دکوراسیون اتاق خواب نوجوان

امتیاز دهید :
دکوراسیون اتاق خواب نوجوان

یکی از مهم ترین عواملی که سبب شکوفایی استعدادهای فرزندان ما می شود محیطی است که در آن رشد می کنند. استفاده از المان های که فرزندان ما به آن تمایل نشان می دهند خود می تواند سبب تشویق کردن آن ها در این راستا باشد. به عنوان مثال یک تم ورزشی یا هنری که به وسیله آن کار دیزاین فضا به انجام رسیده باشد خود می تواند راه رسیدن به موفقیت را در آن ها شکل دهد. استفاده از ایده پردازی های درست و اصولی، رنگ آمیزی های فضا متناسب با جنسیت فرزند شما، دکور کردن بر حسب علاقه و استعداد وی همگی تاثیر شگرف در ساختن آینده او خواهد داشت. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با مدرن ترین دیزاین های اتاق خواب نوجوان آشنا کنیم. شما به راحتی با تهیه وسایلی که نیازهای فرزندان شما را مرتفع می کند و رسیدن به طیف علاقمندی آن ها می توانید راه را برای رسیدن به موفقیت برای آن ها هموار کنید. با ما همراه باشید تا ایده پردازی های مدرن در دنیای مدرن از آن شما شود.

وسایل مورد نیاز برای اتاق خواب نوجوان

اتاق خواب نوجوان را می توان به هر سبکی چیدمان کرد. شما می توانید از یک تم رنگی یا یک تم ساده بهره بگیرید که این امر به روحیات فرزند شما بستگی دارد. سادگی یک دست سبب نظم بخشیدن به محیط پیرامون و تمرکز بیشتر می شود. از سوی دیگر سبک های فانتزی این مزیت را قدری کم رنگ تر دنبال می کنند. شکی در این نیست که انرژی و روحیه نوجوانان این طیف را بیشتر طلب می کند. شما برای اینکه به یک دکوراسیون ایده ال دست پیدا کنید باید از یک سری وسایل که اصل چیدمان را به انجام می رسانند بهره بگیرید. سرویس خواب نوجوان شامل تخت، کمد و یک میز مطالعه شاید پارامترهای اصلی این اصل به شمار آیند. در صورت تمایل می توانید از لوازم دکوری با توجه به سلیقه نوجوان در این ایده پردازی استفاده کنید. این عوامل به صورت فرعی در لوازمی مثل پرده، پاف های دکوری، صندلی های فانتزی و موارد دیگر خلاصه می شود. این آیتم ها را می توانید با توجه به فضای که قصد دیزاین کردن آن را دارید کم یا زیاد کنید. فضاهای کوچک مکان های دنج تری برای استفاده نوجوانان به شمار می آیند. همچنین فضاهای بزرگتر به منظور چیدمان امکان بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه نمونه های از ایده پردازی های اتاق نوجوان ارائه شده است که به منظور راهنمایی بیشتر شما است.

اتاق خواب نوجوان

 

اتاق خواب ساده و مدرن

سادگی یکی از مهم ترین پارامترهای است که در هر چیدمان طرفداران مختص به خود را دارد. برای فضاهای کوچک همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این ایده پردازی بسیار مناسب جلوه کرده است. استفاده از تخت های کشو دار می تواند نظم بیشتری را در فضا حاکم کند. استفاده از دیوار کوب های کاربردی نیز گزینه بسیار مناسبی برای اتاق خواب های کوچک به شمار می آید. شما می توانید از باکس های دیواری برای دیزاین و جلوه دادن به فضا از یک سو و از سوی دیگر به منظور جمع آوری وسایل دم دستی کم بگیرید. شاید اتاق خواب های کوچک فضای زیادی را برای میز های مطالعه در اختیار شما قرار ندهند؛ بنابراین با استفاده از یک میز دیواری که به صورت تاشو مورد استفاده قرار می گیرد می توانید کمک بگیرید.

دیزاین اتاق نوجوان

تم رنگی برای نوجوانان

شما یکی از عواملی را که در زمان دیزاین باید رعایت کنید هارمونی و هماهنگی بین رنگ ها است. به عنوان مثال هیچ وقت رنگ صورتی نمی توانید ایده مناسبی برای دیزاین اتاق یک پسر نوجوان باشد. در حالی که دختر خانم ها بسیار به این رنگ علاقه نشان می دهند و سنی برای آن مد نظر قرار نمی دهند. به طور کلی می توان گفت رنگ های شاد صورتی، زرد و سبز فسفری در بین دختر خانم ها بسیار طرفدار دارد. برای این مهم همانند تصویر می توانید از یک سری المان های خاص بهره بگیرید. یک کوسن صورتی یا یک صندلی صورتی شما را در این راه یاری می کند. شکی در این نیست که کاغذ دیواری صورتی بسیار ایده پردازی مطلوبی در این راستا به شمار می آید.

طراحی دکوراسیون صورتی

تم طوسی و یک اتاق پسرانه

همان طور که در مطلب قبل مشاهده کردید رنگ صورتی ایده ال ترین گزینه برای دختر خانم ها است. حال برای اینکه این رضایت را در فضای اتاق خواب پسران داشته باشیم بهتر است از رنگ های سنگین تر مثل طوسی بهره بگیریم. این رنگ ها علاوه بر متناسب تر بودن با روحیات آن ها فضا را نیز به سبک مدرن نزدیک می کند. استفاده از رو تختی با تم طوسی یا کاغذ دیواری و کف پوش طوسی یک راه حل ساده و کاربردی محسوب می شود. به صورت ترکیبی از رنگ مشکی و سفید نیز می توانید کمک بگیرید.

دکوراسون طوسی رنگ برای اتاق پسر

 رنگ قهوه ای و ایده پردازی مشترک

تم رنگی قهوه ای برای دختران و پسران همیشه مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ به دلیل گرم بودن و پر انرژی بودن همیشه طرفداران مختص به خود را دارد. علاوه بر تم رنگی وسایلی که در این چیدمان مشاهده می شود قدری با ایده پردازی های قبل تفاوت دارد. صندلی فانتزی خود یکی از این عناصر به شمار می رود. شما می توانید در صورت برخوردار بودن از فضای بزرگ تر در محیط از این کالا بهره بگیرید و فضای مدرن تر را از آن خود بکنید. پاف های جلو مبلی که به منظور نشستن مورد استفاده قرار می گیرند، اگر به صورت فانتزی استفاده شود این مهم را برای شما پر رنگ تر از قبل جلوه می دهد.

تم های فانتزی

همان طور که در اول این مقاله اشاره شد شما می توانید از علایق فرزندانتان به منظور ایده پردازی کمک بگیرید. استفاده از تم های که علاقه مندی آن توسط فرزند شما برایتان ثابت شده است. بر فرض همانند تصویر فوق می توانید از یک تم ورزشی برای چیدمان فضا کمک بگیرید و فرزند خود را شگفت زده کنید. این روزها بسیار شاهد تنوع این محصولات در بازار هستیم به شکلی که هر تم و هر رنگی که مد نظر شما باشد در بازار موجود است و در صورت تمایل می توانید آن را برای ساخت نیز سفارش دهید. تم های دخترانه و پسرانه متنوعی در بازار موجود است که بر حسب علاقه شما به راحتی یافت می شود.

تم های فانتری

ایده پردازی شیک

با استفاده از دیوار پوش و کف پوش فضا را به نفع خود تغییر دهید. به این دلیل می گویم به نفع شما است که با کمترین هزینه به بهترین ایده پردازی دست پیدا خواهید کرد. تصویر زیر گواه این موضوع است، زیرا تنها از یک تخت ساده و یک میز کار خطی ساده به منظور دکور کردن بهره گرفته شده است. این میز خطی علاوه بر زیبا تر کردن محیط فضای بیشتری را برای جایگذاری وسایل در اختیار شما قرار می دهد. شما برای موارد دیگر مثل قرار دادن یک تلویزیون بر روی این میز نیز می توانید کمک بگیرید. تصویر سازی زیبای این ترکیب رنگ تنها به دلیل گرمای اثر بخش رنگ دیوار پوش و کف پوش است که به خوبی لمس می شود. با یک ترکیب رنگ ساده به راحتی به این دیزاین بی نظیر دست پیدا خواهید کرد.

اتاق نوجوانان

ترکیب رنگ ها برای ایده پردازی

همان طور که می دانید در سال 2018 رنگ بنفش به عنوان رنگ برگزیده انتخاب شده است. از همین رو شما می توانید از این تم رنگی برای تهیه سرویس خواب نوجوان خود استفاده کنید. رنگ های تیره برای پسران و رنگ های با تناژ رنگی روشن تر برای دختران گزینه های مناسبی است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید همیشه رنگ بنفش باید با رنگ دیگری ترکیب شود تا جذابیت خود را حفظ کند. رنگ های سیر با رنگ مشکی و رنگ های روشن تر بهتر است با رنگ سفید ترکیب شود. به راحتی با ساده ترین وسایل مثل یک رو تختی سفید ساده می توانید کار چیدمان فضا را به انجام برسانید.

رنگ بنفش برای نوجوانان

فضاهای کوچک وایده پردازی های مدرن

این روزها فرهنگ زندگی آپارتمان نشینی سبب شده است از وسایل مدرن و به روز بیشتر استفاده کنیم. به عنوان مثال همانند تصویر فوق برای دیزاین یک اتاق خواب کوچک بهتر است از تخت خواب های کاناپه ای استفاده شود تا با یک تیر دو نشان زده شود. این سبک از تخت خواب ها در صورت نیاز تخت و در مواقع دیگر به یک کاناپه راحتی تبدیل می شود. همچنین شما می توانید از کشوهای تعبیه شده در این تخت برای جایگذاری وسایل خود استفاده کنید تا مشکل کمبود فضا قدری کم رنگ تر جلوه کند. با استفاده از میز های تاشو نیز مشکل شما برای مطالعه در فضاهای کوچک مرتفع می شود و با جمع کردن آن رفت و آمد ساده تری خواهید داشت. این ایده پردازی ها تنها جزئی از چیدمان اتاق نوجوان محسوب می شود. شما با توجه به سلیقه و نیاز فرزند خود با بهره گرفتن از ایده پردازی های فوق می توانید به بهترین دیزاین دست پیدا کنید.

ایده پردازی های مدرن

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram