طراحی منزل با مبل استیل

امتیاز دهید :
طراحی منزل با مبل استیل

طراحی دکور منزل با استفاده از مبل های شیک کار پیچیده ای نیست اگر انتخاب درستی داشته باشید. انتخاب شما باید از روی اصول استانداری که مرتبط با دکوراسیون داخلی است دنبال شود. مبل های استیل و مبل های کلاسیک از متریال مرغوب تر و با کیفیت تری در مقایسه با مبل های راحتی بهره برده است و همین امر سبب می شود از مبل های استیل برای دیزاین اتاق های پذیرایی و محیط های کاری رسمی تر استفاده شود. مبل های استیل به زبانه عامیانه مبل سلطنتی نیز نامید می شود. مبل های با منبت کاری های ظریف و شیک که به شما کمک می کند به یک دکوراسیون بسیار زیبا دست پیدا کنید. قبل از اینکه دست به خرید بزنید و مبل های استیل مناسب برای منزل و دکوراسیون اتاق های خود تهیه کنید به پیشنهاد های ارائه شده از سوی ما توجه کنید امید است بهترین انتخاب از آن شما باشد.

دکورمنزل با مبل استیل

اشکال مبل های استیل

یکی از مهم ترین تفاوت های مبل های استیل که همیشه مشاهده می شود نوع طراحی متفاوت این سری از مبل ها است. مبل های دست منبتی بسیار خاص که به شکل متفاوتی طراحی و در دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید کاناپه استیل سه نفره از یک پشتی با طراحی زیبا ایده گرفته است. پشتی پشت مبل به صورت شیب دار با یک اندازه نامساوی در این ایده پردازی ساخته و آماده شده است. رنگ آمیزی دو رنگ این سبک از مبل خود دلیل دیگر این تفاوت بارز محسوب می شود. همان گونه که مشهود است قسمت پشتی به صورت مشبکی و چهار خانه و رویه صندلی های نشیمن به صورت گل دار در این ایده پردازی نقش بسته است. شما به راحتی با این سبک مبل استیل می توانید به یک تم چند رنگ در اتاق پذیرایی خود دست پیدا کنید. به عنوان مثال رنگ قهوه ای، سبز آبی و تقریباً طوسی رنگ های است که هارمونی تم حاکم در فضا را برای شما فراهم می کند.

تفاوت های مبل استیل

چیدمان اشرافی با مبل های استیل

اگر تمایل دارید قسمتی از منزل خود را برای نشست های رسمی به صورت بسیار خاص دیزاین کنید به شما استفاده از مبل های استیل را پیشنهاد می کنیم. نوع طراحی و ایده پردازی صورت گرفته در این سبک از مبل ها شما را به یک چیدمان بسیار خاص و اشرافی نزدیک می کند. از آنجایی که مبل های استیل از متریال منحصر به فرد در زمان تولید بهره می گیرند می توانید لوازم دکوری اطراف این چیدمان را هم با انتخابی شیک و لوکس مد نظر قرار دهید. به عنوان مثال پرده های سلطنتی و پاف های عثمانی به فضای دکوراسیون منزل شما جلوه ای دیگر می بخشد. همان گونه که در تصویر فوق مشاهده می کنید پارچه رویه این سبک از مبل ها از یک رنگ بسیار خاص ایده گرفته اند به شکلی که با هر تم رنگی در فضا تناسب رنگی آن حاصل می شود. پایه، دسته و تاج این سری از مبل ها به صورت منبت کاری شده ارائه می شوند. از آنجایی که منبت کاری بر روی چوب کار دشواری است باید از چوب های گردو و راش با مرغوبیت بالا بهره گرفته شود تا در زمان کار چوب شکسته نشود. این امر خود نشان از با کیفیت بودن مبل های کلاسیک دارد.

چیدمان اشرافی

ایده پردازی با مبل های کلاسیک سفید

مبل سفید برای هر دکوراسیونی ایدئال محسوب می شود زیرا با هر سبک و هر نو نور پردازی هماهنگی خود را به دست می آورد. خانم های خوش سلیقه همیشه اولین انتخاب خود را مبل های سفید قرار می دهند، زیرا به روشنایی بیشتر دکوراسیون داخلی بسیار کمک می کند. مبل های استیل سفید به راحتی با پرده کرمی، قرمز، آبی فیروزه‌ای و سبز ست می شود. به شکلی که شما می توانید از یک فرش اصیل سنتی با تم رنگی و یک پرده سفید رنگ برای ایده پردازی با مبل استیل سفید کمک بگیرید. رنگ سفید، کرمی و رنگ های با تناژ رنگی سفید برای هر سبک ایده پردازی مناسب است. از آنجایی که مبل استیل و کلاسیک بیشتر برای دکوراسیون های به سبک کلاسیک مناسب است باید بگویم استفاده از رنگ سفید به شما کمک می کند قدری به صورت ترکیبی از لوازم دکوری مدرن در فضا بهره بگیرید.

مبل استیل سفید

تأثیر رنگ های مبل استیل در ایده پردازی

همان گونه که در مطلب قبل اشاره شد از مبل های استیل برای چیدمان های رسمی استفاده می شود حال آنکه رنگ سفید در ایده پردازی به شما کمک می کند یک چیدمان مدرن را دنبال کنید. بدون تردید با استفاده از یک مبل استیل سبز همانند تصویر زیر به راحتی می توانید به یک دکور سنتی نزدیک شوید. طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از رنگ سبز و آبی فیروزه‌ای که از یک فرش سنتی در آن استفاده شده باشد بسیار به شما در رسیده به یک دکوراسیون سنتی کمک می کند. رگه های طلایی به کار رفته در مبل های استیل بسیار در جهت لوکس تر شدن دکوراسیون منزل شما کمک می کند. متخصصان صنعت دکوراسیون همیشه به صورت ترکیبی از مبل های استیل به منظور رسیدن به ایده پردازی بهتر ایده می گیرند. پیشنهاد ما به شما استفاده از دو ست هفت نفره با رنگ های کاملاً متضاد است؛ البته اگر به اندازه کافی فضا برای دکوراسیون کردن در اختیار شما است. به عنوان مثال می توانید از مبل های سبز و کرمی به صورت ترکیبی در این چیدمان استفاده کنید و یک دکور بسیار خاص را حاصل کنید. این خرید به شما این امکان را می دهد که به سه صورت دکور کردن فضا را به انجام برسانید. اولین راه حل دکوراسیون ست مبل ها به صورت جداگانه است. راهکار دوم چیدمان به صورت ترکیبی است و راهکار سوم استفاده از کاناپه ها در بخشی از فضا و استفاده از مبل ها در گوشه دیگری از منزل است.

رنگ مبل های استیل

مبل استیل ساده

اگر تمایلی به دکوراسیون داخلی منزل خود به سبک کلاسیک ندارید با استفاده از مبل های استیل ساده می توانید تنها از وجود یک کالای مرغوب در منزل خود بهره بگیرید. مبل ارائه شده در تصویر زیر بسیار ساده و چشم نواز طراحی شده است به شکلی که با هر تم رنگی در فضا هماهنگی لازم را به وجود می آورد. فرش کرم قهوه ای که این روزها بسیار مورد استقبال است می تواند انتخاب مناسبی برای این دکور به شمار آید. سادگی را به صورت دنبال دار با استفاده از لوستر و میز پذیرایی دنبال کنید. این سبک از دکوراسیون منزل به هیچ وجه در طی گذر زمان شما را دل‌زده و خسته نمی کند، زیرا طراحی دکوراسیون به صورت ساده همیشه از موارد پر طرفدار محسوب شده است.

مبل استیل ساده

نمونه های از مبل استیل

همان گونه که مطلع هستید طراحی مبل های استیل بسیار متفاوت تر از سایر مبل های ارائه شده است. شما در ادامه دو تصویر مشاهده می کنید نمونه اول بسیار رسمی و شکیل طراحی شده است به شکلی که شما به راحتی بافت چوب را در این سبک از طراحی مشاهده می کنید. صندلی های مبل به صورت مجزا از یک دیگر و جدا جدا ساخته و به مرحله تولید رسیده است. این امر در حالی است که صندلی رویه به صورت یک دست در این تصویر مشاهده می شود. در تصویر دوم شما شاهد یک مبل استیل به سبک راحتی هستید. به شکلی که شما به راحتی از این مبل برای استراحت در اتاق نشیمن نیز می توانید بهره ببرید. مبل های که به این سبک تهیه و تولید می شوند به راحتی با مبل های راحتی رقابت می کنند، زیرا فضای راحتی را برای اعضای خانواده شما در زمان استراحت مهیا می کنند. از سوی دیگر با ترکیب این دو سبک مبل در اتاق های پذیرایی بزرگ از یک ست بسیار خاص و منحصر به فرد برخوردار خواهید شد.

نمونه های از مبل استیل


متفاوت بودن با مبل های استیل


یکی از مهم ترین دلایلی که این روزها از مبل های استیل بسیار استفاده می شود نوع طراحی بسیار خاص این سبک از مبلمان است. مبل استیلی که در ادامه این مشاهده می کنید به شما این امکان را می دهد که به یک فضای زیبا دست پیدا کنید. دست های منبت کاری شده طلایی با دو پشتی مجزا که در این سبک از طراحی مورد استفاده قرار گرفته خود گواه این گفته است. با استفاده از میزهای طلایی و آباژورهای ایستاده طلایی مانند فضا را به نفع خود به سمت دکوراسیون شیک واشرافی ایده پردازی کنید. همیشه برای متفاوت بودن به شما توصیه می کنیم از رنگ های طلایی در دکور منزل خود بهره بگیرید. رنگ طلایی زمانی که با رنگ مشکی، سفید، کرمی و صدفی ترکیب می شود بی نهایت زیبا جلوه می کند.

مبلمان های استیل ارزان

مبل استیل

همان گونه که در مقاله پیش رو مطالعه کردید مبل های استیل به فضای شما یک سبک تقریباً کلاسیک هدیه می کند. این امر در حالی است که خود به راحتی به وسیله کالاهای لوکس و طلایی می توانید به این ایده پردازی دامن بزنید و اوج خلاقیت و هنر خود را به رخ بکشید. خانم های خانه دار ایرانی با استفاده از مبل های استیل به راحتی توانسته اند به بی بدیل ترین دکوراسیون های داخلی در محیط منزل خود دست پیدا کنند. این سبک از چیدمان بیشتر در اتاق های پذیرایی مشاهده می شود.

 

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram