دکوراسیون داخلی منزل جنیفر گارنر

انتشار:
دکوراسیون داخلی منزل جنیفر گارنر امتیاز: 0 - 0

دکوراسیون داخلی منزل جنیفر گارنر همانند سایر بازیگران مشهور آمریکایی بسیار بی نقص و حرفه ای طراحی شده است. جنیفر در سال ۲۰۰۵ با بن افلک ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۵ پس از ده سال زندگی مشترک تصمیم به جدایی گرفتند. اگر بخواهیم به هنرنمایی های این بازیگر سرشناس اشاره ای داشته باشیم می توانیم به بازی در نقش الکترا در فیلم های بیباک و الکترا اشاره ای داشته باشیم. جنیفر یکی از بازیگران موفق و سرشناس شناخته شده است به شکلی که چهار سال متوالی کاندید دریافت بهترین بازگیر زن نام گرفته که خود برای او افتخار به شمار می آید. این بازیگر سرشناس در سال ۲۰۰۶ به عنوان بهترین بازیگر نقش اکشن شناخته شده است و بیش از ۳۴ فیلم سریال در کارنامه کاری خود دارد. رؤیاهای او در خانه مسکونی‌اش به تصویر نشسته است و بهشتی پنهان را برای او تداعی کرده است. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با سبک طراحی منزل جنیفر بیشتر آشنا کنیم. این مهم به شما این امکان را می دهد که با بهره گیری از ایده پردازی های این سوپر استار منتخب ایده ال ترین طراحی در منزل خود را پیاده کنید. با ما همراه باشید اگر هدف شما طراحی و دکوراسیون داخلی به سبک کشورهای توسعه یافته است.

دکوراسیون داخلی منزل جنیفر گارنر

نمای اصلی ساختمان جنیفر گارنر

دکوراسیون داخلی جنیفر گارنر را اگر بخواهیم از بدو ورود ساختمان به نظاره بنشینیم بدون تردید سادگی و خاص بودن ساختمان شما را شگفت زده خواهد کرد. شما ساختمان دو طبقه این خانه ویلایی را درست در دل یک باغ سر سبز شاهد هستید. معماری بسیار ساده و لوکس که با تم رنگی سفید در حین طراحی خود را به تصویر کشیده است. آنچه در این ایده پردازی سبب متفاوت تر جلوه دادن ساختمان شده است استخر رو بازی است که در گوشه ای ترین بخش حیاط ویلایی طراحی شده است. فضای ورودی ساختمان با چمن کاری بسیار زیبایی دیزاین شده است و شما می توانید طراحی بسیار خاصی را حتی در درخت کاری های صورت گرفته این حیاط بسیار لوکس شاهد باشید. علاوه بر سر سبز بودن فضا شما نظم و زیبایی خاصی را در این منزل شاهد هستید. تم رنگی که برای نمای ورودی ساختمان مد نظر قرار داده شده است در فضای داخلی منزل نیز می توانید مشاهده کنید. شما به سادگی می توانید در زمان ساخت و ساز ساختمان های خود این مهم را مورد توجه قرار دهید و صفر تا صد را با یک تم رنگی دنبال کنید. نمای ورودی ساختمان، راهرو، اتاق نشیمن، اتاق خواب و سایر بخش های منزل را با یک تم رنگی به تصویر بکشید.

نمای اصلی ساختمان جنیفر گارنر

راهرو ورودی منزل جنیفر گارنر

دکوراسیون داخلی منزل جنیفر گارنر از همان بدو ورود به ساختمان بسیار ساده و لوکس دیزاین شده است. تم سفید علاوه بر نمای اصلی ساختمان در محیط داخلی و راهرو ورودی به اتاق نشیمن و طبقه دوم به خوبی مشاهده می شود. تم سفید مشکی راهرو خود یک ایده پردازی بسیار مدرن به شمار می آید. بدون تردید رنگ پارکت های قهوه‌ای و نرده های که با همین تم رنگی مد نظر قرار گرفته است به منظور رسیدن به یک ایده پردازی سیاه و سفید است. شما می توانید نور پردازی که برای دیوارهای این ساختمان به نمایش گذاشته شده است را برای ایده پردازی در فضای داخلی منزل خود مورد استفاده قرار دهید. این نور پردازی می تواند در راهرو شما درست پشت درب ورودی به صورت عمودی صورت بگیرد یا اینکه به صورت سقفی آن را به تصویر بکشید. این موارد را بر اساس نوع معماری فضای داخلی منزل خود می توانید به کار بگیرید. راهرو مهم ترین بخش از ورودی یک منزل محسوب می شود، زیرا از همان بدو ورود شما می توانید ایده پردازی های خود را به نمایش بگذارید. به شکلی که در این تصویر شما شاهد یک کاناپه راحتی و یک میز دکوری بسیار مدرن هستید که خود نشان از ایده پردازی خاص داخل منزل دارد.

راهرو ورودی منزل جنیفر گارنر

اتاق نشیمن و خلوتی دنج در منزل جنیفر گارنر

دکوراسیون منزل جنیفر گارنر با دو تم رنگی بسیار پر رنگ تر از سایر رنگ ها دنبال شده است. رنگ سفید و آبی روشن مایل به طوسی دو رنگ اصلی هستند که برای این چیدمان مد نظر قرار داده شده است. رنگ درب های ورودی، کوسن های مورد استفاده، میز نهار خوری انتهای سالن تم رنگی کمکی است که برای جلوه دادن به رنگ سفید مورد استفاده قرار گرفته است. این سبک ایده پردازی را دکوراسیون به سبک مدرن نام گذاری می کنند. شما می توانید سادگی پل زدن بین فضای داخلی و طبیعت بیرون را دلیل این مهم بدانید. آنچه که سبب شده است این چیدمان بسیار زیبا و چشم نواز جلوه کند رنگ سفیدی است که به عنوان رنگ پایه مد نظر قرار داده شده است. این امر سبب روشن تر شدن و زیبا تر جلوه دان اتاق نشیمن شده است. همان طور که مشهود است تنها با یک سرویس مبل راحتی ال مانند، دو کاناپه پارچه ای ساده، چند صندلی در بخش اپن آشپزخانه و یک میز نهار خوری ساده کار ایده پردازی این فضا به تصویر کشیده شده است. استفاده از میزهای دکوری لوکس، فرش پشمی و دکوری های طلایی رنگ سبب جلوه دادن بیشتر به این ایده پردازی شده است.

اتاق نشیمن و خلوتی دنج در منزل جنیفر گارنر

آشپزخانه ای لوکس کار طراحی منزل جنیفر گارنر

 دکوراسیون منزل جنیفر گارنر از اتاق نشیمن تا فضای داخلی آشپزخانه با یک سبک و آن هم سبک مدرن دنبال شده است. یکی از مواردی که برای سبک های مدرن مد نظر قرار داده می شود حذف دیوارهای و ارتباط دادن فضاها به یکدیگر است. به عنوان مثال در این فضا اتاق نشیمن و آشپزخانه کاملاً مشرف به یکدیگر ساخته شده اند. اپن آشپزخانه به سبک جزیره ای مد نظر قرار داده شده است که استفاده از میز کار آن به عنوان میز پذیرایی و استفاده از صندلی های تکی سبب گرم تر شدن فضای منزل شده است. از آنجایی که با استفاده از کانتر نقش میز غذا خوری به انجام رسیده است به سادگی می توان در فضای دیگری از اتاق که مرتبط با آشپزخانه است برای پذیرایی از مهمان های خود از میز نهار خوری بهره گرفته شود که در این فضا این مهم به انجام رسیده است. شما اگر در آپارتمان های کوچک زندگی می کنید به سادگی می توانید با استفاده از کانترهای جزیره ای نقش میز نهار خوری را در منزل خود به انجام برسانید.

آشپزخانه ای لوکس کار طراحی منزل جنیفر گارنر

اتاق خواب و سبکی مدرن از منزل جنیفر گارنر

دکوراسیون داخلی منزل جنیفر گارنر را اگر به خوبی زیر نظر بگیریم آرامش بسیار خاصی را می توانیم در کل فضا شاهد باشیم. دلیل این امر چیزی نیست مگر بهره گرفتن از تم رنگی سفید برای صفر تا صد معماری و دکوراسیون دخلی که این مهم را به تصویر کشیده است. اتاق خواب جنیفر با تم رنگی سفید و کرم دیزاین شده است. دلیل استفاده از رنگ کرم است که سبب گرم تر جلوه دادن این فضا است. فرش و تخت با این تم رنگی انتخاب شده است تا فضا گرم تر از سایر بخش ها ایده پردازی شود. اگر می خواهید یک اتاق خواب کاملاً مدرن و متفاوت داشته باشید به شما توصیه می کنیم از مبل های تکی یا پاف خای جلو تختی برای دکوراسیون کردن فضا استفاده کنید. شال تخت، کوسن های هم رنگ با تخت خواب، آباژورهای طلایی، میزهای با پایه های طلایی و بسیاری مواردی از این دست همان طور که در این فضا مشاهده می شود سبب گرم تر شدن فضای اتاق خواب شده است. پل زدن به فضا بیرون با استفاده از پنجره رو به باغ و درب های ورودی اتاق خواب و سقفی که شبیه به سقف های شیروانی طراحی شده است به دنج تر شدن این اتاق خواب بسیار کمک کرده است.

اتاق خواب و سبکی مدرن از منزل جنیفر گارنر

 کلام آخر و سبک ایده پردازی منزل جنیفر گارنر

دکوراسیون داخلی منزل جنیفر گارنر همان طور که شاهد بودید از چیدمان مدرن پیروی کرده است. استفاده از تم های رنگی ساده بدون بهره گرفتن از تم های رنگارنگ یا هارمونی رنگ طلایی سبب ساده تر جلوه دادن فضا و ایده پردازی به سبک مدرن شده است. استفاده از وسایل دکوری ساده مثل تخت خواب، مبل ال، میز نهار خوری بسیار ساده دلیل دیگری است که می توان ادعا کرد جنیفر ایده پردازی خود را به سمت یک چیدمان مدرن برده است. یکی از قوانین اصلی که در زندگی روزمره امروزه ما شاهد هستیم استفاده از شیشه های سکوریت برای پل زدن بین فضای داخلی منزل و فضای خارجی است. این مهم را شما می توانید با پنجره ها و درب های ورودی بسیار بزرگی که پل ارتباطی با فضای بیرون را فراهم کرده است شاهد باشید. نور پردازی در این منزل بسیار کم تر از سایر دکوراسیون ها دنبال شده است تا کار تصویر سازی ساده تر از سایر چیدمان ها به نمایش گذاشته شود. شما می توانید با بهره گرفتن از تم رنگی سفید دل باز بودن فضا را پر رنگ تر از همیشه به نمایش بگذارید. امید است ایده پردازی های که در منزل این بازیگر سرشناس به انجام رسیده است برای تصویر سازی و ایده پردازی شما مؤثر واقع شده باشد.

 کلام آخر و سبک ایده پردازی منزل جنیفر گارنر

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.