دکوراسیون د اخلی منزل مل گیبسون

امتیاز دهید :
دکوراسیون د اخلی منزل مل گیبسون

دکوراسیون منزل مل گیبسون بازیگر، تهیه کننده و کارگردان برجسته بالیوودی بدون تردید متأثر گرفته از حرفه کاری او بسیار هنرمندانه و خاص دیزیان شده است. این بازیگر محبوب در سه ژانویه سال ۱۹۵۶ در شهر نیویورک آمریکا متولد شد و مادری ایرلندی و پدری از تبار استرالیا تربیت ششمین فرزند خانواده از بین ده فرزند خود را با موفقیت دنبال کردند. وی پس از گذراندن تحصیلات دبیرستانی خود وارد دانشگاه ولز در سیدنی شد و در موسسه ملی هنرهای دراماتیک سیدنی به همراه جفری راش و جدی دیویس به بازیگری روی آورد. رزومه کاری این بازیگر سرشناس بسیار پرکار و حرفه ای رقم خورده است پس بدون تردید زندگی لوکس و لاکچری را برای خود فراهم کرده است که تاثیر گرفتن از ایده پردازی های داخلی منزل وی به ما در جهت یک دکوراسیون ایده ال بسیار کمک می کند. اگر شما هم می خواهید هم پای با بازیگران سرشناس بالیوودی ایده پردازی دکوراسیون داخلی منزل خود را به انجام برسانید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید. ما آمده ایم تا مطالبی را پیرامون دکوراسیون داخلی منزل گیبسون با شما به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید.

 

 راهرو منزل میل گیبسون

منزل گیبسون بیشتر از نمادهای سنتی و دکوراسیون های به سبک کلاسیک بهره گرفته شده است که برخی از وسایل استفاده شده در این چیدمان مدرن است و یک ایده پردازی تلفیقی را فراهم کرده است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید ایده پردازی با سنگ های طبیعی برای راهرو به انجام رسیده است که به جای استفاده از درب برای رفت و آمد راهروهای سنگی در نظر گرفته‌شده است که خود ایده پردازی خاص و بکری در مبحث معماری داخلی به شمار می آید. در تمام بخش های این منزل شما به شکل مختصر یا پر رنگی می توانید ایده پردازی سنگ نما را مشاهده کنید. تم های رنگی تیره با استفاده از ایده پردازی سنگ نما امری است که برای راهرو منتهی به اتاق نشیمن مورد استفاده قرار گرفته است. مجسمه های سنگی در کنار آباژورهای مدرن نشان از یک تضاد بین دو سبک مدرن و کلاسیک است.

راهرو منزل میل گیبسون

اتاق نشیمن منزل میل گیبسون

 منزل میل گیبسون بسیار حرفه ای و زیبا دیزیان شده است به شکلی که شما یک سبک از دکوارسیون را در این چیدمان مشاهده نمی کنید. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید کف پوش و سقف اتاق نشیمن با استفاده از چوب طبیعی و پارکت های چوبی دیزیان شده است که نمادی از دکوراسیون کلاسیک را به همراه دارد. شما در ادامه می توانید ایده پردازی مدرن را در این فضا مشاهده کنید. ایده پردازی که با استفاده از مبل های راحتی بسیار ساده ای برای این دکوراسیون در نظر گرفته شده است. بهره گرفتن از دکوری های با شکل و طرح متفاوت در این فضا خود نشان از یک دکوراسیون تلفیقی از چیدمان کلاسیک و مدرن را به همراه دارد. در ادامه این فضا سازی توجه شما به سمت آشپزخانه این منزل جذب می شود که به سبک کلاسیک دکور شده است اما از صندلی های مدرنی برای اپن آشپزخانه که نقش میز نهار خوری را به عهده گرفته است بهره گرفته شده است. در نهایت می توانیم به لوسترهای متفاوت، پنجره های رو به فضای بیرون و پرده های یک دست سفیدی که در این ایده پردازی استفاده شده است اشاره داشته باشیم که سبب خاص تر شدن این فضا شده است.

اتاق نشیمن منزل میل گیبسون

 اتاق پذیرایی منزل میل گیبسون

منزل میل گیبسون شبیه صحنه های فیلم های تاریخی به شکل بسیار شکیل و زیبایی با استفاده از عناصر دکوری کلاسیک دیزیان شده است. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید برای دکوراسیون کردن فضای مرتبط با اتاق پذیرایی از لوازم دکوری چوبی که نماد اصلی دکوراسیون به سبک کلاسیک است بهره گرفته شده است. میز نهار خوری براقی که با تم رنگی قهوه ای تیره مترداف با کف پوش ها در نظر گرفته شده است از یک سو و میز کنسولی دکوری که با استفاده از آباژورهای دکوری و گلدان های زینتی دیزیان شده است از سوی دیگر نشان از یک ایده پردازی کلاسیک می دهد. سادگی در طرح و رنگ استفاده شده در صندلی ها و پرده های این دکوراسیون داخلی خود به زیبا سازی بیشتر فضا کمک کرده است و شلوغی و آشفتگی را در محیط فراهم نکرده است. پرده های عمودی بلند، لوسترهای دکمه ای شکل طلایی رنگ، فرش سنتی استفاده شده، قاب دکوری لوکس و گلدان گل زینتی به کار گرفته شده در این دکوراسیون می توانید ایده مناسبی برای شما به منظور دکوراسیون داخلی منزلتان باشد. تفاوت در سایز و اندازه صندلی های استفاده شده در این دکوراسیون خود می تواند گوش زدی به سبک مدرن در این تصویر سازی باشد.

 اتاق پذیرایی منزل میل گیبسون

آشپزخانه منزل میل گیبسون

منزل میل گیبسون با طرح و ایده پردازی متفاوتی به نسبت سایر خانه های اروپایی دیزیان شده است. این منزل به سبکی کاملاً نوستالژی و تاریخی دیزیان شده است. این مهم بسیار به سبک کلاسیک نزدیک است. استفاده کردن از طرح و نقش بر روی کابینت های آشپزخانه که سبب شده است فضا از سادگی محض خارج شود خود نشان از یک ایده پردازی کلاسیک دارد. همان طور که مشاهده می کنید امری که سبب منحصر به فرد تر شدن این دیزیان شده است نمای رو به باغی است که در این آشپزخانه مهیا شده است و یک قاب طبیعی بکر را در فضا فراهم کرده است. میز سنگی که به عنوان مرکز اصلی آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته است را می توان به جای یک میز نهار خوری یا یک کانتر کار برای آشپزی ساده تر مورد استفاده قرار داد. بهره گیری از کابینت های چوبی نشان از ایده پردازی کلاسیک دارد و میز سنگی به کار گرفته شده در این ایده پردازی نشان از یک تصویر سازی به سبک مدرن دارد. شما می توانید وسایل به روز و جدید مثل ماشین ظرفشویی، ماشین لباس شویی، فر و مایکرو فر را در این فضا مشاهده کنید که از صد در صد بودن ایده پردازی کلاسیک سبب شده است قدری فضا فاصله بگیرد.

آشپزخانه منزل میل گیبسون

 اتاق خواب منزل میل گیبسون

منزل میل گیبسون با استفاده از تم رنگی بسیار سنتی و متفاوتی دکور شده است که این مهم خود سبب خاص تر شدن دیزیان داخلی این اتاق خواب شده است. همان طور که مشاهده می کنید به جای صندلی های تکی برای این فضا از یک کاناپه بزرگ برای نمای پشت پنجره استفاده شده است که با استفاده از کوسن های رنگی کار جلوه دادن به این ایده پردازی ساده به انجام رسیده است. شما می توانید از یک تخت خواب ساده در کنار لوستر بلوری کلاسیک و دکوری های که در بخش ورودی درب اتاق خواب استفاده شده است برای ایده پردازی های خود استفاده کنید و یک فضای بسیار متفاوت و زیبا را به تصویر بکشید. کف پوش، دیوار پوش و سقف این فضا با تم رنگی بسیار ساده و زیبایی ایده پردازی شده است که خود می تواند یک تم رنگی برای طراحی ها و ایده پردازی های اتاق خواب شما به شمار آید. سادگی در طراحی سبب شده است آرامش خاصی در این فضا مهیا شود.

 اتاق خواب منزل میل گیبسون

سرویس بهداشتی منزل میل گیبسون

منزل میل گیبسون درست شبیه فیلم های هالیوودی با استفاده از دکوری های لوکس و نوستالژی دیزیان شده است. همان طور که در ایده پردازی سرویس بهداشتی این منزل مشاهده می کنید برای جایگذاری البسه و حوله از یک باکس چوبی ساده و زیبا استفاده شده است و کنسولی که به عنوان رو شویی مورد استفاده قرار گرفته است سبک بسیار خاص و متفاوتی را به خود اختصاص داده است. درنهایت برای مرکز این سرویس بهداشتی از یک وان با تم رنگی مشابه با میز کنسول استفاده شده است. شما می توانید نمای رو به بیرون و فضای سبزی که در اطراف این منزل وجود دارد را حتی در سرویس بهداشتی مشاهده کنید که خود سبب زیبا تر شدن این ایده پردازی شده است.

سرویس بهداشتی منزل میل گیبسون

منزل میل گیبسون و کلام آخر

منزل میل گیبسون بسیار هنرمندانه و خاص با بهره گیری از آخرین متدهای طراحی و دیزیان داخلی به تصویر کشیده شده است. شما می توانید با استفاده از سبک کلاسیک و بهره گیری از عناصر چوبی برای دکوراسیون های داخلی منزل خود ایده پردازی مشابه با ایده های ارائه شده در این دکوراسیون را مورد استفاده قرار دهید. تم های رنگی متفاوت با هارمونی رنگ مشابه، ایده پردازی با سنگ برای طبیعی تر جلوه دادن دکوراسیون، بهره گیری از دکوری های سنگی، میزها و مبل های مدرن و کلاسیک که برای زیبا سازی این فضا مورد استفاده قرار گرفته بود تماماً می تواند ایده های برای رسیدن به یک دکوراسیون کاملاً کلاسیک باشد. بهره گیری از پارکت های چوبی برای کف، دیوار پوش و سقف این منزل خود نشان دیگری از یک ایده پردازی کلاسیک به شمار می آید. فضای سبزی که در محیط اطراف این منزل مشاهده می شود نیز در فضا سازی دکوراسیون داخلی منزل با بهره گیری از شیشه های بزرگ و کوچک به خوبی مورد استفاده قرار گرفته است. امید است اطلاعاتی که پیرامون دکوراسیون داخلی منزل میل گیبسون بازیگر و کارگردان مشهور بالیوودی به شما ارائه شده مورد استفاده شما واقع شده باشد.

 

 

 

 

منزل میل گیبسون و کلام آخر

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram