رنگ سال 2018 در دکوراسیون

امتیاز دهید :
رنگ سال 2018 در دکوراسیون

رنگ سال 2018 در دکوراسیون چیست؟ هر سال رنگی به عنوان رنگ برتر در آن سال شناخته می شود. به همین دلیل این رنگ برای صنعت مد و دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. به شکلی که البسه و دکوراسیون داخلی در آن سال مطابق با آن رنگ مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان رنگ سال شناخته می شود. رنگ سال 2018 در دکوراسیون داخلی رنگ بنفش شناخته شده است. رنگی سرشار از ایده و طرح که به عنوان رنگ لاکچری نیز شناخته می شود. در گذشته در دربار پادشاهان از رنگ بنفش به منظور دکوراسیون کردن و مجلل‌تر نشان دادن قصرها بسیار استفاده شده است. به شکلی که این رنگ آن‌ قدر کیمیا بود که فقط اشراف زاده ها قابلیت استفاده از آن را داشتند. پرده های مخملی با تناژ رنگی بنفش، مبل های بنفش، فرش های ابریشمی بنفش و وسایل دکوری که با ایده پردازی رنگ بنفش مورد استفاده قرار می گرفتند همه آیتم های بودند که به زیبا تر شدن قصرها کمک می کردند. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا ایده پردازی های پیرامون رنگ سال 2018 در دکوراسیون برای شما داشته باشیم. با ما همراه باشید تا در ماه های پایانی سال همانند سایرین شما هم دست به تغییر در زمینه دکوراسیون داخلی بزنید.

رنگ سال 2018 در دکوراسیون

رنگ سال 2018 در دکوراسیون

رنگ سال 2018 در دکوراسیون اتاق نشیمن

همان طور که مطلع هستید رنگ بنفش سیر در سال 2018 به عنوان رنگ برگزیده شناخته شده است. از همین رو با استفاده از تصویرهای ارائه شده شما را با ایده پردازی های که در این راستا صورت گرفته آشنا خواهیم کرد. اولین راهکاری که برای جلوه دادن دکوراسیون داخلی توصیه می شود استفاده از کالاهای با تناژ رنگی بنفش در این راستا است. همان طور که در ایده پردازی تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این طراحی از دو صندلی بنفش و دو کوسن با همین تناژ رنگی در کنار یک مبل با تناژ رنگی خنثی بهره گرفته شده است. تضاد بین رنگ ها باید به خوبی مد نظر قرار داده شود. به عنوان مثال بهتر است از رنگ های طوسی، مشکی، سفید و طلایی برای ترکیب با رنگ بنفش استفاده کنیم تا ایده پردازی ارائه شده بهتر جلوه کند. در ایده پردازی ارائه شده از دو عنصر با تناژ رنگی بهره گرفته شده است. اولین پارامتر در فضای اتاق نشیمن و دومین مورد در اتاق روبرو که به عنوان اتاق پذیرایی در نظر گرفته شده استفاده شده است. یک میز نهار خوری سلطنتی لوکس با این حس زیبا را تنها یک رنگ بنفش می تواند القاء کند. رنگ سال 2018 در دکوراسیون بهترین و ایدئال ترین رنگ برای ایده پردازی محسوب می شود.

رنگ سال 2018 در دکوراسیون اتاق نشیمن

دکوراسیون داخلی با ایده پردازی رنگ بنفش

رنگ سال 2018 در دکوراسیون مرتبط با آشپزخانه

رنگ سال 2018 در دکوراسیون مرتبط به آشپزخانه ایده پردازی دیگر ما است. شما به راحتی می توانید تنها با تهیه یک سرویس نهار خوری که این تم رنگی را به همراه داشته باشد به این ایده پردازی بی نظیر دست پیدا کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک سرویس نهار خوری چهار نفره با مخمل بنفش به شکل بسیار زیبایی روکش شده است. این امر سبب جلوه دادن به این فضا شده است بدون تردید عناصر مختلفی در این فضا برای زیبا سازی بیشتر دخیل شده اند. از آنجایی که استفاده کردن از رنگ بنفش به تنهایی و با تکرار زیاد در محیط سبب تیره شدن دکوراسیون می شود به شما پیشنهاد می کنیم از رنگ سفید در این راستا بهره بگیرید. سایه روشن شدن در طراحی با تناژ رنگ های تیره و روشن سبب می شود نور مناسبی در فضا مشاهده شود. شما می توانید از فرش های سفید، پرده های سفید، کف پوش سفید و یا دیوار کوب های سفید رنگ بهره بگیرد. این امر به سلیقه و نیاز شما نیز بستگی دارد. برخی افراد شاید تمایل داشته باشند یک دکوراسیون با تناژ رنگی تیره در محیط را تجربه کنند. برای این سبک از سلیقه ها استفاده از رنگ مشکی می تواند انتخاب مناسبی باشد. رنگ های تیره انعکاس لوکس تری بر روی رنگ بنفش حاصل می کنند. شما می توانید در این سبک از ایده پردازی از مبل های بنفش با کوسن های مشکی بهره بگیرید. با به عنوان مثال کف پوش را به رنگ مشکی تهیه کنید. در ادامه نمونه های دیگری از ایده پردازی با رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی را برای شما ارائه خواهیم داد.

رنگ سال 2018 در دکوراسیون مرتبط با آشپزخانه

دکوراسیون اتاق غذا خوری

رنگ سال 2018 در دکوراسیون با عناصر دکوری

استفاده از رنگ بنفش می تواند هم در دکوراسیون داخلی با استفاده از عناصر اصلی و هم با عناصر دکوری دنبال شود. رنگ سال 2018 در دکوراسیون این امکان را برای شما فراهم می کند که از هر آیتمی که با این تناژ رنگی همراه است برای دیزاین کردن فضا استفاده کنید. در ایده پردازی های گذشته از مبل های تکی برای دکور کردن فضا استفاده شده بود. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این طراحی از گل های با این تم رنگی برای زیبا سازی فضا بهره گرفته شده است. در کنار این گل های بنفشه زیبا شما شاهد یک تابلو بنفش نیز هستید. همان طور که در مطلب گذشته اشاره شده استفاده از رنگ طلایی سبب جلوه دادن بیشتر به دکور شما با تم بنفش می شود. استفاده از دو شمعدان طلایی بر روی این میز به لوکس تر شدن ایده پردازی بسیار کمک کرده است. در ادامه همان طور که مشاهده می کنید از گل های بنفش برای میز پذیرایی و از یک آباژور بنفش رنگ برای بخش انتهای استفاده شده است. مبل های با تناژ رنگی بنفش نیز پایه اصلی هستند کار در کنار مبل های با رنگ طوسی استفاده شده اند. همان طور که مشهود است ایده پردازی در یک فضای کاملاً روشن با تم رنگی سفید دنبال شده است. این امر سبب می شود نیاز به نور پردازی زیادی در این دکوراسیون نباشد.

رنگ سال 2018 در دکوراسیون با عناصر دکوری

دکوراسیون اتاق با دکوری های بنفش

رنگ سال 2018 در دکوراسیون و با پرده های رنگ سال

همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید تمام فضا با رنگ سفید طراحی شده است. امری که سبب متفاوت تر جلوه دادن این ایده پردازی شده است بهره گرفتن از رنگ بنفش بر روی دیوار است. ترکیب سفید و بنفش اصل همیشگی استفاده از این رنگ به شمار می آید. پرده های که در این دیزاین استفاده شده ا از رنگ بنفش تهیه دیده شده که خود سبب خاص تر شدن این ایده پردازی شده است. استفاده از یک کاغذ دیواری بنفش در کنار این پرده ها سبب شده تم رنگی بنفش در کل فضا دنبال شود. همان طور که مشهود است دکوری با رنگ طلایی یکی از پایه های اصلی دیزاین با رنگ بنفش به شمار می آید. صندلی های سفید در کنار آباژور ایستاده یک تضاد رنگی زیبا را پدید آورده است. کف پوش با تناژ قهوه ای در کنار میز پذیرایی با رنگ قهوه ای نیز از عناصر دیگر در این ایده پردازی به شمار می آیند. به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید از پرده های بنفش استفاده کنید حتماً مبل ها را با تناژ رنگی دیگر انتخاب کنید؛ مثلاً مبل زرد با پرده بنفش می تواند ترکیب خوبی داشته باشد. از آنجایی که ما به دیزاین و ست کردن عناصر با یکدیگر علاقه داریم بهتر است این اتفاق برای رنگ بنفش اعمال نشود زیرا به مرور زمان دل‌زدگی از فضا احساس می شود.

رنگ سال 2018 در دکوراسیون و با پرده های رنگ سال

رنگ آمیزی در فضای دکوراسیون با رنگ بنفش

رنگ سال 2018 در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ سال 2018 در دکوراسیون آشپزخانه می تواند ایده پردازی مناسبی دیگر برای تغییر دکوراسیون به شمار آید. اگر تصمیم دارید از یک کابینت لاکچری و متفاوت بهره بگیرید پیشنهاد ما به شما ایده پردازی با رنگ بنفش است. همان طور که در جریان هستید این روزها وسایل دکوری با این تم رنگی برای آشپزخانه نیز به وفور یافت می شوند. پس دیزاین کردن این فضا با این تم رنگی کار دشوار نخواهد بود. استفاده از لوازم برقی بنفش و لوازم آشپزی با تناژ رنگ بنفش می تواند خود یک ایده برای آشپز خانه های با تم سفید شما باشد. حال اگر عناصری که برای استفاده آشپزی در آشپزخانه خود استفاده می کنید با تناژ رنگی سفید است بهتر است کابینت ها را با رنگ بنش دکور کنید. همان طور که در ایده پردازی ارائه شده مشاهده می کنید تمام کابینت ها با رنگ بنفش روشن به صورت براق ساخته و نصب شده است. برای این منظور نیاز است با یک متخصص در این راستا مشورت کنید تا نتیجه نهایی ایدئال شما باشد. در ادامه از صندلی های سفید و لوازم دکوری سفید برای جلوه دادن بیشتر به فضا استفاده شده است. این سایه و روشن حاکم در محیط خود می تواند یکی از دلایل اصلی این متفاوت بودن محسوب شود. رویه کار به رنگ سفید طراحی شده همچنین وسایل استیل مثل فر تو کار، هود و گاز نیز می توانند انتخاب مناسبی برای این دکوراسیون محسوب شوند. اگر کاشی های آشپزخانه شما سفید باشد بدون شک این تصویر سازی زیبا تر جلوه خواهد کرد. در این ایده پردازی کابینت ها با رنگ بنفش و کاشی های آشپزخانه با رنگ آبی مورد استفاده قرار گرفته است. این امر یکی از پارامترهای دکوراسیون مدرن به سبک فانتزی محسوب می شود.

رنگ سال 2018 در دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه با تناژ رنگی بنفش

رنگ سال 2018 در دکوراسیون لوکس

همان طور که می دانید رنگ بنفش خود به تنهایی یکی از نمادهای لاکچری بودن در فضا به شمار می آید. شکی در این نیست که کالاهای لوکس همگی با تناژ رنگی طلایی تهیه شده اند. از همین رو شما به راحتی می توانید با ترکیب این دو رنگ در کنار یک دیگر به یک ایده پردازی ایدئال دست پیدا کنید. استفاده از آباژور طلایی، میز طلایی، آینه طلایی و پاف کنار مبلی با تم طلایی یک ایده مطلوب در ایده پردازی ارائه شده محسوب می شود. با توجه به اینکه تنها از یک رنگ بنفش در این تصویر استفاده شده است اما به خوبی می توان حس زیبایی را از این تصویر سازی به دست آورد. شما می توانید از عناصر طلایی به راحتی در دیزاین کردن فضا در کنار رنگ بنفش استفاده کنید. رنگ سال 2018 در دکوراسیون رنگی است که از سالیان دور تا به امروز برای دیزاین کردن و ایده پردازی کردن به سبک متفاوت مورد استفاده قرار گرفته است. از همین رو شما به راحتی می‌توانید وسایلی با همین تناژ رنگی انتخاب کنید و در طراحی های داخلی منزل خود استفاده کنید. آینه های طلایی با قاب های لوکس به راحتی و به وفور در بازار یافت می شوند. می توانید این ایده پردازی را برای زیبا تر شدن دکوراسیون داخلی در انتهای سالن پذیرایی خود به کار ببرید. کافی است یک صندلی تکی دیگر به همراه یک میز شطرنج لوکس به این دکوراسیون اضافه شود. تا زیبایی بی نقص آن تکمیل تر شود.

رنگ سال 2018 در دکوراسیون لوکس

ایده پرداز با رنگ بنفش و ترکیب آن با طلایی

کلام آخر برای رنگ سال 2018 در دکوراسیون

همان طور که در مقاله فوق مطالعه کردید رنگ بنفش این امکان را به شما می‌دهد تا در هر زمینه ای به ایده پرداز مشغول شوید. شما می توانید در آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی، سرویس بهداشتی و حتی راهرو ها با طراحی های متفاوت از این رنگ بهره بگیرید. به راحتی با استفاده از مبل، پرده، کوسن، آباژور، کابینت، لوازم آشپزخانه با این تم رنگی فضا را دکور کنید. فراموش نکنید که بهترین و ایدئال ترین رنگ برای ترکیب با رنگ بنفش رنگ سفید است. برای لوکس تر جلوه دادن به فضا می توانید از رنگ مشکی و طلایی نیز بهره بگیرد. شما بسته به سلیقه و نیاز خود می توانید یک هارمونی رنگ تعریف کنید. رنگ سال 2018 در دکوراسیون به راحتی با هر رنگ خنثی ای ترکیب می شود. اگر تمایل داشتید فضا تیره باشد از رنگ مشکی با ترکیب بنفش و اگر تمایل به رنگ روشن داشتید رنگ سفید را به شما پیشنهاد می کنیم. در نهایت به شما توصیه می کنیم استفاده از دکور های با تم رنگی طلایی را برای لوکس تر شدن فراموش نکنید. میز های طلایی، آباژورهای طلایی و کوسن های با تم رنگی طلایی می توانند شما را به هدف نهایی نزدیک تر کنند.

 لوازم دکوری با تناژ رنگی بنفش

لوازم دکوری با تناژ رنگی بنفش

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.