دکوراسیون منزل شکیرا

امتیاز دهید :
دکوراسیون منزل شکیرا

دکوراسیون کردن با یک سبک صحیح و استاندارد یکی از دغدغه های اصلی هنرمندان مشهور به شمار می رود. از آنجایی که زندگی افراد هنرمند بسیار در معرض دید علاقه مندان است نیاز است به دکوراسیون و طراحی منزل این گونه افراد توجهی ویژه شود. شکیرا این خواننده مشهور کلمبیایی نیز با کمک گرفتن از طراحان داخلی توانسته است دکوراسیونی متفاوت و منحصر به فرد در فضای داخلی منزل خود ایجاد کند. در یکی از شهرهای میامی جایی که تمام سلبریتی های مشهور در آنجا زندگی می کنند شکیرا با خرید یک منزل مسکونی به مساحت 1663 متر مربع ایده پردازی های متفاوتی را به اجرا در آورده است. زیبایی چشم نواز این منزل رؤیایی امری است که از بدو ورود مشاهده می شود و تا دکوراسیون داخلی منزل به صورت ممتد ادامه دارد. در مقاله پیش رو سعی بر آن شده است ایده های که در دکور کردن منزل هنرمندان مشهور و محبوب پیاده شده است را ذکر و از آن ها ایده های جدیدتری گرفته شود. با ما همراه باشید تا شما هم همانند کشورهای پیشرفته اروپایی به دیزاین منزل خود بپردازید.

نمای ساختمان منزل مسکونی شکیرا

یکی از عواملی که از همان ابتدا چشم نوازی می کند استفاده کردن از یک رنگ شاد و زیبا است که طرفداران مخصوص به خود را دارد. ایده پردازی در منزل شکیرا با رنگ سفید و ترکیب سبزه های طبیعی اطراف محوطه شروع می شود و شما یک تصویر رؤیایی را شاهد هستید. شکی در این نیست که استخر رو بازی که در روبروی ساختمان تهیه دیده شده خود به خاص تر شدن این منزل بسیار کمک کرده است. از سوی دیگر در قسمت انتهای یک سایبان باز هم با رنگ سفید تعبیه شده و در قسمت زیرین آن میز غذا خوری برای سرو غذا مورد استفاده قرار گرفته است. چوب های ضد آبی که در اطراف استخر و میز غذا نصب شده ترکیب رنگ زیبایی را در محیط حاکم کرده است. شکی در این نیست که منزلی با این با شکوهی دکوراسیونی بی نقص و منحصر به فرد دارد. طراحان و متخصصان دکوراسیون داخلی به راحتی می توانند این تم و این سبک چیدمان را برای شما به اجرا در بیاورند.

نمای ساختمان منزل مسکونی شکیرا

منزل شکیرا در میامی

اتاق نشیمن ساده و شیک

در دنیای مدرن امروز یکی از پارامترهای که بسیار به آن توجه می شود سادگی در کنار زیبایی است. این قانون به خوبی در دکوراسیون منزل شکیرا مشاهده می شود و شما می توانید یک تم سفید و ساده را در اتاق نشیمن مشاهده کنید. پنجره های عمودی که در این فضا تعبیه شده است سبب شده نمای بیرون به خوبی قابل مشاهده باشد و یک نور پردازی طبیعی در محیط بدون استفاده از نور پردازی های فانتزی مشهود باشد. میزهای شیشه ای ساده در کنار مبلمان سفید یک دست امری است که به زیبا سازی این اتاق نشیمن دامن زده است. فرشی که برای چیدمان این فضا مورد استفاده قرار گرفته کاملاً هم رنگ با کف پوشی است که در محیط مشاهده می شود. بدون تردید سادگی یکی از دلایل اصلی این زیبایی چشم نواز است.

اتاق نشیمن ساده و شیک

اتاق نشمین منزل شکیرا

میز غذا خوری لوکس و ساده

یکی دیگر از پارامترهای که در دکوراسیون منزل شکیرا مشاهده می شود میز نهار خوری با رنگ خاص است. رنگی که به سادگی با رنگ سفید حاکم در منزل هماهنگی خود را به دست می آورد و آرامش این تم رنگی را از بین نمی برد. نمای بیرون همان طور که مشاهده می شود با گل دان های سفید و گل های صورتی دیزاین شده است. در یک نگاه کلی شما شاهد سادگی در طراحی این منزل زیبا هستید. پنجره های عمودی که مورد استفاده قرار گرفته است خود به انعکاس این زیبایی در فضا بسیار کمک کرده است.

میزغذاخوری لوکس و ساده

میز نهار خوری در دکوراسیون منزل شکیرا

اتاق بازی ویلای شکیرا

استفاده از ایده پردازی با تم رنگی سفید امری است که از نمای ساختمان تا اتاق بازی دنبال شده و همین امر به زیبا تر شدن این چیدمان بسیار کمک کرده است. در قسمتی از فضا یک میز بازی با رنگ سفید درست همانند سایر پارامترهای مورد استفاده در منزل قرار داده شده است. از سوی دیگر شما شاهد یک مبل به همراه یک میز سنتی هستید که قدری رنگ در محیط پراکنده کرده است. شکی در این نیست که زیبایی گل آرایی اطراف ساختمان به خوبی به ترکیب رنگ سفید و سبز کمک کرده است و نیاز به هیچ رنگی در این فضا مشاهده نمی شود. آرامش خاصی در دکوراسیون با تم سفید همراه است که توصیه می شود از این ایده پردازی بهره بگیرید. ما همیشه به دلیل ترس از نظافت پی در پی عناصری که با رنگ سفید در منزل مورد استفاده قرار می گیرد خود را برای استفاده از این رنگ بی نظیر و آرامش بخش محدود می کنیم.

اتاق بازی ویلا شکیرا

اتاق بازی ویلای شکیرا

آشپزخانه فوق مدرن منزل شکیرا

در زمان دکوراسیون کردن منزل نباید تنها به اتاق نشیمن و یا اتاق خواب ایده پردازی محدود شود. آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های است که نیاز به یک دکوراسیون خاص و متفاوت دارد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید سادگی بی نظیر دکوراسیون آشپزخانه منزل شکیرا در نگاه اول به هیچ عنوان شما را به این فکر فرو نمی برد که اینجا می تواند یک آشپزخانه باشد. به دلیل اینکه طراحی بسیار هنرمندانه و ساده دنبال شده است. دیواری یک دست سفید با میز اپنی سفید که شبیه به میز کار طراحی شده است این امر را رقم می زند. شما سادگی در طراحی را به راحتی می توانید در آشپزخانه شکیرا با ایده پردازی با رنگ سفید مشاهده کنید. صندلی های که در روبروی میز اپن قرار داده شده است نیاز به میز غذا خوری را مرتفع کرده است؛ اما در انتهای آشپزخانه شاهد یک میز غذا خوری ساده و شیک نیز هستید. طراحی با رنگ سفید سبب شده است بدون استفاده از نور پردازی زیاد محیطی روشن مشاهده شود.

آشپزخانه فوق مدرن منزل شکیرا

آشپزخانه فوق مدرن ویلای شکیرا

اتاق کار ساده و شیک

استفاده کردن از رنگ سفید در زمان دکوراسیون داخلی دو مهم را برای شما فراهم می آورد. در نگاه اول شما بدون استفاده از نور پردازی زیاد می توانید روشنایی را در محیط مشاهده کنید. امر دیگر این است که رنگ سفید خود به تنهایی بسیار خاص و منحصر به فرد است، اما زمانی که شما تمایل به یک دکوراسیون رنگی داشته باشید به راحتی می توانید با ایده پردازی رنگ سفید در محیط به این مهم دست پیدا کنید. همان گونه که مشاهده می کنید اتاق کار منزل مسکونی شکیرا با تم سفید بدون بهره گرفتن از هیچ رنگی ایده پردازی شده است. یک میز کار ساده به همراه دو صندلی تنها وسایلی است که در این طراحی مورد استفاده قرار گرفته است. در قسمت روبروی این طراحی شما شاهد جایزه های هستید که شکیرا در زمینه کاری خود کسب کرده است. تنها رنگ های که در این ایده پردازی مشاهده می شود همین عوامل هستند.

اتاق کار ساده و شیک

اتاق کار شکیرا

اتاق خواب ویلای شکیرا

اتاق خواب یکی از مهم ترین اتاق ها برای استراحت محسوب می شود. سلبریتی ها به دلیل مشغله کاری که دارند از این فضا بسیار استقبال می کنند تا انرژی از دست رفته خود را به دست آورند. همان گونه که مشاهده می کنید سادگی در طراحی اتاق خواب شکیرا سبب شده است آرامشی خاص در این محیط حاکم شود. به شکلی این دکوراسیون دنبال شده است که شما هیچ رنگی حتی در فرش کف پوش این اتاق مشاهده نمی کنید. یک تخت به همراه دو میز کنار تختی به همراه یک رو تختی سفید ساده تنها عناصری هستندکه در این ایده پردازی مورد استفاده قرار گفته است. تنها وسیله رنگی که مورد استفاده قرار گرفته است یک تابلو در کنار در ورودی است که مانع از به هم خوردن حس آرامش در این فضا نشده است.

اتاق خواب ویلای شکیرا

اتاق خواب ساده ویلای لوکس شکیرا

نگاه کلی به دکوراسیون منزل شکیرا

ویلای دنج شکیرا از موارد بسیار بهره برده است که شاید در نگاه اول بسیار ساده جلوه کند، اما باید بگویم که این امر تنها توسط متخصصان طراحی داخلی ممکن است. فضای دنج در قسمتی از اتاق بازی در نظر گرفته شده است که با مبل های سنتی و میز درآور سنتی دیزاین شده است که سادگی را از این محیط گرفته است اما در زیبا سازی بیشتر این محیط تأثیر به سزایی دارد. از سوی دیگر شما در بدو ورود به این منزل شاهد یک استخر رو باز هستید که نشان از هوش معمار این ساختمان منحصر به فرد است. ویلای شکیرا از تمام جهات در ایده پردازی بی نظیر است. سرویس بهداشتی نیز از این رقابت جا نمانده است و با مدرن ترین طرح ها دیزاین شده است. امری که بسیار در این ایده پردازی مشهود است استفاده کردن از رنگ سفید است که در تمام محیط مشاهده می شود. از سوی دیگر دور تا دور محوطه با درختچه های سبز طبیعی شبیه به یک دیوار دیزاین شده است. پنجره های عمودی که در داخل منزل تعبیه شده است یکی از دلایل نشان دادن بیشتر فضای داخلی به شمار می رود. باید بگویم استفاده کردن از رنگ سفید در ایده پردازی های سبب می شود از تمام عناصر رنگی به راحتی استفاده شود.

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram