دکوراسیون منزل مدونا

امتیاز دهید :
دکوراسیون منزل مدونا

مدونا یکی از خوانندگان پر حاشیه در عرصه هنر محسوب می شود و همیشه برای شگفت زده کردن دیگران فکری در سر دارد. این ایده پردازی ها از لباس تا طراحی منزل مسکونی او دنبال می شود. به شکلی که تنها به یک ساختمان برای سکونت اکتفا نکرده است و چندین منزل خریداری کرده و هر کدام را با سبکی متفاوت دکور کرده است. یکی از دلایلی که همیشه سبب شده مدونا با دیگران متفاوت جلوه کند سبک های است که او مورد استفاده قرار می دهد. شاید در یک چیدمان سبک مدرن و کلاسیک را با یکدیگر ترکیب کند و یک ایده پردازی جدید خلق کند. در مقاله پیش رو سعی بر آن شده است تا شما را قدری با دکوراسیون منزل مدونا و نوع چیدمان منزل مسکونی وی بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید اگر تمایل دارید متفاوت تر از همیشه به چشم آید.

منزل مسکونی مدونا

در سال های اخیر مدونا با فروش یکی از خانه های خود خانه ای بزرگ تر در سال 2009 خریداری کرد به شکلی که این خانه بزرگ 558 متر مساحت دارد. این منزل رؤیایی و بزرگ متشکل شده است از هشت سرویس بهداشتی، پنج شومینه، کتابخانه ای مجهز، آشپزخانه و اتاق غذا خوری به همراه یک اتاق غذا خوری رسمی که به صورت تخصصی با چشم اندازی زیبا رو به شهر و پارک طراحی شده است. رنگ آمیزی و سبک های که مدونا در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل خود مورد استفاده قرار داده بسیار خاص و چشم نواز است. آشپزخانه و اتاق نشیمن هر کدام با یک سبک متفاوت دیزاین شده است. باید بگویم رسیدن به این سبک از دکوراسیون نیازمند به یک طراح متخصص و حرفه ای دارد تا بتوان به راحتی تمام عناصر متضاد را در کنار یکدیگر قرار داد.

منزل مسکونی مدونا

منزل شخصی مدونا

راهرو ورودی منزل مدونا

شاید اولین چیزی که در بدو ورود جلب توجه می کند یک منزل با دکوراسیون به سبک کلاسیک است. طراحی و نور پردازی سبب می شود این حس القاء شود. همه این عوامل به هنر طراحی و دیزاین متخصصان صنعت دکوراسیون مرتبط است. در یک نگاه کلی شما شاهد یک راهرو باریک با درهای که نشان از اتاق های متعدد دارد روبرو می شوید. تابلوهای نصب شده بر روی دیوار این راهرو شما را به یاد یک موزه یا یک نمایشگاه نقاشی می اندازد. این تابلوها به صورت دنبال دار تا اتاق انتهای سالن نیز ادامه دارد و با یک نور پردازی خاص مشاهده می شود. شاید رنگ پردازی بسیار زیبا دیوار و درها سبب شده است یک هارمونی رنگ خاص و لوکس حاصل شود. کف پوش قهوه ای در کنار درهای قهوه ای یک تناسب رنگی بسیار زیبا را فراهم آورده است.

راهرو ورودی منزل مدونا

راهرو ورودی

اتاق ورزش منزل مدونا

یکی از کارهای که در زندگی روزمره هنرمندان و سلبریتی های مشهور به صورت روتین دنبال می شود ورزش کردن است. به همین خاطر ترجیح می دهند قسمتی از منزل خود را برای این کار اختصاص بدهند. استفاده از وسایل ورزشی در قسمتی از منزل سبب می شود دکوراسیونی شبیه به یک سالن ورزشی حاصل شود. استفاده کردن از دستگاه های ورزشی با یک طراحی و تم خاص خود به زیبا تر شدن این دکوراسیون بسیار کمک کرده است. همان طور که در راهرو وردی به منزل شما شاهد یک هارمونی رنگ بین کف پوش و درهای اتاق ها بودید. در اتاق بازی نیز با یک تم دیگر از این کار دنبال شده است. تمام وسایل از تم رنگی سفید و طوسی بهره گرفته اند و کف پوش اتاق نیز با رنگ طوسی طراحی شده است. شاید هیچ تناسبی بین سالن ورزشی منزل مدونا و راهرو ورودی نباشد اما تناسب بین رنگ ها در هر کدام از فضاها به خوبی مشاهده می شود. رسیدن به این سبک از طراحی نیازمند یک هوش و تخصص حرفه ای بسیار بالا است.

اتاق ورزش منزل مدونا

سالن ورزشی مدونا

اتاق مطالعه

اتاقی در منزل مدونا وجود دارد که می توان نام آن را اتاق مطالعه گذاشت. یک میز کار ساده به همراه یک مبل تکی که در این دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفته که چیزی شبیه به یک اتاق مطالعه را تداعی کرده است. استفاده از وسایل لوکس همانند صندلی تکی و مبل تک نفره ترکیبی از یک دکوراسیون مدرن و کلاسیک را به صورت تلفیقی فراهم کرده است. همان گونه که مشاهده می کنید نور شومینه تعبیه شده در این اتاق به رؤیایی تر شدن این فضا بسیار کمک کرده است. خانه مدونا بر خلاف سایر دکوراسیون ها سرشار از رنگ است و شما می توانید تمام عناصر رنگی را به صورت یک جا در یک فضا مشاهده کنید. استفاده از رنگ در این فضا سبب نشده است که یک دکوراسیون رنگی در نگاه اول مشاهده شود. تمام فضاها با توجه به استفاده کردن از رنگ ها بسیار با یکدیگر هم خوانی دارند؛ یعنی وسایلی که مورد استفاده قرار گرفته اند از یک هارمونی رنگ بسیار خوبی بهره برده اند. از آنجایی که در منزل مدونا یک کتابخانه بزرگ و مجهز طراحی شده است به راحتی از این فضا برای کار و مطالعه می توان بهره گرفت.

اتاق مطالعه

اتاق کار مدونا

آشپزخانه مدرن و شیک

آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های است که در دکوراسیون داخلی به آن توجه می شود. این امر توسط متخصصان این فن در زمان چیدمان منزل مدونا نیز مورد بررسی قرار گرفته است. یک سبک کلاسیک که تلفیقی از مدرنیته نیز درآن مشاهده می شود ایده پردازی ارائه شده در آشپزخانه فوق است. همان گونه که مشاهده می کنید کابینت های بسیار ساده است و این نشان از یک دکوراسیون مدرن در این آشپزخانه دارد. استفاده از یک هود و گاز به سبک سنتی سبب شده ایده پردازی به سبک کلاسیک دنبال شود. همان گونه که مشهود است هیچ گونه بی نظمی در این دکوراسیون مشاهده نمی شود. یک میز غذا خوری بسیار ساده برای نشست های صمیمی برای اعضای خانواده مدونا در بخشی از آشپزخانه استفاده شده است. نور پردازی خاصی در این آشپزخانه مشاهده نمی شود و همین امر به سنتی بودن و کلاسیک بودن این دکوراسیون بسیار کمک کرده است. از آنجایی که ما در دنیای مدرن زندگی می کنیم و نیاز به برخی از وسایل در آشپزخانه ضروری است شما به راحتی می توانید یک طراحی متفاوت در گوشه ای از آشپزخانه را مشاهده کنیدکه برای نوشیدنی های اختصاص داده شده است.

آشپزخانه مدرن وشیک

آشپزخانه منزل مسکونی مدونا

اتاق خواب و دکوراسیون منزل مدونا

همان گونه که مشهود است اتاق خواب مدونا بر خلاف سایر بخش های منزل بسیار ساده و شیک طراحی شده است. دو مورد در این دکوراسیون بسیار مورد توجه است اول این که معماری اتاق خواب با یک سبک متفاوت طراحی شده است که به زیبا تر شدن دکوراسیون اتاق خواب بسیار کمک کرده است. مورد دیگر سادگی و هارمونی رنگ یکسانی است که در این فضا مشاهده می شود. تمام بخش های منزل مدونا با یک سبک ساده و شیک دیزاین شده است؛ یعنی شما می توانید هارمونی رنگ یکسانی را در هر کدام از اتاق ها به خوبی مشاهده کنید. استفاده از یک تخت خواب ساده به همراه دو پاتختی سبب زیبا تر شدن این چیدمان در کنار شومینه شده است. تنها عناصری که به منظور دیزاین بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است تابلو و آباژورهای رو میزی است. همان طور که در مقاله های گذشته اشاره شد قرار دادن تخت در پشت پنجره سبب می شود نور حاکم در فضا به صورت طبیعی تأمین شود و نیاز به هیچ گونه نورپردازی فانتزی نباشد. این عوامل همگی در دکوراسیون اتاق خواب مدونا رعایت شده است.

اتاق خواب و دکوراسیون منزل مدونا

اتاق خواب مدونا

سرویس بهداشتی منزل مدونا

سرویس بهداشتی این ساختمان زیبا هم از طراحی خاص و متفاوت عقب نمانده است و شما زیبایی یک دکوراسیون لوکس را در این فضا نیز به راحتی مشاهده می کنید. منزل مدونا همان گونه که مشاهده کردید با سبکی کاملاً متفاوت شبیه به دکوراسیون‌های سبک کلاسیک دیزاین شده است. استفاده از وسایل عتیقه در این چیدمان خود گواه این امر است. نور پردازی کم و استفاده از تم های رنگی ساده دلیلی دیگر برای این مهم محسوب می شود. در ایده پردازی به منظور دیزاین سرویس بهداشتی سبکی شبیه به حمام های مصری دنبال شده است. این ایده از سقف و طراحی متفاوت دیوارهای سرویس بهداشتی مشهود است. یک وان به همراه دو رو شویی از جمله عواملی است که در این تصویر مشاهده می شود. برای دیزاین بیشتر این فضا یک نور پردازی متفاوت که هم خوانی خاصی با آینه کاری حاکم در فضا دارد اجرا شده است.

سرویس بهداشتی منزل مدونا

سرویس بهداشتی منزل مدونا

کلام آخر در زمینه دکوراسیون منزل مدونا

افراد مشهور همیشه طرح های متفاوتی برای دیزاین منزل خود دارند. این امر ممکن نیست مگر اینکه متخصصان صنعت دکوراسیون داخلی دستی بر آتش داشته باشند. استفاده از تمام تم های رنگی امری بود که در دیزاین خانه مدونا مشاهده می شد، اما نکته ای که توجه به آن بسیار اهمیت دارد رعایت شدن اصول استاندارد تم های رنگی در فضا است. فضا ها با رنگ های متفاوتی دیزاین شده اند اما هیچ گونه ناهماهنگی و بی نظمی در این منزل شیک و مجلل مشاهده نمی شود. سبکی که در دکوراسیون کردن منزل مدونا مورد توجه قرار گرفته است سبک کلاسیک است که گاها با وسایلی به سبک مدرن ترکیب شده است.

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram