مبلمان ترک

مبل یکی از پارامترهای اصلی در دکوراسیون داخلی منزل به شمار می آید. از همین رو به شما توصیه می کنیم با دقت بیشتری دست به انتخاب بزنید. این روزها تنوع بسیاری را در صنعت دکوراسیون داخلی شاهد هستیم. به همین دلیل مبلمان در مدل های متفاوت و با برندهای متفاوت در بازار عرضه می‌شوند تا انتخاب شما ساده تر از گذشته صورت بگیرد. بازار مبل ترک این روزها بسیار داغ است و دلیل این اتفاق زیبایی و کیفیت بسیار بالای مبل های ترک است. طراحی متفاوت، تنوع در رنگ و مقاومت بسیار بالای مبل ترک سبب شده است خرید این سری از مبل ها به اوج خود برسد. در مقاله پیش رو سعی برآن داریم تا شما را با نمونه های بیشتری از سرویس مبل ترک آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا در زمان خرید بهترین انتخاب از آن شما باشد.

مبل ترک

مبل ترک

مبلمان ترک

دلایل بسیار سبب شده است که مبل ترک در منزل ایرانی ها جای خود را باز کند که به آن ها اشاره ای خواهیم داشت. ظرافت در طراحی، استفاده از چوب با کیفیت، استفاده از فوم مرغوب، پارچه های بسیار اعلاء، قیمت به صرفه و بسیاری ویژگی های دیگر تنها بخشی از خصوصیات مبل ترک به شمار می آیند. زمانی که قصد دکوراسیون کردن منزل خود را دارید و تمایل دارید متفاوت ترین ایده پردازی را داشته باشید به شما استفاده از این سری از مبل ها را پیشنهاد می دهیم. رنگ بندی بسیار متنوع مبلمان ترک سبب شده است شما با هر تناژ رنگی دکوراسیون منزل خود را ست کنید. هماهنگی بین رنگ پارچه و چوب استفاده شده در مبل خود به زیبایی بیشتر آن کمک کرده است. در ادامه نمونه های از مبل های ترک ارائه می شود تا برای دکوراسیون منزل خود به یک ایده پردازی جدید دست پیدا کنید.

مبلمان ترک

ایده پردازی با مبل ترک

مبل ترک با رنگ بنفش

همان طور که می دانید در سال ۲۰۱۸ رنگ بنفش به عنوان رنگ برگزیده در تمام زمینه ها از جمله دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گرفت است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید مبل ترک با تناژ رنگی بنفش به زیبا تر شدن دیزاین شما بسیار کمک می کند. دلیل این امر چیزی نیست به غیر از ترکیب درست رنگ ها که در ایده پردازی فوق به خوبی مشاهده می شود. رنگ بنفش اگر به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد فضا بسیار تاریک جلوه می کند مخصوصا اگر تناژ رنگی شما تیره باشد. به همین خاطر در این سرویس مبل از رنگ طلایی به عنوان پایه کار بهره گرفته شده است. همچنین ناهماهنگی بین ترکیب رنگ خود یکی دیگر از دلایل اصلی زیبایی این سرویس به شمار می‌آید. در کاناپه دو نفره از کوسن های با تناژ رنگی بنفش استفاده شده است در حالی که کاناپه سه نفره به صورت یک دست با رنگ بنفش طراحی شده است. این امر سبب شده که سرویس مبل بسیار لوکس و زیبا جلوه کند.

مبل ترک با رنگ بنفش

رنگ سال ۲۰۱۸ با مبل ترک

مبل ترک با رنگ آبی فیروزه ای

از آنجایی که سلیقه ها بسیار متفاوت است. برخی از افراد ترجیح می دهند از صنعت مد در زمینه دکوراسیون داخلی پیروی نکنند و برحسب سلیقه و هارمونی رنگ حاکم در فضا به ایده پردازی بپردازند. استفاده از رنگ آبی فیروزه ای زمانی که با رنگ طلایی ترکیب می شود سبب می شود یک دکوراسیون درباری را شما تجربه کنید. اگر می خواهید شبیه به قصر ها یک منزل سلطنتی داشته باشید به شما استفاده از رنگ آبی فیروزه ای را پیشنهاد می دهیم. باید فراموش نکنید که استفاده از رنگ آبی به تنهای در دکوراسیون کردن منزل توصیه نمی شود. این رنگ در دسته رنگ های سرد قرار دارد و به مرور زمان شما را دلزده و خسته می کند. به همین خاطر همانند ایده پردازی فوق به شما توصیه می‌کنیم از رنگ طلایی برای میز، لوستر، آباژور و حتی پرده های اطراف منزل استفاده کنید. این امر علاوه بر زیبایی به ایده پردازی و گرم تر شدن فضای داخلی منزل شما نیز بسیار کمک می کند.

مبل ترک با رنگ آبی فیروزه ای

مبلمان ترک آبی فیروزه ای

مبل ترک با رنگ صدفی

اگر استفاده از رنگ های ساده را در دکوراسیون کردن ترجیح می دهید می توانید از این سرویس مبل ترک بهره بگیرید. شما با استفاده از سرویس مبلی که با تناژ رنگی صدفی و ترکیب رنگ طلایی است می توانید یک دکوراسیون شاد و زیبا را تجربه کنید. همان طور که مشهود است کوسن های استفاده شده در این دکوراسیون با همین تناژ رنگی تهیه و استفاده شده است. میز طلایی به همراه لوستر طلایی رنگ سبب زیبا تر شدن دکوراسیون داخلی شده است. انتخاب رنگ مبل به سلیقه افراد و رنگ آمیزی محیط داخلی بستگی دارد. به همین دلیل مبل های ترک با هر تناژ رنگی که شما مد نظر داشته باشید در اختیار شما قرار داده می‌شوند. خلق ایده در دکوراسیون داخلی با ترکیب رنگ ها سبب زیبا تر شدن فضا می شود.

مبل ترک با رنگ صدفی

مبلمان ترک صدفی

مبل ترک به رنگ قرمز

مگر می شود حرف از دکوراسیون داخلی باشد اما از رنگ قرمز صحبتی به میان نیاید. رنگ قرمز همیشه یکی از لوکس ترین رنگ ها در دکوراسیون داخلی به شمار می‌آید. حال اگر این رنگ با رنگ مشکی و طلایی ترکیب شود شما یک ایده پردازی متفاوت را شاهد خواهید بود. اگر می خواهید یک دکوراسیون لاکچری داشته باشید به شما مبلمان ترک با ترکیب رنگ قرمز و طلایی را پیشنهاد می دهیم. با استفاده از آباژورهای طلایی و فرش های که تناژ رنگی خنثی دارند جلوه بیشتری به فضا بدهید. دلیل انتخاب رنگ خنثی برای فرش این است که سرویس مبل قرمز بیشتر درمحیط نمایش داده شود. اگر از فرش قرمز در کنار مبل مخملی قرمز استفاده شود هیچ زیبایی را مشاهده نخواهید کرد. لوازم دکوری اگر با رنگ طلایی تهیه شوند اثر گذاری بیشتری در زیبا سازی منزل شما خواهند داشت.

مبل ترک به رنگ قرمز

مبلمان ترک و رنگ لاکچری

مبل ترک با رنگ طوسی آبی

مبل های رنگی با هر تناژ رنگی که شما نیاز داشته باشید در بازار یافت می‌شوند. شما می توانید همانند ایده پردازی ارائه شده برای دکوراسیون منزل خود از رنگ طوسی آبی استفاده کنید. رنگ طوسی آبی برای دو طراحی در منزل شما قابلیت استفاده را دارد. از پرده های طوسی سفید یا آبی سفید بهره بگیرید زیرا این رنگ با هر دو تناژ هم خوانی دارد. همان طور که می دانید مبل های ترک به لوکس تر شدن فضای داخلی منزل شما بسیار کمک می کند به همین خاطر اگر می خواهید فضا را زیبا تر جلوه دهید می توانید از دکورهای مشکی طلایی استفاده کنید. رنگ طلایی برای هر فضایی قابلیت استفاده را دارد و به خاص تر شدن فضا بسیار کمک می کند. در طراحی فوق از آباژورهای دیواری، قاب های طلایی، پرده های طلایی، لوسترهای طلایی و گلدان های خاص طلایی استفاده شده است. باید بگویم یکی از خصایص بارز سرویس مبل ترک این است که با هر تناژ رنگی در فضا هماهنگی لازم را به دست می آورد.

مبل ترک با رنگ طوسی آبی

مبلمان ترک با رنگ خاص

مبل ترک با تناژ رنگی سرمه ای

اگر می خواهید یک دکوراسیون رسمی و شیک را تجربه کنید به شما استفاده از مبل سرمه ای را پیشنهاد می دهیم. مبلمان ترک دست شما را برای انتخاب باز گذاشته اند به همین خاطر شما به راحتی با هر سبک و سلیقه ای که تمایل داشته باشید می توانید منزل خود را طراحی کنید. مبل سرمه ای گزینه بسیار مناسبی برای اتاق پذیرایی شما است زیرا به لوکس تر شدن فضا بسیار کمک می کند. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید از ترکیب دو رنگ طوسی و سرمه ای بهره گرفته شده است زیرا رنگ طوسی یک رنگ خنثی است. رنگ های خنثی با هر رنگی که شما تمایل داشته باشید بدون اینکه به دکور شما آسیبی وارد کنند ترکیب می‌شوند. برفرض اگر تمایل دارید یک دکوراسیون رنگی را در منزل دنبال کنید با استفاده از مبل طوسی و کوسن های رنگی به هدف خود دست پیدا می کنید. استفاده از رنگ طوسی در این سرویس مبل سبب خاص تر شدن رنگ سرمه ای استفاده شده در کار شده است.

مبل ترک با تناژ رنگی سرمه ای

مبلمان ترک برای دکوراسیون های رسمی

مبل ترک طوسی طلایی

همان طور که اشاره شد رنگ طوسی با هر تناژ رنگی به راحتی ترکیب می شود. طراحان مبلمان ترک برای ایده پردازی در زمان ساخت مبل ترک از رنگ طوسی برای زیبا تر شدن بیشتر کار استفاده می کنند. همان طور که مشاهده می کنید استفاده از پارچه طوسی رنگ سبب شده است رنگ طلایی در سرویس مبل قالب شود و تأثیر بهتری در فضا حاصل کند. رنگ طلایی همیشه یکی از رنگ های لوکس به شمار می‌آید به همین دلیل برای رسیدن به یک دکوراسیون لاکچری استفاده از این رنگ توصیه می شود. اگر قصد دارید با استفاده از مبلمان ترک فضا را دکور کنید می توانید این ایده پردازی را نیز در نظر داشته باشید. استفاده از قاب های طلایی رنگ سبب زیبا تر جلوه دادن این سرویس مبل در دکوراسیون داخلی منزل شما می شود.

 مبل ترک طوسی طلایی

مبل ترک با ترکیب رنگ طلایی

دیدگاه های سایر کاربران

دیدگاه خود را با مادر میان بگذارید.