دکوراسیون داخلی منزل آنجلینا

امتیاز دهید :
دکوراسیون داخلی منزل آنجلینا

دکوراسیون داخلی منزل آنجلینا

آنجلینا جولی پس از جدایی از بردت پیت در منزل مسکونی جدیدی ساکن شد. این منزل با شکوه و لوکس بسیار زیبا طراحی و معماری شده است. به شکلی که از دور شما شاهد یک قصر بسیار زیبایی مرمری هستید. همچنین از نزدیک چیزی به جز یک دکوراسیون مدرن و خاص چشم نوازی نمی کند. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با نوع چیدمان منزل آنجلینا بیشتر آشنا کنیم. بدون شک این امر سبب می شود شما نیز به یک دکوراسیون خاص تر و متفاوت تر از گذشته دست پیدا کنید. با ما همراه باشید تا ایده پردازی های به سبک مدرن از آن شما شود. 

دکوراسیون داخلی منزل آنجلینا

منزل آنجلینا جولی

نمای بیرونی منزل آنجلینا

همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره شد منزل مسکونی جدید آنجلینا جولی درست شبیه به یک قصر افسانه ای است. استخر روبازی که به وسیله آب نماهای فواره ای دیزاین شده است به رؤیایی تر شدن این فضای بی نظیر بسیار کمک می کند. یک ساختمان بزرگ دو طبقه که به وسیله گیاهان زینتی دیزاین شده سبب گردیده این منزل در دل یک جنگل مشهود باشد. امری که به زیبا تر شدن آن بسیار دامن زده چمن کاری یک دست و سبز گونه این حیاط بزرگ و آرامش بخش است.

نمای بیرونی منزل آنجلینا

نمای بیرونی منزل آنجلینا

پارک اختصاصی برای فرزندان آنجلینا

همان طور که اشاره شد این منزل لوکس بیشتر به جای اینکه شبیه به یک خانه ساده باشد شبیه به یک خانه در دل جنگل است. این محیط بدون شک یک محیط ویژه برای بازی کردن فرزندان آنجلینا جولی محسوب می شود. بدون تردید هیچ پارکی به زیبایی و لوکسی این حیاط خاص دیزاین نشده است. از هر سو اتاق های این خانه به وسیله پله های سنگی به داخل حیاط راه دارد و از سوی دیگر به آلاچیق سنگی گوشه ای ترین قسمت منزل مشرف می شود. پله های سنگی به سمت استخر روباز این حیاط دنج هدایت می شود. فراز و نشیبی که بر روی چمن ها مشاهده می شود به زیبا تر شدن این حیاط بزرگ بسیار کمک کرده است. طراحی پله ای محیط بسیار فرح بخشی را برای یک استراحت روزانه فراهم کرده است به شکلی که به راحتی می توان به هر قسمتی از حیاط در کمترین زمان ممکن دسترسی پیدا کرد.

پارک اختصاصی فرزندان آنجلینا

 

پارک اختصاصی فرزندان آنجلینا

 

پارک اختصاصی فرزندان آنجلینا

نمای داخلی منزل آنجلینا جولی

اتاق نشیمن و مبل های چیده شده در منزل آنجلینا

اولین اتاقی که در منزل آنجلینا توجه را به خود جلب می کند به سبک کلاسیک با استفاده از یک مبل ال زرد رنگ دیزاین شده است. این زیبایی به این دلیل است که پله های چمن کاری شده درست در روبروی این اتاق زیبا قرار گرفته است. امر دیگر بعد از منظره رو به اتاق دیزاین به خصوصی است که در این فضا مشاهده می شود. یک کتاب خانه کلاسیک به همراه فرش های سنتی و لوسترهای کلاسیک از جمله مواردی هستند که در این دکور مورد استفاده قرار گرفته اند. در اتاق بعدی یک دکوراسیون بی نظیر برای اتاقی مخصوص به منظور مطالعه طراحی شده است. این اتاق با استفاده از مبل های قرمز رنگ و فرش های کلاسیک رنگی دیزاین شده است. کتابخانه این فضا با تمی که در اتاق قبلی بود دیزاین شده است. قسمت سوم با یک سرویس مبل راحتی چرمی دکور شده است... این سرویس مبل چرمی با فرش سرمه ای کرم و شومینه موجود در اتاق به زیبا ترین حالت ممکن مورد استفاده قرار گرفته است. چیدمان بامبل های چرمی به وسیله کوسن های متفاوت در بخشی دیگری از منزل نیز به نمایش گذاشته شده است.

مبل های اتاق نشیمن آنجلینا

 

مبل های اتاق نشیمن آنجلینا

 

مبل های اتاق نشیمن آنجلینا

 

مبل های اتاق نشیمن آنجلینا

اتاق های نشیمن منزل آنجلینا جولی

 

آشپزخانه درمنزل آنجلینا

سبک کلاسیک در تمام فضای منزل مشاهده می شود. همان طور که در آشپزخانه مشاهده می کنید کابینت ها و پنجره های تعبیه شده در آشپزخانه همگی به سبک کلاسیک کار دکور را به عهده گرفته اند. پارکت های چوبی قهوه ای تیره به همراه کابینت های کلاسیک سفید رنگ از جمله پارامترهای هستند که در زیبا سازی این تصویر سازی نقش دارند. در قسمت دیگری از آشپزخانه یک سرویس نهار خوری چوبی برای دیزاین کردن آشپزخانه استفاده شده است. پنجره های هلالی شکل که در تمام آشپزخانه مشهود است به زیبا سازی بیشتر این فضا کمک شایان به ذکری کرده است. یا توجه به اینکه از عناصر زیادی برای دکور کردن آشپزخانه استفاده نشده شما به راحتی می توانید هارمونی رنگ بین وسایل را مشاهده کنید.

آشپزخانه منزل آنجلینا

 

آشپزخانه منزل آنجلینا

آشپزخانه آنجلینا جولی

 

باشگاه ورزشی در منزل آنجلینا

تمام عواملی که برای یک منزل لاکچری مورد نیاز است در منزل آنجلینا طراحی شده است. همان طور که مشاهده می کنید یک اتاق درست روبروی استخر خصوصی این منزل لوکس طراحی و ساخته شده است. تمام پارامترهای که نیاز یک باشگاه بدنسازی خصوصی است با رعایت تم رنگی در این فضا مشاهده می شود. سادگی در طراحی و بهره گرفتن از سبک کلاسیک در درب ورودی و پارکت های کف اتاق به همراه آباژور سقفی دلیل اصلی این زیبایی به شمار می آید.

باشگاه ورزشی منزل آنجلینا

اتاق بازی در منزل آنجلینا

 

اتاق پذیرایی در منزل آنجلینا

قسمتی از دکوراسیون منزل آنجلینا جولی به طور ویژه برای پذیرایی از ضیافت های دوستانه در نظر گرفته شده است. این قسمت از منزل با یک سرویس نهار خوری هشت نفره چوبی و یک نمای چوبی هم رنگ با فرش کف اتاق دکور شده است. امری که به زیبایی این فضا جلوه ای ویژه بخشیده در ابتدا نور پردازی با استفاده لوستر و اباژورهای دیواری است و در ادامه صندلی های گل دار این دکوری بی نقص است. استفاده از لوازم دکوری کم در دکوراسیون منزل آنجلینا به زیبا سازی بیشتر این منزل بسیار کمک کرده است.

اتاق پذیرایی در منزل آنجلینا

اتاق پذیرایی در منزل آنجلینا

اتاق خواب قصر رؤیایی آنجلینا

دکوراسیون به سبک کلاسیک و سنتی اولین پارامتری است که در تمام قسمت های منزل آنجلینا مشاهده می شود. در این اتاق خواب لوکس یک سرویس خواب چوبی به همراه یک شومینه سنگی مورد استفاده قرار گرفته است. امری که در تمام قسمت های منزل مشاهده می شود بهره گرفتن از فرش های سنتی ابریشمی است. فرش های ابریشمی لاکی در کنار پرده های حریر سبب جلوه بخشیدن به این اتاق خواب زیبا شده است. شکی در این نیست که سقف کوتاه این فضا با پرده ای بلند کشیده به زیبا سازی بیشتر فضا برای رسیدن به یک محیط دنج بسیار کمک کرده است. پارکت های تمام اتاق ها با چوب قهوه ای مورد استفاده قرار گرفته است. رنگ کرمی در و پنجره با پارکت های کف پوش فضا به خوبی هماهنگی لازم را به دست آورده است. شاید در اتاق خواب آنجلینا وجود یک رو تختی رنگی با تم گلبهی سبب زیبا تر شدن این فضا شده است.

اتاق خواب انجلینا

اتاق خواب آنجلینا جولی

راهرو مشرف به طبقه دوم

برای رسیدن به طبقه دوم یک پله سنگی با دیزاین نردهای چوبی مورد استفاده قرار گرفته است. این فضا با استفاده از یک میز دکوری چوبی و یک فرش طرح دار سنتی دیزاین شده است. امری که سبب زیبا سازی دکوراسیون این قسمت از فضا شده است قرینه سازی است که با استفاده از دو صندلی در انتهای سالن دنبال شده است. با یک نگاه کلی می توان المان های از سر سبزی و زیبایی را در کل فضای خانه مشاهده کرد. این ایده پردازی علاوه بر فضای بیرونی در فضای داخلی نیز به خوبی مشهود است. گلدان های طبیعی با گل های خانگی سبب زیبا تر شدن دکوراسیون داخلی منزل آنجلینا شده است.

راهرو مشرف به طبقه دوم

دکوراسیون ورودی به طبقه بالا

سرویس بهداشتی در منزل آنجلینا

ایده پردازی های انجام شده در منزل آنجلینا همگی به سمت و سوی کلاسیک بودن دنبال شده است. به شکلی که این طراحی در سرویس بهداشتی نیز مشاهده می شود. وان حمام به صورت سنگی در قسمت کناری این سرویس بهداشتی طراحی شده است. به شکلی که همراه با نمای سرویس بهداشتی به صورت سنگی این امر دنبال شده است. میز توالتی به صورت خاص برای پشت پنجره این سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار گرفته است. رویه سنگی و پایه های برنزی سبب زیبا تر شدن این دکوراسیون شده است. با استفاده از دو آباژور رو میزی و یک لوستر سقفی نور پردازی این قسمت به انجام رسیده است. در نهایت یک قالیچه باریک برای دیزاین کردن کف پوش این قسمت مورد استفاده قرار گرفته است.

سرویس بهداشتی در منزل آنجلینا

سرویس بهداشتی

ساختمان مسکونی آنجلینا از نمای بالا

آن چه از نمای بالا سبب شده است این منزل خاص تر از سایر بخش جلوه کند چمن کاری بسیار ماهرانه ای است که در حیاط به انجام رسیده است. درختان سر به فلک کشیده سبب زیبا تر شدن این نما از دور شده اند. از سوی دیگر می توان به فاصله بین مسافتهای که بین دو منزل برقرار است به راحتی پی برد. قسمتی از حیاط برای بازی و قسمتی دیگر برای ساکن شدن در نظر گرفته شده است. استخر رو باز و سالن ورزشی در انتهایی ترین قسمت ساختمان مسکونی طراحی و ساخته شده است. سر سبزی و زیبایی طبیعت موجود در منزل آنجلینا سبب روح بخشیدن به فضا شده است.

ساختمان مسکونی آنجلینا از نمای بالا

نمای بالای ساختمان منزل آنجلینا

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram