دکوراسیون داخلی منزل دختر ترامپ

امتیاز دهید :
دکوراسیون داخلی منزل دختر ترامپ

ایونکا ترامپ دختر چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا این روزها قصد اقامت در خانه لوکس و گران قیمت دارد. ایوانکا و همسرش جرد کوری کوشنر به دلیل رابطه نزدیکی که با دونالد ترامپ دارند تصمیم دارند با فاصله ای به اندازه دو ساختمان مسکونی با ترامپ در خانه جدید خود زندگی کنند. عده ای بر این باورند که این خانه لوکس و مجلل توسط یک تاجر خریداری شده است و دختر ترامپ آن را اجاره کرده است و برخی دیگر بر این باورند که این خانه خریداری شده است. تفاوتی نمی کند زیرا در هر دو صورت دختر رئیس جمهور آمریکا در خانه ای که قصد داریم دکوراسیون داخلی آن را به تماشا بنشینیم ساکن شده است. از همین رو به بررسی این خانه می پردازیم تا از منظر چیدمان داخلی قدری به ایده پردازی های خود بیشتر از قبل دامن بزنیم. با ما همراه باشید تا سبک های جدیدی از چیدمان داخلی از آن شما باشد.

دکوراسیون داخلی منزل دختر ترامپ

نمای اصلی منزل ایوانکا ترامپ

بر اساس گزارش های رسانه ها دختر ترامپ در خانه ای به ارزش ۵۵ میلیون دلار که در سال ۱۹۲۳ ساخته شده است نقل مکان کرده است. خانه ای که تنها دو بلوک با خانه پدری او فاصله دارد. این خانه دارای ۶ خواب است و بسیار مدرن و لوکس دیزاین شده است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید طراحی و ساخت این ساختمان به صورت دوبلکس صورت گرفته است. پله های آن به صورت قرینه در دو طرف درب ورودی تعبیه شده است تا از بدو ورود خاص بودن این ساختمان به نمایش گذاشته شود. گل کاری و درخت کاری صورت گرفته در محوطه بیرونی ساختمان نیز به صورت قرینه دنبال شده است. ساختمان با تم رنگی سفید و پنجره های آبی دیزاین شده است. به شکلی که اتاق های این منزل مشرف به فضای خیابان اصلی است و همین امر نور پردازی طبیعی با نور خورشید را در این منزل فراهم کرده است.

راهرو منزل ایوانکا ترامپ

منزل ایوانکا ترامپ بسیار مدرن با تم رنگی سفید و وسایل لوکس دیزاین شده است. این خانه به تازگی مرمت و بازسازی شده و شما به سادگی می توانید این مهم را در تصاویر ارائه شده مشاهده کنید. ایده پردازی قاب های دیواری و آینه کاری های صورت گرفته از بدو ورود چشم هر بیننده ای را به خود خیره نگه می دارد. با توجه به اینکه فضا بسیار ساده و مدرن دنبال شده است، اما نور پردازی، قاب های دیواری، آینه های تعبیه شده و پاف های که به عنوان وسایل دکوری مد نظر قرار داده شده است این فضا را لوکس و منحصر به فرد به تصویر کشیده است. استفاده از گلدان های طبیعی و ساخت و ساز قرینه ای شکل سبب زیبا تر شدن این راهرو ورودی شده است.

راهرو منزل ایوانکا ترامپ

 اتاق نشیمن منزل ایوانکا ترامپ

منزل ایوانکا ترامپ با تم های رنگی بسیار زیبایی ایده پردازی شده است. استفاده از رنگ های خنثی با تم های رنگی جذاب تیره و وسایل دکوری مدرن طراحی است که برای اتاق نشیمن این منزل به انجام رسیده است. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این دیزاین از یک سرویس مبل مدرن استفاده شده است. کاناپه ای بزرگ با تم رنگی طوسی به همراه مبلمان تک نفره مدرن با همان تم رنگی امری است که شما در این اتاق مشاهده می کنید. از آنجایی که رنگ طوسی به شما این امکان را می دهد که از هر تم رنگی در کنار آن بهره بگیرید در این تصویر سازی رنگ بنفش چاشنی کار شده است. پاف پذیرایی، کوسن های بنفش و لمسه کاری صورت گرفته بر روی پشتی مبل تم رنگی این محیط را به نمایش گذاشته است. شما می توانید از این هارمونی رنگ برای ایده پردازی در منزل خود بهره بگیرید.

 اتاق نشیمن منزل ایوانکا ترامپ

اتاق پذیرایی از مهمان در منزل ایوانکا ترامپ

منزل ایوانکا ترامپ با سبک بسیار زیبا و چشم نوازی دیزاین شده است. به شکلی که در تمام بخش ها ایده پردازی مدرن و استفاده از وسایل ساده و لوکس به راحتی مشاهده می شود. بخشی از منزل به منظور شب نشینی های دوستانه دیزاین شده است. در این فضا شما می توانید یک مبل ال سفید رنگ درکنار یک مبل راحتی تماماً پارچه ای را مشاهده کنید. استفاده از صندوقچه های قدیمی، مبل های سنگی شکل، کوسن های رنگارنگ و جعبه دکوری نقاشی شده سبب رنگ دادن بیشتر به این چیدمان شده است. نور پردازی همانند سایر وسایل استفاده شده بسیار ساده و شیک دنبال شده است. کف پوش و دیوار پوش های سفید نیاز به نور پردازی در این فضا را به حداقل ممکن رسانده است.

اتاق پذیرایی از مهمان در منزل ایوانکا ترامپ

اتاق مخصوص صرف غذا در منزل ایوانکا ترامپ

منزل ایوانکا ترامپ تمام بخش های مرتبط با پذیرایی از یک مهمان را به خوبی دربر گرفته است. بخشی برای شب نشینی های دوستانه که با تم های رنگی شاد دیزاین شده است و بخشی برای پذیرایی از مهمان ها و صرف وعده های غذایی که با تم رنگی خنثی دکور شده است. استفاده از میز نهار خوری طوسی رنگ در کنار فرش کرم قهوه ای سبکی شبیه به سبک کلاسیک را به تصویر کشیده؛ اما سادگی وسایل به کار گرفته شده در این دیزاین این مهم را خاطر نشان می کند که فضا به صورت ترکیبی از دو سبک بهره گرفته شده است. برای ایده پردازی در منزل اگر قصد دارید از وسایل دکوری رنگی استفاده کنید به شما توصیه می کنیم تم رنگی طوسی سیر و روشن را به عنوان رنگ پایه مدنظر قرار دهید.

اتاق مخصوص صرف غذا در منزل ایوانکا ترامپ

منزل ایوانکا ترامپ و آشپزخانه مدرن

خانه ایوانکا ترامپ با تم رنگی سفید و با یک نور پردازی بسیار ساده طراحی شده است. شما این مهم را از صفر تا صد این منزل به خوبی می توانید مشاهده کنید. امری که حتی در آشپزخانه به خوبی مشهود است استفاده از تم رنگی سفید و یک ایده پردازی بسیار ساده و لوکس است. این آشپزخانه شبیه به دکوراسیون های جزیره ای با یک پیشخوان در مرکز آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته است. میز پیشخوان بسیار ساده و لوکس با یک سینک ظرف‌شویی و یک گاز رومیزی طراحی شده است. در قسمت نمای پشت آشپزخانه کابینت ها بدون هیچ دستگیره ای بسیار ساده و زیبا به تصویر کشیده شده است. البته این مهم را هم باید خاطر نشان کنیم که تم رنگی کف پوش و کابینت نمای پشت سبب جلوه دادن بیشتر به این فضا شده است. شما می توانید برای رسیدن به این سبک از چیدمان از کابینت های که تم رنگی بسیار ساده دارند و هیچ طرح و شکلی در آن ها مشاهده نمی شود استفاده کنید.

منزل ایوانکا ترامپ و آشپزخانه مدرن

فضای مرتبط با آشپزخانه منزل ایوانکا ترامپ

خانه ایوانکا ترامپ و فضای مرتبط با آشپزخانه را اگر بخواهیم از نمای دیگر به نظاره بنشینیم می توانیم یک میز نهار خوری چهار نفره و یک مبل ال بنفش را مشاهده کنید. این سبک از ایده پردازی مشرف به فضای بیرون صورت گرفته است که خود سبب خاص تر شدن طراحی شده است و نمای زیبا تری را در فضا حاکم کرده است. استفاده از یک مبل ال برای بخشی که شبیه به اتاق نشیمن دیزاین شده است و استفاده از میز نهار خوری که برای صرف غذا خانوادگی طراحی شده است ایده ای است که شما به راحتی می توانید در منزل از آن بهره بگیرید. اگر در منزل اندازه کافی فضا در اختیار دارید به سادگی می توانید در کنار میز پذیرایی دوازده نفره خود یک میز پذیرایی کوچک و نقلی برای دور همی های خود مورد استفاده قرار دهید.

فضای مرتبط با آشپزخانه منزل ایوانکا ترامپ

منزل ایوانکا ترامپ و سرویس بهداشتی

منزل ایوانکا ترامپ بسیار خاص و هنرمندانه دیزاین شده است. به شکلی که شما این سبک ایده پردازی را حتی در سرویس بهداشتی نیز شاهد هستید. استفاده از یک وان لوکس و کوچک، پاف پارچه ای و یک آینه قدی برای دکوراسیون کردن فضا و استفاده از یک حمام که با شیشه های سکوریت پوشش داده شده است و شما می توانید برای سرویس های بهداشتی کوچک این سبک طراحی را مد نظر قرار دهید. تم سفید برای این بخش از محیط منزل نیز مشاهده می شود. پرده های سفید پشت پنجره، کف پوش و دیوار پوش سفید نیاز به نور پردازی را در این محیط کم تر از حد معمول کرده است.

منزل ایوانکا ترامپ و سرویس بهداشتی

 منزل ایوانکا ترامپ و کلام آخر

منزل ایوانکا ترامپ بخش های بسیار زیادی داشت و با هم به نظاره چند بخش از دکوراسیون داخلی منزل دختر ترامپ نشستیم. اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی، آشپزخانه، سرویس حمام و سایر بخش های دیگر که هر کدام با یک روند و یک تم رنگی مشابه ایده پردازی شده بودند. تم رنگی طوسی تیره با زمینه ای سفید طراحی بود که به راحتی برای هر سبک چیدمانی در فضاهای مدرن قابلیت استفاده دارد. رنگ سفید نیاز به نور پردازی را کم می کند و مشرف بودن به فضای بیرون این مهم را تشدید می کند. اگر می خواهید این سبک از چیدمان را برای منزل خود داشته باشید بهتر است از وسایل ساده و مدرن استفاده کنید. مبل های که تم رنگی ساده ای را دنبال می کنند اما با سبک متفاوت طراحی و ساخته شده است. امید است از ایده پردازی این ساختمان ساده و شیک بهره گرفته باشید و منحصر به فرد ترین دیزاین از آن شما شده باشد.

 منزل ایوانکا ترامپ و کلام آخر

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.