دکوراسیون منزل هنرمندان آمریکایی

امتیاز دهید :
دکوراسیون منزل هنرمندان آمریکایی

توجه به دکوراسیون داخلی امری است که این روزها بسیار به آن توجه شده است. بدون شک سلبریتی های آمریکایی نیز از این قاعده مستثنا نبوده اند و بهترین و لوکس ترین دکوراسیون های داخلی را از آن خود کرده اند. باید به شما بگویم ایده پردازی در زمینه طرح ریزی یک دکوراسیون متفاوت به یک تیم متخصص در این حوزه نیاز دارد تا کار به درستی به انجام برسد. به شما پیشنهاد می کنیم برای رسیدن به متفاوت ترین دیزاین ها حتماً از متخصصان این فن مشاوره بگیرید. آن ها به شما این امکان را می دهند که از صفر تا صد کار را به بهترین حالت ممکن دکور کنید. از خرید وسایل با قیمت منصفانه تا دکوراسیون منزل شما توسط یک تیم متخصص در زمینه دکوراسیون داخلی در کمترین زمان ممکن به انجام می رسد. دکوراسیون منزل هنرمندان آمریکایی را در مطلب پیش رو دنبال خواهیم کرد. با ما همراه باشید چون می خواهیم طرح های متفاوت برای رسیدن به یک دکوراسیون خاص از آن شما باشد.

دکوراسیون منزل شکیرا

دکوراسیون منزل هنرمندان آمریکایی را دنبال می کنیم. شکیرا یکی از محبوب ترین خواننده های آمریکایی است که توانسته است مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کند. از آنجایی که افراد هنرمند روح لطیف تری دارند و ایده پردازی های آن ها برای دکوراسیون منزل نیز بسیار تفاوت دارد سعی داریم به بحث پیرامون طراحی متفاوت منزل این هنرمند مشهور بپردازیم. طراحی منزل شکیرا به صورت یک دست با تم رنگی سفید دنبال شده است. رنگ آمیزی سقف و دیوار همگی با تناژ رنگی سفید به انجام رسیده است. از سوی دیگر عناصری که برای زیبا سازی دکوراسیون منزل این هنرمند آمریکایی مورد استفاده قرار گرفته با رنگ سفید در فضا به کار رفته است. مبل های سفید، کمد های سفید، میز های سفید و حتی دکوری های با تناژ رنگی سفید سبب زیبایی منزل این خوانند آمریکایی را فراهم کرده است. امری که در ایده پردازی منزل شکیرا بسیار مشهود است روشنایی حاصل از طرح ریزی با رنگ سفید است. این امر سبب شده از نور پردازی زیادی در منزل کمک گرفته نشود، زیرا تناژ رنگی سفید خود سبب روشنایی حاکم در محیط می شود. همان طور که در تصاویر ارائه شده مشاهده می کنید فرش های ابریشمی کرمی، میز بازی سفید و گلدان های بزرگ سفید از جمله عناصری هستندکه در این دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفته اند. این سبک از دکوراسیون بسیار به چیدمان مدرن نزدیک است زیرا اولین اصل که سادگی است به خوبی در این منزل لوکس و زیبا مشاهده می شود.

دکوراسیون منزل شکیرا

دکوراسیون منزل لیدی گاگا

یکی از متفاوت ترین خواننده های هالیودی لیدی گاگا است. همیشه طراحی های او در زمینه مد و پوشش سبب متفاوت جلوه دادن سلبریتی بوده است. شکی در این نیست که ایده پردازی به سبک کلاسیک در دنیای مدرن امروز خود یکی از دلایل متفاوت بودن این خوانند مشهور است. دکوراسیون منزل هنرمندان آمریکایی هر کدام به شکلی متفاوت دکور شده و لیدی گاگا متفاوت تر از همه در این زمینه پیش قدم بوده است. استفاده از وسایل لوکس و کلاسیک در ایده پردازی های منزل لیدی گاگا سبب منحصر به فرد شدن دیزاین داخلی منزل او شده است. طراحی معماری هم به سبکی متفاوت دنبال شده است. استفاده از ستون های بلند در کنار سقفی با ایده پردازی متفاوت خود سبب جلب شدن نگاه ها به این معماری منحصر به فرد شده است. همان گونه که در تصاویر ارائه شده مشاهده می کنید تم رنگی که در منزل لیدی گاگا دنبال شده است با تناژ قهوه ای روشن و تیره است. هم چنین وسایل استفاده شده ساده نیستند و هر کدام از یک طرح و نقش متفاوت بهره گرفته اند. اتاق نشیمن، آشپزخانه و حتی حیاط منزل لیدی گاگا با استفاده از این تم رنگی تیره دیزاین شده اند. نور پردازی بی نظیر در قسمت بیرونی منزل و استفاده از استخر های با اشکال متفاوت در حیاط سبب شده است یک طراحی خاص در حیاط ویلایی لیدی گاگا مشاهده شود. همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید قسمت بیرونی منزل نیز با استفاده از یک مبل نیم دایره شکل با تم رنگی قهوه ای و یک میز سنتی کلاسیک دیزاین شد است. شما به راحتی می توانید تم رنگی قهوه ای را حتی در آلاچیق این حیاط ویلایی مشاهده کنید.

دکوراسیون منزل لیدی گاگا

دکوراسیون منزل جنیفر لوپز

دکوراسیون منزل هنرمندان آمریکایی را بگویم و نامی از جنیفر لوپز نیاوریم محال است. یکی از محبوب ترین سلبریتی های حال حاضر جنیفر لوپز است که همیشه برای سورپرایز کردن طرفدارانش طرحی در سر دارد. این خواننده بی نظیر به تازگی در یکی از برج های سر به فلک کشیده منزل مسکونی را تهیه کرده است و به سبکی بسیار مدرن به دیزاین آن پرداخته است. شکی در این نیست که کار دیزاین و ایده پردازی منزل جنیفر لوپز تنها به دست یک فرد تازه کار به انجام نرسیده است بلکه پشت این طراحی بی نظیر یک تیم متخصص در زمینه دکوراسیون داخلی قرار داد. سقف های بلند در این برج مرتفع خود سبب شده است یک ویو بسیار خاص و منحصر به فرد به نمایش گذاشته شود. اتاق بازی، آشپزخانه، میز کار، اتاق نشیمن، سرویس بهداشتی و قسمت های دیگر منزل جنیفر لوپز از یک نمای خاص بهره گرفته است. همان طور که برای نمونه در تصویر مشاهده می کنید اتاق نشیمن رو به منظره رو به بیرون با استفاده از یک سرویس مبل لوکس دیزاین شده است. از سوی دیگر اتاقی برای بازی اختصاص پیدا کرده است که تم رنگی قهوه ای در آن دنبال شده است. به شما توصیه می کنیم از رنگ های یک دست و طراحی های ساده برای دکوراسیون های مدرن خود بهره بگیرید. این ایده پردازی در اتاق بازی را به راحتی می توانید مشاهده کنید. دو صندلی تکی به همراه یک میز بیلیارد تنها آیتم های هستند که در این فضا مورد استفاده قرار گرفته اند.

دکوراسیون منزل جنیفر لوپز

دکوراسیون منزل ریحانا

دکوراسیون منزل هنرمندان آمریکایی تنها مختص به خانه های ویلایی با مساحت زیاد نیست. بلکه شما به راحتی می توانید دکوراسیون در منزل های کوچک و نقلی بسیار زیبا را شاهد باشید. ریحانا یکی از خانه های خود را به سبکی بسیار ساده و زیبا دیزاین کرده است. استفاده از تم رنگ شاد اولین پارامتری است که در منزل این هنرمند مشاهده می شود. قسمتی از اتاق نشیمن برای نشست های دوستانه در نظر گرفته شده که با استفاده از یک مبل راحتی و دو صندلی تکی دیزاین شده است. در این قسمت نور پردازی به صورت سقفی دنبال شده که سادگی بیشتری را در فضا حاکم کرده است. استفاده از یک تلویزیون و میز ساده در قسمت انتهای این سالن نشان از سادگی بی نظیر این طراحی خاص است. در ادامه شما می توانید ایده پردازی در پشت سر اتاق نشیمن را مشاهده کنید. همان طور که مشاهده می کنید تم رنگی سفید در آشپزخانه و بخش مرتبط با میز نهار خوری نیز دنبال شده است. کابینت های سفید در کنار وسایل آشپزخانه که به سبک استیل مورد استفاده قرار گرفته اند خود سبب خاص تر شدن این دیزاین شده است. از سوی دیگر با استفاده از یک سرویس نهار خوری قسمت روبروی آشپزخانه به سادگی دیزاین شده است. شما می توانید منظره بسیار زیبایی را از پنجره های مشرف به بیرون مشاهده کنید که نشان از معماری خاص این منزل نقلی و شیک دارد.

دکوراسیون منزل ریحانا

دکوراسیون منزل سلنا گومز

دکوراسیون منزل هنرمندان آمریکایی و چیدمان منحصر به فرد منزل سلنا گومز را با هم دنبال می کنیم. از آنجایی که سلنا گومز نسبت به سایر بازیگران و خوانندگان مشهور آمریکایی از سن زیادی برخوردار نیست متوجه خواهیم شد که کار دکوراسیون منزل او امری تک نفره نیست. بدون تردید یک تیم تخصصی در این راستا این هنرمند مردمی را یاری رسانده است. ایده پردازی به سبک کلاسیک مهم ترین پارامتری است که در نگاه اول مشاهده می شود. استفاده از وسایل لوکس و بی نظیر، طراحی و ایده پردازی منحصر به فرد و رنگ آمیزی و نورپردازی هماهنگ تنها گوشه ای از طراحی منزل گومز است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید آشپزخانه به سبک بسیار منحصر به فردی با یک تم قهوه ای دیزاین شده است. کانتر میانی موجود در فضا به ما یک اشپزخانه به سبک جزیره ای را نمایش می دهد. استفاده از کف پوش های با سنگ مرمر سبب شده است طراحی متفاوتی در این آشپزخانه لوکس مشاهده شود. طراحی و ایده پردازی به سبک کلاسیک امری است که در اتاق نشیمن به خوبی مشاهده می شود. یک شومینه سنگی که نقطه مرکزی را فراهم کرده است از یک سو و از سمت دیگر فرش های ابریشمی و آباژورهای رومیزی لوکس سبب شده است حس و حال خاصی در این فضا حاکم شود. مبل های راحتی با تناژ رنگی صدفی هارمونی رنگ بسیار زیبایی را با سنگ های مرمری کف و دیوارها فراهم کرده است. این نما درست روبروی آشپزخانه منزل این هنرمند محبوب است. بدون شک در نگاه کلی یکی از بی نظیر ترین دکوراسیون های اروپایی محسوب می شود.

دکوراسیون منزل سلنا گومز

دکوراسیون منزل آنجلینا جولی

دکوراسیون منزل هنرمندان آمریکایی و ایده پردازی های منزل آنجلینا جولی دیدنی است. آنجلینا پس از جدایی از همسرش منزل با مساحت بسیار زیاد را خریداری کرد تا فرزندانش به راحتی در آن زندگی کنند. خانه ای ویلایی با نمای بسیار سرسبز و آب نماهایی خاص که سبب رؤیایی شدن این قصر مرمری شده است. آنجلینا جولی همیشه در مقایسه با سایرین متفاوت جلوه کرده است امری که در دیزاین این منزل مدرن نیز مشاهده می شود. معماری و ایده پردازی ساخت و ساز به سبک مدرن صورت گرفته است در حالی که چیدمان به سبک کلاسیک دنبال شده است. استفاده از مبل های با تم رنگی خاص در کنار فرش های ابریشمی سنتی شاید استعاره مناسبی برای واژه کلاسیک باشد. شومینه طراحی شده به سبک قدیمی سبب دلگیر شدن این فضا نشده است زیرا از گلدان های آپارتمانی مناسبی برای دیزاین فضا استفاده شده است. طراحی و معماری منزل آنجلینا به شکلی صورت گرفته است که نمای بیرونی منزل نیز به بهترین حالت ممکن در معرض دید شما قرار می گیرد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید پله های مشرف به حیاط ویلایی نمای بسیار زیبایی را با چمن زارهای اطراف برای این اتاق نشیمن فراهم کرده است. از سوی دیگر شما یک سرویس مبل راحتی ال مانند با رنگ زرد را در این دکوراسیون مشاهده می کنید. این طراحی در کنار میز، کمد و فرش کلاسیکی که استفاده شده است یک دکوراسیون تلفیقی را حاصل کرده است.

دکوراسیون منزل آنجلینا جولی

دکوراسیون منزل لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو بازیگر مشهور فیلم سینمایی تایتانیک با خرید یک ویلایی رؤیایی کار دیزاین آن را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند. همه متخصصان داخلی بر این عقیده اند که دکوراسیون منزل دی کابریو با شباهت بسیاری به عناصر حاکم در یک جنگل دیزاین شده است. استفاده از پارکت های چوبی، مبل های با دسته های چوبی، میز پذیرایی چوبی و وسایل دکوری چوبی استفاده شده این امر را پر رنگ تر جلوه می دهد. از سوی دیگر نور پردازی در این فضا با استفاده از لامپ های تعبیه شده در سقف به انجام رسیده است که یک نورپردازی غیر مستقیم و خاص را شاهد هستیم. دی کابریو بخشی دیگر از منزل خود را برای مطالعه اختصاص داده است. همانند اتاق نشیمن این بخش نیز به سبک یک دکوراسیون جنگلی دیزاین شده است. استفاده از وسایل چوبی و طراحی متفاوت این مهم را پر رنگ تر جلوه داده است. اتاق خواب، اتاق بازی، اتاق مهمان و سایر بخش های دیگر منزل این بازیگر معروف و محبوب با این سبک خاص و زیبا دکور شده است.

دکوراسیون منزل لئوناردو دی کاپریو

دکوراسیون منزل هنرمندان آمریکایی

همان طور که در ایده پردازی های ارائه شده مشاهده کردید هر کدام از هنرمندان از سبک متفاوتی برای دیزاین کردن خانه های ویلایی خود استفاده کردند. عده ای به صورت مدرن، برخی دیگر به صورت سنتی و کلاسیک و افرادی هم به صورت ترکیبی از هردو سبک برای دکوراسیون کردن منزل خود بهره گرفته بودند. هدف ما از ارائه این طرح ها و تصویر سازی ها این است که شما بهترین ایده پردازی ها را در منزل خود دنبال کنید. البته لازم است که خاطر نشان کنیم ایده های ارائه شده نیاز به یک متخصص و یک طراح داخلی دارد. آن ها به شما این امکان را می دهند که از صفر تا صد طراحی داخلی منزل خود را به آن ها بسپارید. امید است راهنمایی های ارائه شده گره ای از کار شما باز کرده باشد.

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram