دکوراسیون اتاق خواب عروس

امتیاز دهید :
دکوراسیون اتاق خواب عروس

دکوراسیون کردن اتاق خواب عروس یکی از مهم ترین دغدغه های است که تازه عروس ها برای بهترنشان دادن جهیزیه خود به آن فکر می کنند. عموماً یک سرویس چوب با چند وسیله دکوری کار دیزاین این فضا را به انجام می رساند. حال آنکه ایده های بسیاری پیرامون دکوراسیون کردن اتاق خواب عروس در اختیار است. شما از یک سو می توانید با سپردن کارهای خود به دست طراحان دکوراسیون داخلی خود را از این کار معاف کنید و بهترین نتیجه ممکن را به دست آورید. از سوی دیگر می توانید از ایده پردازی های ارائه شده در مقاله پیش رو به جهت رسیدن به یک دکوراسیون ایدئال الگو بگیرید. با ما همراه باشید تا شما را با پارامترهای در زمینه دکوراسیون مدرن بیشتر آشنا کنیم.

دکوراسیون اتاق خواب عروس

دکوراسیون اتاق خواب عروس

اتاق خواب عروس و ایده پردازی ساده

به شما توصیه می کنیم قبل از اینکه خریدهای اضافی را به خود و خانواده تان تحمیل کنید به ایده پردازی های ارائه شده توجه کنید. به عنوان مثال در این نمونه که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید. هیچ گونه کمد یا دکوری اضافی مشاهده نمی شود. یک تخت چوبی ساده اولین کالای است که در این چیدمان مورد استفاده قرار گرفته است. دیوارها با استفاده از کاغذ دیواری و نور پردازی شیک دیزاین شده اند و همین امر سبب زیبا تر شدن دکوراسیون داخلی شده است. از سوی دیگر با استفاده از آباژورهای سقفی و دیواری جلوه ای بی نظیر به این دکوراسیون داده شده است. در گوشه ای از اتاق یک میز کشو دار به منظور جایگذاری البسه و لوازم آرایشی بهداشتی تعبیه شده که از روی این میز برای قرار دادن یک آینه لوکس هم می توان بهره گرفت. این ایده پردازی به این دلیل خاص جلوه می کند که هارمونی رنگ به خوبی در این تم رعایت شده است. دیوار پوش، کف پوش، تخت و میز دراور همگی از یک تنالیته رنگی بهره برده اند.

اتاق خواب عروس و ایده پردازی ساده

دکوراسیون ساده

ایده پردازی لوکس

اگر تمایل دارید یک دکور لوکس برای دکوراسیون اتاق خواب عروس داشته باشید به تصویر زیر با دقت نگاه کنید. یک تخت مدرن که تمام فضا را با رنگ بسیار خاص خود اشغال کرده است کلیدی ترین عنصر برای لوکس جلوه دادن این دکوراسیون به شمار می آید. با استفاده از دو کوسن با همان تم رنگی کار دیزاین تخت به همین سادگی به پایان می رسد. چون هدف ما دکوراسیون لوکس است نیازی به استفاده کردن از رنگ های متنوع نیست. شما با استفاده از یک فرش طوسی یا سفید و یا رو تختی با همین تنالیته رنگی می توانید کار دیزاین این بخش را به پایان برسانید. در ادامه اگر به اندازه کافی فضا برای دکور کردن اتاق دارید به شما توصیه می کنیم از میز توالت و میز عسلی همراه با این تخت زیبا استفاده کنید. شکی در این نیست که لوسترهای آویز شده از سقف خود یک خلاقیت جدید در این ایده پردازی به شمار می آید. می توانید از آینه های سه بعدی برای جلوه دادن بیشتر به این دکوراسیون استفاده کنید. رنگ آبی کاربنی با ترکیب رنگ سفید و بلورهای سقفی سبب شده است این دکوراسیون به سمت لوکس بودن قدم بردارد.

ایده پردازی لوکس

اتاق خواب لوکس

دکوراسیون اتاق خواب عروس به سبک مدرن

اگر تمایلی به تم های سلطنتی ندارید و دوست دارید اتاق شما به سبک مدرن دیزاین شود تصویر سازی فوق را دنبال کنید. در این تصویر سازی شاید اولین چیزی که چشم نوازی می کند رنگ صورتی ملایم تخت و کوسن های همراه آن است. از سوی دیگر آویزهای نورانی که یکی از ابزارهای مدرنیته در این فضا به شمار می روند کار دکور کردن به سبک مدرن را دنبال کرده اند. شما با استفاده از یک مبل یا کاناپه و یک پاف همراه می توانید همانند تصویر ارائه شده ایده پردازی کنید. سادگی یکی از مهم ترین پارامترهای است که همیشه در دکوراسیون های مدرن دنبال می شود. با توجه به اینکه از طیف رنگی متنوعی در این ایده پردازی استفاده شده است باید بگویم سادگی وسایل سبب جذابیت این ایده پردازی شده است.

دکوراسیون اتاق خواب عروس به سبک مدرن

دکوراسیون مدرن اتاق خواب عروس

دکوراسیون اتاق خواب عروس با رنگ آمیزی سفید

عروس خانم ها تمایل دارند تمام اتاق خود را با رنگ شاد دیزاین کنید. بهترین انتخاب که در گذر زمان سبب می شود چشم شما دچار آسیب نشود رنگ سفید است. یک تخت سفید به همراه یک پاف صندوقی همراه برای شروع ایده مناسبی به شمار می آید. شما اگر تصمیم دارید از مبل در اتاق خواب خود استفاده کنید بهتر است برای دیزاین آن از شال مبل های هم رنگ نیز بهره ببرید. در این تصویر میز توالت و میز عسلی به صورت از پیش ساخته در اتاق خواب با رنگ سفید طراحی شده است و تنها یک نور پردازی ساده سبب جذاب تر شدن این دکور شده است. به راحتی می توانید از میز عسلی و دو آباژور رو میزی به منظور کالاهای دکوری اتاق خواب خود استفاده کنید. دکوراسیون اتاق خواب عروس بحث پیچیده ای نیست اگر از یک تم رنگی در این دکوراسیون استفاده شود.

دکوراسیون اتاق خواب عروس با رنگ سفید

دکوراسیون سفید

دکوراسیون اتاق خواب عروس با لوازم چرمی

اگر تمایل دارید سبک کلاسیک را در اتاق خواب خود دنبال کنید به شما توصیه می کنیم از رنگ قهوه ای و ترجیحاً کالاهای چرمی استفاده کنید. مبل ها و پاف های که با رویه چرمی در بازار عرضه می شوند عموماً از دو نوع هستند چرم اصل و چرم مصنوعی که تنها تفاوت آن ها در کیفیت و قیمت آن ها است. شاید بخواهید هزینه زیادی را برای این منظور متحمل نشوید به همین منظور به شما استفاده از چرم مصنوعی را پیشنهاد می کنیم. نور پردازی مناسب در ایده پردازی های که از کالاهای چرم در آن استفاده می شود سبب می شود دکوراسیون بهتر و زیبا تر به چشم آید. فضای کافی اگر در اختیار داشتید با قرار دادن یک میز کار لوکس و شیک طراحی خود را به پایان برسانید. فرش قهوه ای، پرده سفید و دکوری طلایی آیتم های هستند که در این تصویر مورد استفاده قرار گرفته اند.

دکوراسیون اتاق خواب عروس با لوازم چرمی

دکوراسیون چرمی

دکوراسیون اتاق خواب عروس و دکوراسیون سبز آبی

استفاده کردن از رنگ های سبز آبی و بنفش قاعده و اصول خود را دارد. نباید استفاده کردن از این تنالیته رنگی به حدی باشد که در گذر زمان چشم شما از دیدن این رنگ ها ناراحت شود. برای نمونه اگر تمایل دارید از رنگ سبز آبی استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم از رنگ های خاکستری در زمینه کار بیشتر استفاده کنید. از آنجایی که رنگ خاکستری یک رنگ خنثی است و با هر تم رنگی هماهنگی دارد شما به سادگی می توانید دیزاین کردن فضا را به انجام برسانید. خاص بودن را با زیر پا گذاشتن قوانین روتین دنبال کنید. به عنوان مثال استفاده کردن از میز عسلی های متفاوت و آباژورهای رو میزی با ارتفاع بلند برای آغاز کار ایده مناسبی است. از سوی دیگر به جای استفاده از صندلی برای میز توالت به شما استفاده از یک پاف با رنگ متضاد را پیشنهاد می دهیم. راه های بسیاری برای متفاوت بودن در این تصویر ارائه شده است که یکی از آن ها استفاده کردن از آینه آنتیک در نمای پشت تخت است. آینه های آنتیک شبیه به آینه های قدیمی به سبکی مدرن طراحی و به عرضه می رسند.

دکوراسیون اتاق خواب عروس و دکوراسیون سبزآبی

دکوراسیون سبز آبی

دکوراسیون اتاق خواب عروس به شکل سلطنتی

شاید از آن دسته از عروس های هستید که به دکوراسیون تجملی علاقه دارید. برای این منظور به شما بهره گرفتن از کالای خواب های استیل را پیشنهاد می کنیم. این نوع از تخت ها از یک تاج طلایی خاص با منبت کاری بسیار ظریفی طراحی شده اند. میز عسلی های که در کنار این تخت ها قرار می گیرند همین رویه را دنبال کرده اند. شاید دارای تاج نباشند اما رنگ آمیزی طلایی آن ها همانند تصویر ارائه شده به زیبایی و اشرافی بودن آن دامن می زند. با استفاده از یک پاف تخت و یک رو تختی ابریشمی می توانید این تصویر سازی را به خوبی دنبال کنید. لوسترهای طلایی بلوری همیشه در این سبک چیدمان به کمک شما می آیند.

دکوراسیون اتاق خواب عروس به شکل سلطنتی

دکوراسیون سلطنتی

کلام آخر برای دکوراسیون اتاق خواب عروس

ایده پردازی های ارائه شده به منظور رسیدن یک چیدمان متفاوت تنها یک راهکار بودند. در دنیای مدرن امروز دیگر نیازی نیست همانند گذشته با یک سبک سنتی به دکوراسیون اتاق خواب عروس پرداخت. با تصاویر ارائه شده شما به راحتی می توانید کارهای متفاوتی را دنبال کنید و همه را شگفت زده کنید. بهره گرفتن از فرش های فانتزی، تخت های لاکچری چرمی، آباژورهای منحصر به فرد در دکوراسیون اتاق خواب عروس به کمک شما خواهند آمد. توصیه نهایی ما به شما متفاوت بودن است به سادگی با سبک های ارائه شده می توانید به این تفاوت دست پیداکنید.

دکوراسیون اتاق خواب عروس

دکوراسیون متفاوت اتاق خواب عروس

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.

moblomiz instagram