود ترسیم و در آن زندگی کند. عمارت لوکس مایکل جکسون ملکی شش طبقه است که دارای هفت اتاق خواب و محوطه ای با طراحی و دکوراسیون تاریخی است. این ملک با ارزش و بسیار زیبا چشم هر بیننده ای را به خود خیره نگه می دارد. از آنجایی که خانه مایکل جکسون به فروش رسیده است اما خالی از لطف نیست که با یک دیگر به تماشای زیبایی های بی حد و اندازه این عمارت لوکس بنشینیم. اگر می خواهید خاص ترین و منحصر به فرد ترین ایده پردازی ها در بخش دکوراسیون داخلی را به تماشا بنشینید به شما توصیه می کنیم با ما به تماشای منزل مایکل جکسون بپردازید. ملکی که طراحان داخلی ماهر و هنرمند سال ها وقت و زمان برای طراحی و دیزاین آن صرف کرده اند. بدون تردید شما نیز به راحتی می توانید با الهام گرفتن از عناصر بکری که در دیزاین داخلی این منزل مشاهده می شود دست به ایده پردازی بزنید پس با ما همراه باشید.

عمارت لوکس مایکل جکسون

نمای کلی از طراحی منزل مایکل جکسون

مایکل جکسون خانه خود را با تلفیقی از سبک کلاسیک و مدرن طراحی کرده است. به شکلی که در بدو ورود شما می توانید راهروی با کف پوش های چوبی با تم رنگی که با تنالیته رنگ درها و نرده های آن هم خوانی دارد را مشاهده کنید. تم رنگی که ایده پردازی به سبک کلاسیک را فراهم ساخته است و با ترکیب شدن با رنگ طلایی منحصر به فرد ترین دکوراسیون تلفیقی را پدید آورده است. بهره گیری از رنگ طبیعی سبب شده است این عمارت شبیه به یک قصر به تصویر کشیده شود.

نمای کلی از طراحی منزل مایکل جکسون

مبلمان دکوراسیون داخلی منزل مایکل جکسون

مایکل جکسون از تم های رنگی متفاوت اما کاملاً نزدیک به یکدیگر دکوراسیون داخلی منزل خود را به انجام رسانده است. همان طور که در تصاویر ارائه شده مشاهده می کنید در بخشی از منزل از یک سرویس مبل چهار نفره ساده با دیواری قفسه شکل کار ایده پردازی در کنار یک شومینه به همراه یک کنسول و آینه دیواری کلاسیک به انجام رسیده است. شما در این ایده پردازی می توانید میزی طلایی رنگ نیز مشاهده کنید که تم رنگی سلطنتی را در فضا حاکم کرده است. تم رنگی مبل، شومینه، فرش و میز کنسولی بسیار به یک دیگر نزدیک هستید و همین امر دلیل زیبا تر شدن این طراحی شده است.

مبلمان دکوراسیون داخلی منزل مایکل جکسون

اتاق نشیمن منزل لوکس مایکل جکسون با تم رنگی خنثی

مایکل جکسون از تم های رنگی خنثی برای دکوراسیون کردن اتاق نشیمن خود بهره گرفته است. این امر سبب می شود به راحتی هر تم رنگی را در این چیدمان مورد استفاده قرار داد. مبل ال ساده با کوسن های با سه تم رنگی متفاوت درست شبه با تنالیته رنگی کف پوش در این فضا مورد استفاده قرار داده شده است. از سوی دیگر میز پذیرایی و تابلوهای استفاده شده به همراه دکوری های که بر روی میز قرار داده شده است ترکیبی از تم رنگی مشکی طلایی را فراهم آورده است که خود سبب زیبا تر جلوه دادن این دکوراسیون و خاص تر شدن فضای داخلی منزل مایکل جکسون شده است.

اتاق نشیمن منزل لوکس مایکل جکسون با تم رنگی خنثی

اتاق پذیرایی منزل مایکل جکسون با تم رنگی سفید

مایکل جکسون از رنگ های شاد و دل باز برای انعکاس بیشتر نور و زیبایی در فضای داخلی اتاق پذیرایی خود بهره گرفته است. دو پارامتر در دکوراسیون این بخش از منزل سبب زیبا تر جلوه دادن این فضا شده است. در قدم اول می توانیم به تم رنگی سفید اشاره داشته باشیم و در گام بعدی سقف بلندی که در این فضا به کار گرفته شده است سبب دل باز تر شدن این بخش از منزل مایکل جکسون شده است. مبل ال برای این فضا نیز مورد استفاده قرار گرفته است که در کنار یک پاف کنار مبلی و میز دو قلو به زیبا تر شدن این دیزاین کمک کرده است. شما می توانید تم رنگی طلایی را این بار بر روی لوستر استفاده شده در این دکوراسیون و وسایل دکوری که بر روی میز پذیرایی قرار داده شده است مشاهده کنید. تم رنگی قهوه ای طلایی شومینه نیز در ایده پردازی این فضا بی تأثیر نبوده است.

اتاق پذیرایی منزل مایکل جکسون با تم رنگی سفید

ایده پردازی لوکس میز نهار خوری منزل مایکل جکسون

مایکل جکسون خانه ای درست شبیه به قصر را به تصویر کشیده است و شما می توانید این مهم را به راحتی در فضای داخلی منزل در بخشی که مرتبط با میز نهار خوری است مشاهده کنید. همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره شده ایده پردازی در اصل شبیه به دکوراسیون کلاسیک است و با بهره گیری از وسایل دکوری مدرن کار تصویر سازی با ترکیبی از چیدمان مدرن تلفیق شده است. بهره گیری از صندلی های لمسه دوزی شده چرمی با تم رنگی سبز در کنار پارکت های چوبی که در این فضا به کار گرفته شده است و تم رنگی سبزی که در فضای اطراف این محیط مشاهده می شود می تواند نمونه بارز دکوراسیون به سبک کلاسیک باشد. از سوی دیگر با بهره گرفتن از دیوار کوبی با تم رنگی طلایی و قاب عکسی در مجاورت شومینه با تم رنگی طلایی تلفیقی از ایده پردازی به سبک مدرن نیز در این فضا مشاهده می شود.

ایده پردازی لوکس میز نهار خوری منزل مایکل جکسون

 آشپزخانه منزل مایکل جکسون

مایکل جکسون با بهره گرفتن از متخصصان طراحان داخلی توانسته است ایده ال ترین سبک ها را به تصویر بکشد. امری که سبب شده است آشپزخانه این عمارت بسیار لوکس و زیبا جلوه کند ترکیب رنگ سفید و طلایی است. ایده پردازی بسیار ساده به سبک مدرن با کابینت های سفید و کف پوش های چوبی در کنار وسایل دکوری طلایی رنگی که شبیه به لوسترهای سقفی بر روی اوپن آشپزخانه خود نمایی می کند خود دلیلی دیگر برای به رخ کشیدن این حجم از زیبایی به شمار می آید. در گوشه ای ترین بخش از فضای آشپزخانه از یک میز پذیرایی کوچک برای نشست های خودمانی و جمع های خانوادگی نیز استفاده شده است.

 آشپزخانه منزل مایکل جکسون

اتاق خواب منزل مایکل جکسون

مایکل جکسون با توجه به هوش و استعدادی که در زمینه هنر داشته است توانسته تمام بخش های منزل را با بهره گرفتن از متخصصین طراحی داخلی با سبکی کاملاً لوکس و زیبا و پل زدن با دنیای مدرن ایده پردازی کند. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید اتاق خواب از سقف نسبتاً متناسبی بهره گرفته است و همین امر به دنج تر شدن این فضا بسیار کمک کرده است. از سوی دیگر با استفاده از پرده های سفید در قسمت انتهای سالن یک شومینه زیبا کار ایده پردازی رؤیایی این عمارت لوکس به تصویر کشیده شده است. همان طور که مشاهده می کنیم تم رنگی تخت خواب و فرش استفاده شده در این ایده پردازی کاملاً مشابه یک دیگر هستند و همین امر سبب زیبا تر شدن فضا شده است.

اتاق خواب منزل مایکل جکسون

اتاق خواب مهمان در منزل مایکل جکسون

مایکل جکسون خانه ای شبیه به عمارت را برای خود طراحی کرده است و همین امر را می توان از اتاق خواب بسیار زیبایی که برای مهمان های خود در نظر گرفته است مشاهده کرد. دی این ایده پردازی فضا بسیار لوکس و چشم نواز دیزاین شده است. بهره گیری از تم رنگی زیتونی برای دیوار و پرده های این منزل در کنار قاب آینه ای طلایی و لوستر طلایی بسیار شیک سبب شده است فضا بسیار لوکس جلوه کند. همان طور که مشاهده می کنید تخت خواب نیز با تم های رنگی متفاوت دیزاین شده است اما شما هیچ آشفتگی در تم های رنگی مشاهده نمی کنید.

اتاق خواب مهمان در منزل مایکل جکسون

 

فضای باز در دکوراسیون داخلی منزل مایکل جکسون

مایکل جکسون از خانه ای بسیار لوکس بهره گرفته بود و همین امر سبب شده است که از تمام بخش ها برای رسیدن به یک دکوراسیون ایده ال بهره گرفته شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید درست قسمت انتهای ساختمان و بروی پشت بام با استفاده از گلدان های زینتی و مبل های مدرن کار فضا سازی با شکل متفاوت به انجام رسیده است. امری که چشم هر بیننده ای را به خود تا ساعت ها خیره نگه می دارد.

فضای باز در دکوراسیون داخلی منزل مایکل جکسون

کلام آخر پیرامون دکوراسیون داخلی منزل مایکل جکسون

مایکل جکسون به دلیل هوش و نبوغ هنری که داشت توانسته بود منزل کاملاً متفاوت و مدرنی را برای خود طراحی و ایده پردازی کند. از آنجایی که اگر بخواهیم به تک تک جزئیات و ریزه کاری های این عمارت بپردازیم زمان زیادی از شما گرفته می شود از شما دعوت می کنیم در ادامه با ما همسفر شوید تا گشت و گذاری به داخل این خانه شش طبقه داشته باشیم. در نهایت امیدواریم ایده پردازی های که در این دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفته است به جهت رسیدن به یک دکوراسیون تلفیقی با دو سبک چیدمان مدرن و کلاسیک شما را یاری رسانده باشد. خانه ای که دستان معماران و هنرمندان بسیاری در ساخت و ساز آن نقش داشته است را با شما به نظاره می‌نشینیم.

کلام آخر پیرامون دکوراسیون داخلی منزل مایکل جکسون

 

کلام آخر پیرامون دکوراسیون داخلی منزل مایکل جکسون

 

کلام آخر پیرامون دکوراسیون داخلی منزل مایکل جکسون

 

کلام آخر پیرامون دکوراسیون داخلی منزل مایکل جکسون

 

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram