دکوراسیون داخلی منزل ریحانا

امتیاز دهید :
دکوراسیون داخلی منزل ریحانا

ایده پردازی های ریحانا در زمینه دکوراسیون داخلی

روبین ریحانا فنتی مشهور به ریحانا یکی از خوانندگان مشهور دنیای موسیقی است. ایده پردازی های متفاوت وی در طراحی لباس سبب شد این روزها به یک طراح لباس نیز شهرت پیدا کند. ریانا علاوه بر طراحی لباس در زمینه دکوراسیون داخلی منزل نیز بسیار متخصص و حرفه ای عمل کرده است. به شکلی که در یکی از خانه های کوچک او موجی از زیبایی و هنر نقش می زند. خانه بی نظیر و لوکس ریحانا با سبکی مدرن و بسیار شیک دیزاین شده است. ریحانا علاوه بر این خانه املاک دیگری را نیز خریداری کرده است که هر کدام را با سبکی متفاوت و خاص دیزاین شده است. آن چه در ایده پردازی این منزل نقلی در ادامه مشاهده می کنید یک تم رنگی سفید است که به شکل بسیار هنرمندانه ای ایده پردازی شده است. محیطی سرشار از آرامش نتیجه نهایی ایده پردازی منزل ریحانا است. در ادامه با شما به تماشای فضای داخلی منزل ریحانا می‌نشینیم تا ایده پردازی های بهتری را برای دکوراسیون داخلی منزل خود کسب کنیم. منزل ریحانا به سبک مدرن با استفاده از ساده ترین وسایل به شکل بسیار ماهرانه ای دیزاین شده است.

ایده پردازی ریحانا در زمینه دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی خانه ریحانا

نمای بیرونی و داخلی منزل ریحانا

امری که در ابتدا توجه همه را به خود جلب می کند کوچک بودن و لوکس بودن منزل ریحانا است. درست شبیه به خانه های که در قصه های کودکی برای ما بازگو می شد. یک خانه نقلی سفید با یک استخر رو باز رؤیایی تمام چیزی است که در نگاه اول مشاهده می شود. استخری که با کف پوش های ضد آب و مبل های تخت خواب شو استخری دیزاین شده است. اینجا بدون تردید بهترین جا برای تمدد اعصاب محسوب می شود. این ویژگی ها مرتبط با نمای بالای ساختمان ویژه ریحانا بود. از نمای ورودی شما یک ساختمان ساده و لوکس می بینید که با رنگ سفید و قهوه ای دیزاین شده است. سنگ فرش های که راه ورودی به ساختمان را به نمایش گذاشته است به همراه گلدان های طبیعی سبب زیبا تر شدن نمای روبروی این ساختمان شده است. با توجه به این که این خانه در مقابل سایر خانه های ریحانا از مساحت زیادی برخوردار نیست اما زیبایی خیره کننده ای دارد. استخر رو باز، حیاط خلوت، مهمان خانه، اتاق بازی، اتاقی برای تعویض لباس برای شنا و بسیاری موارد دیگر تنها بخش های از فضای بیرونی منزل ریحانا به شمار می آید. شیروانی بودن سقف این منزل ساده و شیک نیز به زیبایی بیشتر آن بسیار کمک کرده است.

ایده پردازی های ریحانه در زمینه دکوراسیون داخلی

نمای داخل حیاط خلوت منزل ریحانا

در پشت این خانه نقلی زیبا یک مهمان خانه بسیار منحصر به فرد برای پذیرایی از مهمان ها در نظر گرفته شده است. محیطی که از یک سو به ساختمان اصلی و از سمت دیگر به یک سویت کوچک برای مهمان های ویژه طراحی راه دارد. حد فاصل بین این دو ساختمان با استفاده از یک استخر رو باز به طرز بسیار ماهرانه ای دیزاین شده است. نمای این ساختمان با یک نور پردازی حرفه ای و گل آرایی دل انگیزی دیزاین شده است. زمانی که در بین این دو ساختمان قرار می گیرید شاهد یک ساختمان دو طبقه و یک سویت کوچک نقلی هستید که از طریق پله های ساده و شیک به اتاق مهمان منتهی می شود. در قسمت پایین سویت نقلی یک آشپزخانه نیز قرار داده شده است تا علاوه بر پذیرایی ساده تر از مهمان ها فضای برای نوشیدن یک نوشیدنی خنک بعد از استخر مهیا باشد. از نمای روبرو فضای بازی با استفاده از مبل های ال شیک دیزاین شده است که به خوبی محیط روبروی استخر را به نمایش می گذارد.

نمای داخل حیاط خلوت منزل ریحانا

نمای داخلی منزل ریحانا

تمام مواردی که به آن ها اشاره شد معطوف به حیاط خلوت، استخر رو باز، مهمان خانه و آشپزخانه حیاط خلوت بود. حال تصمیم داریم تا نمای داخلی ساختمان ریحانا را به نظاره بنشینیم. اتاق نشیمن این منزل شیک و مدرن از یک سو با استفاده از یک سرویس مبل ال و یک تلویزیون دیواری دیزاین شده است و از سوی دیگر با استفاده از یک میز نهار خوری ساده و مدرن دکور شده است. یک سرویس مبل ال که به همراه دو صندلی تک به دیزاین فضا برای یک نشست دوستانه در این اتاق نشیمن کمک کرده است. این فضا با استفاده از یک فرش و چند کوسن پشمی با سادگی چشم نوازی دیزاین شده است. سمت دیگر درست در روبروی آشپزخانه اپن با همان تم سفیدی که در اتاق نشیمن شاهد بودید با استفاده از یک میز نهار خوری دیزاین شده است. طراحی مستطیلی شکل این فضا به زیبایی بیشتر این منزل در زمان دکوراسیون کردن بسیار کمک کرده است.

نمای داخلی منزل ریحانا

 

آشپزخانه در منزل ریحانا

این منزل شیک و زیبا با استفاده از دو آشپزخانه طراحی و ساخته شده است. آشپزخانه اصلی درست در ساختمان اصلی قرار دارد که با یک تم سفید درست شبیه به تمام لوازم دکوری در منزل دیزاین شده است. عواملی که در زیبا تر شدن این آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته اند عبارت است از یک فر توکار، یخچال و هود ست که با کابینت های سفید به خوبی ست شده است. در نمای بیرونی آشپزخانه با استفاده از چهار صندلی که به صورت قرینه بین سینک ظرفشویی زیر اپن قرار گرفته کار دیزاین به پایان رسیده است. آشپزخانه نقلی که در حیاط خلوت در زیر اتاق مهمان طراحی شده نیز با یک تم سفید قهوه ای دکور شده است. یک میز نهار خوری چهار نفر به همراه یک یخچال و ماشین ظرفشویی آیتم های هستند که در این فضا مورد استفاده قرار گرفته اند.

آشپزخانه در منزل ریحانا

 

اتاق خواب در منزل ریحانا

اتاق خواب منزل ریحانا با سبکی مدرن و خاص دکور شده است. برای دکوراسیون کردن این فضا از یک تخت چرمی در کنار یک پاف چرمی کمک گرفته شده است. تم رنگی که در این فضا مورد استفاده قرار گرفته قهوه ای سفید است. فضا با رنگ زمینه سفید رنگ آمیزی شده تا تخت قهوه ای به خوبی خود را در معرض دید قرار دهد. یک تلویزیون دیواری، دو قاب عکس دیواری، یک میز عسلی و یک گلدان مصنوعی از جمله عواملی هستند که در دیزاین کردن این فضا مورد استفاده قرار گرفته اند. این اتاق خواب در طبقه دوم واقع شده که نمای زیبا تری را به فضا بخشیده است. از سوی دیگر نور پردازی ساده این فضا به چشم نوازی بیشتر این دکوراسیون بسیار کمک کرده است.

اتاق خواب ممنزل ریحانا

اتاق خواب منزل ریحانا

اتاق مشرف به استخر منزل ریحانا

 یک اتاق کوچک و شیک درست در روبروی مهمان خانه و در مجاورت با استخر رو باز برای یک نشست دوستانه طراحی شده است. از این اتاق کوچک می توان به عنوان یک اتاق بازی نیز استفاده کرد. این محیط فضای بسیار مناسبی برای نشست های دوستانه نیز محسوب می شود. نمای بسیار زیبایی که در روبروی این اتاق قرار دارد سبب اثر گذار تر شدن این فضا برای دور همی های دوستانه شده است. از این فضا را برای تعویض لباس و آماده شدن برای استخر هم می توان استفاده کرد. به راحتی از این اتاق می توان به آشپزخانه مهمان خانه نیز راه پیدا کرد. مبل های سفید با کوسن های نارنجی سبب جلوه دادن بیشتر به این فضا شده است. با استفاده از گلدان های طبیعی می توان محیطی دل باز تر در این اتاق نقلی مشاهده کرد.

اتاق مشرف ب استخر منزل ریحانا

اتاق حیاط خلوت

کلام آخر

سلبریتی ها علاوه بر زندگی هنری خود به زندگی شخصی شان بسیار توجه می کنند. همین امر سبب می شود خانه های این افراد از یک دکوراسیون شیک و لوکس بهره بگیرد. شکی در این نیست که این افراد معروف به دلیل مشغله های کاری به تنهایی قادر به دکور کردن منزل خود نیستند. به همین خاطر با کمک گرفتن از متخصصان دکوراسیون داخلی به راحتی به یک دکوراسیون ایده آل دست پیدا می کنند. مساحت بزرگ خانه های این افراد سبب می شود دکور کردن این گونه منازل از یک سو ساده و از سوی دیگر دشوار باشد. سادگی این گونه دکوراسیون ها به این دلیل است که از تمام آیتم ها برای زیبا سازی فضا می توان استفاده کرد. به عنوان مثال نور پردازی، گل آرایی و بسیاری موارد دیگر در فضاهای بزرگ به راحتی ممکن است. سختی دکور کردن به این دلیل است که رعایت کردن اصول رنگ پردازی و ایده پردازی در تمام قسمت های منزل کار دشوار و پیچیده ای است. همان گونه که مشاهده کردید منزل ریحانا با بهره گیری از تم رنگی سفید با سادگی بسیار دیزاین شده است.

 

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram