دکوراسیون های اشرافی

امتیاز دهید :
دکوراسیون های اشرافی

خانه های اشرافی همیشه با یک سبک بسیار متفاوت دیزاین می شوند. استفاده کردن از وسایل لوکس بسیار به ایده پردازی در دکوراسیون کردن خانه های لوکس کمک کرده است. خانه های اشرافی از مساحت بسیار زیادی برخوردار هستند به همین دلیل طراحی آن‌ها از یک سو ساده و از سوی دیگر قدری پیچیده است. سادگی دکوراسیون این گونه خانه ها به این دلیل است که از وسایل بسیار زیادی برای ایده پردازی می توان استفاده کرد. پیچیدگی آن‌ها به این خاطر است که شما نیاز به یک تخصص حرفه ای در زمینه دکوراسیون کردن ترکیبی دارید و خود به تنهایی نمی توانید به چیدمان این سبک از خانه ها مشغول شوید. در مقاله پیش رو سعی داریم بر اساس آخرین تکنیک های طراحان داخلی تنها بخشی از دکوراسیون های اشرافی را برای شما به نمایش بگذاریم. امید است که راهنمایی های ارائه شد بتواند راهکاری برای رسیدن به یک چیدمان مطلوب از آن شما کند.

خانه های اشرافی

دکوراسیون لوکس

قسمت های مختلف منزل و دکوراسیون اشرافی

شما زمانی که سعی دارید یک دکوراسیون اشرافی در خانه خود داشته باشید باید تلاش کنید این پارامتر را از صفر تا صد به اجرا در بیاورید.
  • اتاق پذیرایی آنتیک
  • اتاق نشیمن مدرن و رؤیایی
  • آشپزخانه اشرافی و لوکس
  • دکوراسیون بخش مرتبط با میز غذا خوری
  • راهروهای شیک
  • اتاق کار
  • اتاق خواب های منحصر به فرد
و بخش های دیگر از یک منزل که به اختصار پیرامون هر کدام از آن‌ها با استفاده از عکس های ارائه شده به ایده پردازی می پردازیم. همچنین در طی این مقاله شما را با ریز کاری های دکوراسیون های اشرافی بیشتر آشنا می کنیم.
 

اتاق پذیرایی آنتیک

 
اتاق پذیرایی یکی از مهم ترین قسمت های است که در زمان دکوراسیون کردن به آن توجه می شود. در تصویر ارائه شده ایده های بسیاری پیرامون یک دکوراسیون شیک و ایده ال نهفته است. همان طور که می دانید استفاده کردن از رنگ طلایی با ترکیب رنگ مشکی سبب می شود شما به یک چیدمان بسیار لوکس دست پیدا کنید. در تصویر زیر مبل ها به شکل فانتزی و بسیار خاص طراحی و مورد استفاده قرار گرفته اند به شکلی که هیچ کدام از آن‌ها به یک شکل نیستند و این خود شروع یک طراحی متفاوت است. مورد دیگر استفاده کردن از رنگ طلایی در دکوراسیون های اشرافی است. شما می توانید از آینه های ونیزی طلایی، پارتیشن های لوکس طلایی که شبیه به یک آینه می درخشند و میز های آنتیک طلایی با طراحی های منحصر به فرد برای ایده پرداز خود استفاده کنید. هر چقدر استفاده از رنگ طلایی بیشتر باشد زیبا سازی فضا بیشتر نمود پیدا می کند. به عنوان مثال برای دنبال کردن این طراحی از لوستر طلایی و یک کمد دکوری طلایی نیز استفاده شده است. شما می توانید کوسن های طلایی را نیز چاشنی کار خود کنید. برای اینکه ایده پردازی شما بیشتر نمود پیدا کند بهتر است کف اتاق با رنگ های خنثی پوشش داده شود. پوشش دادن کف پوش و دیوار پوش با رنگ های خنثی سبب می شود رنگ های به کار رفته در دکوراسیون بیشتر به چشم آید.
 
اتاق پذیرایی آنتیک
اتاق پذیرایی اشرافی

اتاق نشیمن مدرن و رؤیایی

لوکس بودن یک دکوراسیون اشرافی امری است که باید در تمام فضا مشاهده شود. برای این منظور شما می توانید اتاق نشیمن خود را با سبکی متفاوت تر از اتاق پذیرایی دیزاین کنید. رنگ طلایی همیشه از پایه های ثابت دیزاین های اشرافی است، زیرا کالاهای لوکس عموماً با این تم رنگی یافت می شوند. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در این ایده پردازی بر خلاف اتاق پذیرایی از مبلمان سفید استفاده شده است. این امر در حالی رقم خورد است که دیوارها با یک رنگ کاملاً متضاد پوشش داده شده است. همان طور که مشاهده می کنید میز های عسلی به همراه میز پذیرایی در کنار یک پارتیشن طلایی در گوشه ای ترین قسمت اتاق تنها به منظور زیبا تر کردن فضا مورد استفاده قرار گرفته است. استفاده از آینه های لوکس و آنتیک در کنار کمد دکوری و لوستر های فانتزی طلایی سبب شده است رنگ طلایی به خوبی در محیط خود نمایی کنید. به شما توصیه می کنیم همیشه از ترکیب رنگ سفید و طلایی یا رنگ مشکی و طلایی برای دکوراسیون کردن خانه های خود به سبک اشرافی استفاده کنید.
اتاق نشیمن مدرن و رویایی
اتاق نشیمن آنتیک

آشپزخانه اشرافی و لوکس

برای متفاوت بودن باید همیشه بهای آن را پرداخت اگر می خواهید شبیه به یک قصر به ایده پردازی بپردازید باید دست به جیب شوید. آشپزخانه ای که در تصویر می بینید نمونه ای از آشپزخانه های اشرافی است زیرا از یک کابینت و نمای منحصر به فرد در ایده پردازی بهره گرفته شده است. شکی در این نیست که این سبک معماری خود به لوکس بودن دکور شما کمک می کند، برای زیبا سازی بیشتر از عناصر دیگری نیز کمک گرفته شود. برای نمونه استفاده کردن از سه لوستر در این تصویر سبب خاص شدن دکوراسیون این آشپزخانه شده است. استفاده کردن از سنگ های گرانیتی اعلاء بر روی کابینت ها خود به منحصر به فرد شدن این چیدمان دامن زده است.
 
آشپزخانه های اشرافی و لوکس
آشپزخانه لوکس

دکوراسیون بخش مرتبط با میز غذا خوری

خانه های اشرافی همیشه از مساحت بسیار بالایی برخوردار هستند به همین دلیل از پارامترهای متعددی به منظور زیبا سازی آن‌ها استفاده می شود. یکی از بخش های که دکوراسیون کردن متفاوت آن به زیبا سازی بیشتر کمک می کند دیزاین بخشی برای پذیرایی است. برای این منظور می توان از میزهای بسیار لوکس در کنار دکوری های چشم نواز استفاده کرد. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید این سبک از دکوراسیون ها نیاز به کالاهای لوکس و گران قیمت دارد. لوستر آب طلا شده در کنار صندلی های بلوری این دکوراسیون را شبیه به یک قصر ترسیم کرده است.
 
دکوراسیون غذا خوری
میز غذا خوری آنتیک

راهروهای شیک

ایده پردازی در خانه های شیک به شکلی است که حتی راهروها نیز از این قاعده مستثنا نیستند. برای اینکه یک راهرو اشرافی داشته باشید باید مثل همیشه از کالاهای لوکس و آنتیک با تم طلایی استفاده کنید. هان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک میز کنسولی شیک و لوکس با چند دکوری خاص کار دیزاین این قسمت از منزل را به عهده گرفته است. استفاده کردن از آباژورهای رو میزی خود می تواند ایده منحصر به فردی برای نور پردازی متفاوت در فضا به شمار آید. از سوی دیگر شما می توانید با آینه کاری فضای راهرو در بدو ورود قصر رؤیایی خود را به رخ همگان بکشید. کف پوش های الماس گونه در کنار دیوارهای آینه کاری شد نشان از سلیقه و هوش هنری شما دارد. دکوراسیون های اشرافی نیازمند صرف هزینه های زیاد است.
 
راهروهای شیک
راهرو اشرافی

اتاق خواب های منحصر به فرد

 اتاق خواب مهم ترین قسمتی است که در منزل برای زیبا سازی آن مدت ها باید به فکر فرو رفت. ما برای شما دو پیشنهاد داریم اول اینکه از رنگ طلایی مشکی استفاده کنید و دوم رنگ سفید طلایی را مد نظر داشته باشید. در تصویر زیر ایده پردازی با رنگ سفید طلایی دنبال شده است. پرده های طلایی، رو تختی طلایی، لوستر طلایی و یک آباژور ایستاده متفاوت بخشی از دیزاین طلایی شما به شمار می آیند. از سوی دیگر می توانید تمام آیتم های موجود در فضا را با رنگ سفید یا خاکستری روشن انتخاب کنید تا نمود رنگ طلایی به خوبی مشخص باشد. می توانید گوشه ای از اتاق را با میز توالت طلایی و صندلی همراه آن همانند تصویر فوق ایده پردازی کنید. رنگ طلایی به شما این امکان را می دهد که دکوراسیون اشرافی را در منزل به راحتی دنبال کنید.
 
اتاق خواب منحصر به فرد
اتاق خواب رویایی
 
 
اتاق خواب منحصر به فرد
میز آرایش خاص
 

اتاق کار اشرافی

اتاق کار خود را با وسایل لوکس و منحصر به فرد دیزاین کنید. می توانید همانند تصویر فوق بخشی را برای قرارهای کاری خود اختصاص دهید و با مبل و صندلی خاص دکور کنید. این امر در تصویر فوق بسیار ساده اما چشم نواز دنبال شده است. یک مبل سفید طلایی در کنار یک میز پذیرایی لوکس برای شروع کار انتخاب مناسبی به نظر می رسد. همان طور که در مطالب قبل اشاره شد از آینه های آنتیک به منظور جلوه دادن بیشتر به فضا می توان بهره گرفت. فرش های ابریشمی و کمدهای فانتزی می توانند ایده های مناسبی برای دکور کردن اتاق کار شما محسوب شوند. در گوشه ای دیگر از اتاق می توانید یک کتابخانه و میز کار لوکس قرار دهید تا نمای اتاق کار شما بسیار خاص و منحصر به فرد به چشم آید.
 
اتاق کار اشرافی
اتاق کار مدرن لوکس
 

کلام آخر

تمام آنچه که ارائه شد تنها قطره ای در برابر دریا بود ما تنها به ایده پردازی با رنگ طلایی برای خانه های اشرافی پرداختیم درحالی که شما می توانید از رنگ های فیروزه ای و قرمز نیز برای رسیدن به دکوراسیون های اشرافی ایده بگیرید. رنگ قرمز همیشه نماد قدرت در منزل های لوکس بوده و همیشه زیبایی مخمل گونه آن در ذهن همگان باقی مانده است. لوستر های بلوری در کنار فرش های ابریشمی و دیوار کوب های قرمز خاص بخشی از یک دکوراسیون اشرافی است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.
 
دکوراسیون اشرافی با رنگ قرمز
 
دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.