دکوراسیون داخلی مدرن به سبک ایتالیایی

امتیاز دهید :
دکوراسیون داخلی مدرن به سبک ایتالیایی

دکوراسیون داخلی اصلی ترین نیاز در دنیای مدرن امروز به شمار می آید. این مهم از نوع چیدمان، تم های رنگی و سبک طراحی و نور پردازی الهام گرفته می شود تا یک تصویر سازی بکر و بی نظیر را فراهم سازد. برای این منظور چند پارامتر اساسی باید مد نظر قرار داده شود. در ابتدا به شما توصیه می کنیم اگر نمی خواهید بیش از حد هزینه کنید و بار مالی خود را اضافه نکنید از یک دکوراتور در این راستا کمک بگیرید. در قدم بعدی به شما توصیه می کنیم سبک ها را به خوبی برای رسیدن به یک دکوراسیون داخلی ایده ال بشناسید و سپس دست به ایده پردازی بزنید و در قدم سوم بهره گرفتن از وسایل دکوری ایده ال و متناسب با فضا می تواند شما را در این راستا کمک بگیرید. برای اینکه سبک ها را بهتر بشناسید و در زمان دکوراسیون کردن فضا از آن ها کمک بگیرید به شما توصیه می کنیم به باید و نبایدهای که در ادامه این مطلب با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم به خوبی دقت کنید. باید و نبایدهای که اگر به صورت اصولی و دقیق رعایت شود بدون شک شما را برای رسیدن به یک دکوراسیون مدرن و ایده ال یاری می رساند.

 

دکوراسیون داخلی مدرن به سبک ایتالیایی

 باید و نبایدهای اصولی برای دکوراسیون داخلی ایتالیایی

دکوراسیون داخلی را در ابتدا باید با توجه به علاقه مندی های خود طراحی کنید به عنوان مثال
تم رنگی ایده ال و محبوب شما چه رنگی است؟ آیا دیزاین منزل خود را به با رنگ های تیره می خواهید به انجام برسانید یا یک ایده پردازی بهاری با رنگ های شاد مد نظر شما است.
در قدم بعدی شناخت سبک ها را بهتر است بیاموزید. اگر سبک مدرن یا کلاسیک و سلطنتی مد نظر شما است و قصد کمک گرفتن از یک طراحی داخلی را ندارید پیرامون این مهم تحقیق و بررسی کنید.
نور پردازی در منزل امر مهمی است که برای دکوراسیون داخلی منزل گزینه منحصر به فردی به شمار می آید. بر فرض شاید تمایل داشته باشید به صورت خطی از سقف این مهم دنبال شود یا با استفاده از آباژورهای دیواری و زمینی به این امر دست پیدا کنید.
استفاده کردن از وسایل دکوری بر اساس سبک مد نظر خود یک گزینه مهم به شمار می آید. بر فرض اگر تمایل دارید از وسایل سنتی و یادگاری های خود برای دیزاین داخلی کمک بگیرید بی شک شما به سبک کلاسیک هم علاقه مند هستید.
در ادامه پیرامون موارد اشاره شده مطالبی را به صورت کلی با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم تا به تأثیر گذار ترین دکوراسیونها دست پیدا کنید.

 

دکوراسیون داخلی ایتالیایی با بهره گرفتن از تم های رنگی

دکوراسیون داخلی را اگر می خواهید به سبک ایتالیایی دنبال کنید دو گزینه در پیش روی دارید. شما می توانید بر اساس سبک کلاسیک از تم های رنگی تیره استفاده کنید که این مهم اصولاً با کاغذ دیواری های کلاسیک که رنگ تیره دارند، فرش های قهوه ای تیره، طرح های آجر نما و مبلمان چستر دنبال می شود؛ اما برای گزینه دوم شما می توانید از تم های رنگی شاد برای چیدمان منزل خود استفاده کنید که این امر با استفاده از تم های رنگی شاد برای شما فراهم می شود. شما می توانید از پرده های رنگ شاد، کوسن های رنگی، وسایل دکوری رنگارنگ و گل های زینتی برای دیزاین کردن فضا بهره بگیرید. تم های رنگی در هر سبک و سیاقی به سلیقه و نیاز شما و خانواده تان بستگی دارد؛ اما به شما توصیه می کنیم تمام فضا را با یک تم رنگی دیزاین کنید. بر فرض شما اگر اتاق نشیمن خود را با رنگ های شاد تزئین می کنید نیاز است اتاق کار و اتاق خواب هم با این تم رنگی طراحی شود تا هارمونی رنگ در فضا حاکم شود. طراحی داخلی به سبک ایتالیایی یکی از محبوب ترین دیزاین ها در کشور به شمار می آید، زیرا با الهام گرفتن از جدید ترین متدها شما را به جهت رسیدن به یک دکوراسیون مدرن همراهی می کنند. این سبک طراحی بسیار شیک و ساده است و عموما از با کیفیت ترین وسایل برای دیزاین های لوکس و لاکچری ایتالیایی کمک گرفته می شود.
 

دکوراسیون داخلی ایتالیایی با بهره گرفتن از تم های رنگی

دکوراسیون داخلی ایتالیایی و آشنایی با سبک ها

دکوراسیون داخلی به سبک ایتالیایی از لحاظ تاریخی به اوایل قرن 15 منوط می شود. در دیزاین فضا عموما از ایده پردازی های سنگی در معماری ها در قدم اول بهره گرفته می شود. این مهم برای پله ها و ستون های فضای داخلی منزل به خوبی رعایت می شود. امری که سبب خود نمایی دکوراسیون داخلی به سبک ایتالیایی می شود و همگان را شگفت زده می کند بهره گیری از منبت کاری های رنگی برای سقف، اطراف آینه و روی ستون است. شما به هر سبکی که علاقه مند هستید باید به شما بگویم دکوراسیون ایتالیایی شما را به یک ایده پردازی به سبک کلاسیک نزدیک می کند که پی بردن به جزئیات آن شما را به سمت یک اشرافیت گرایی بی نظیر می رساند. دکوراتور های ایتالیایی عموما این سبک از ایده پردازی را نمادی از تجمل و لوکس بودن برای افرادی که به زندگی لاکچری همچنان علاقه مند هستند تشبیه کرده اند. تمام فضا از سقف، کف، لوستر، مبلمان، پرده و دکوری های که برای دکوراسیون داخلی ایتالیایی مورد استفاده قرار می گیرد به سبک فوق العاده ای اشرافی و خاص است. دیوار ها سرشار از طرح های کنده کاری شده رنگی است و کف عموما با سنگ های مرمر یا چوب های مرغوب و با کیفیت پوشش داده شده است. عموما آشپزخانه های که برای این سبک از دکوراسیون مد نظر قرار داده شده است ایده ای تأثیر گرفته از دکوراسیون کلاسیک است.

 

دکوراسیون داخلی ایتالیایی و تأثیر نور پردازی


دکوراسیون داخلی نهایت وقار و متانت است و این مهم با تم های رنگی تیره برای شما فراهم می شود. این را به یاد داشته باشید که در دکوراسیون داخلی به سبک ایتالیایی شما هیچ گاه کم و کاستی را مشاهده نمی کنید. از آنجایی که سبک کلاسیک قدری با تم رنگی تیره همراه است شاید نور پردازی بیشتری به نسبت سایر سبک ها برای این نوع طراحی نیاز باشد و این مهم را با استفاده از لوسترهای بلوری و آباژورهای دکوری عموما دیزاینرها به انجام می رسانند. سبکی که باید بگویم در تمام پارامترها از دیگران پیشی گرفته است و یک ایده پردازی لاکچری را فراهم آورده است بی شک دکوراسیون کلاسیک ایتالیایی است زیرا تمام دکوری ها با تم های رنگی طلایی به شکل بی بدیلی به رخ کشیده می شوند. حتی رگ های از رنگ طلای را شما می توانید در سنگ های به کار گرفته شده در دکوراسیون داخلی منزل می توانید مشاهده کنید. رنگ طلایی با آینه های به کار گرفته شده در فضا قدری نیاز به نور پردازی های نقطه ای و سقفی را کاهش می دهد و همین امر بهره گرفتن از لوسترهای بلوری بزرگ را زیبا تر جلوه می دهد. دریک کلام باید بگویم نور پردازی های که به صورت مخفی داخل سقف صورت می گیرد در دکوراسیون کلاسیک به سبک ایتالیایی جایی ندارد و تنها گزینه ایده ال برای سبک مدرن به شمار می آید.

دکوراسیون داخلی ایتالیایی و تأثیر نور پردازی

دکوراسیون داخلی ایتالیایی و بهره گیری از وسایل دکوری لوکس

دکوراسیون داخلی به سبک ایتالیایی توسط دکوراتور ها صفر تا صد منزل را در بر می گیرد. بر فرض اگر اتاق پذیرایی از کاغذ دیواری های لوکس با تم های رنگی طلایی دیزاین شده است قطعاً سرویس بهداشتی نیز با استفاده از کاشی و سرامیک مشکی و طلایی طراحی خواهد شد. حال اگر می خواهید بیش از حد در دکوراسیون های ایتالیایی غرق نشوید می توانید از سبک روستیک برای فضای ورودی منزل با سنگ تراکوتا بهره بگیرید که تا حدودی با این سبک هم خوانی دارد. برای این سبک از دکوراسیون ها عموما وسایل مرتبط به منظور دیزاین استفاده می شود. در قدم اول به شما توصیه می کنیم از مبلمان ایتالیایی در این راستا کمک بگیرید که در آن ها خبری از منبت کاری های پر زرق و برق نیست بلکه بیشتر به تم رنگی و ظاهر شکیل آن توجه شده است تا سادگی و راحتی را در کنار یک دیگر فراهم سازد؛ اما مبل های استیل ایتالیایی قدری با زرق و برق بیشتر تهیه و تولید می شوند و به دلیل بهره گرفتن از متریال مرغوب عمر طولانی تری را این محصولات به خود اختصاص داده اند.

 

کلام آخر پیرامون دکوراسیون داخلی به سبک ایتالیایی


دکوراسیون داخلی نیاز به دانش و تخصص خاصی در این راستا دارد و بی شک بدون بهره گرفتن از پارامترهای اصولی در این راستا شما به نتیجه دلخواه دست پیدا نخواهید کرد و تنها بار مالی زیادی را بی نتیجه متحمل می شوید. از همین رو به شما توصیه می کنیم در قدم اول از یک طراح داخلی به منظور دکوراسیون داخلی خود کمک بگیرید. امری که این روزها به شکل بسیار حرفه ای دنبال می شود و با کمترین هزینه شما را به متفاوت ترین طرح ها و ایده ها نزدیک می کند. اگر قصد بازسازی منزل خود را دارید و می خواهید خاص تر از هر زمان دیگری دست به ایده پردازی بزنید ما به شما سبک ایتالیایی را توصیه می کنیم. امید است مطالب ارائه شده در این راستا شما عزیزان را یاری رسانده باشد.

دکوراسیون داخلی به سبک ایتالیایی

 

 

 

 

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram